להביא תאילנדית לארץ

yossi123456

New member
להביא תאילנדית לארץ

שלום,קוראים לי יוסי, ואני כרגע גר ועובד בתאילנד.
לאחרונה אני וחברה שלי התאילנדית חשבנו על לבוא לארץ(לביקור) של איזה חודש משהו כזה.
אני ישראלי לכל דבר כך שלי אין בעיה להיכנס ולצאת מהארץ. אבל השאלה שלי היא כזאת אם תהיה לה בעיה להיכנס לארץ מכיוון שהיא זרה....האם יש צורך באשרת כניסה מראש עבור תיירים תאילנדים שבאים לישראל???

תודה מראש יוסי

רק אם תצליח להוכיח שיש לה למה לחזור

כמו נכסים על שמה בית או אדמה וכסף בחשבון הבנק
למרות כל זה לא מובטח לה אישור מידי או שזה יהיה קל

yossi123456

New member
לא הבנתי?

מה אני צריך להוכיח שיש למה לחזור היא בא פעם בראשונה, ואני חוזר בשביל לראות את המשפחה שלי והיא בא איתי בתור חברה שלי

אני אסביר את עצמי

מה שאתה אמור לעשות זה לשלוח את ההורים שלך למשרד הפנים באיזור המגורים שלהם ושם הם צריכים לבקש ויזה תייר בשבילה ולהסביר להם שאתה עובד בתאילנד ויש לך חברה שרוצה לבוא איתך לארץ
כל זה לא לפני שהיא מקבל סירוב בשגרירות בתאילנד
את הסירוב מקבלים לאחר שהיא מבקשת ויזת כניסה לארץ והם יכולים לאשר בנסיבות מסוימות כגון מה שרשמתי למעלה

yossi123456

New member
תודה רבה

לפי מה שהבנתי היא מקבלת סירוב בשגרירות מתאילנד ואז כיו יכול צריך לבקש מהארץ ויזת תייר בשבילה?

כן

כמו שנאמר כאן
אתה יכול לשלוח קרוב משפחה מקרבה ראשונה שיעשה לך את כל הפרוצדורה מול משרד הפנים
את הסירוב הוודאי אתה מקבל מהשגרירות ואם זה הולך למשרד הפנים
אם אתה היית טס קודם לארץ ומבקש את הבקשה היה לך יותר אחוזי הצלחה לעומת זאת אם אתה באמת רק מתכוון לטוס לחופשה איתה ואחרי זה לחזור אז אתה חייב לנסות דרך קרוב משפחה
בקש מההורים שירשמו לבקשה שהם מודעים לקשר שלך איתה וכמה חודשים אתם ביחד בנוסף יוסיפו שם שאת כל ההוצאות שלכם במהלך החופשה הם מתכוון לממן אם אפשר דאג שהם גם יציגו את הקבלות של רכישת הכרטיסים לך ולה (ואתה יכול להחזיר להם אחר כך)
אם לא היית בארץ לביקור כבר כמה שנים נסה לתאם את זה לאחד החגים הקרובים זה יכול לעזור .

toni007jp

New member
היא צריכה ויזה לישראל

זה לא כל כך עקרוני מה הסטטוס שלך, היא בכל מקרה חייבת לבקש ויזת תייר על מנת להכנס לארץ.

היות ואתה חי בתאילנד, הכי טוב לגשת לשגרירות "באסוק" ולברר מהם המסמכים הדרושים על מנת לבקש לה את הויזה.
בנוסף מהניסיון יש להכין עבורה את המסמכים הבאים:

1) מכתב שלך שמאשר שהיא מגיעה איתך לביקור בין התאריכים (בדרך כלל יתנו לה 30 יום ויזה בכניסה לישראל) והיא תשהה בכתובת הזו והזו, ושאתה אחראי לכל ההוצאות במשך שהותה בארץ, ושהיא מודעת לזה שהיא איננה יכולה לעבוד בישראל, וכמובן שהיא תחזור איתך חזרה לתאילנד.

כמו כן רצוי להביא מסמך ממקום העבודה שמאשר שהיא עובדת בתפקיד כזה וכזה (אם אפשר אז גם לכתוב את משכורתה אם זה לא נמוך מדי) ושהם מאשרים לה לצאת לביקור.חופשה אשר בסופה היא תחזור לעבודתה.

אחרי שיהיו לך המסמכים הללו תקפוץ לשגרירות ותגש איתה לקונסולרית לדבא ולבקש את הויזה.

מקווה שעזרתי קצת

מחזק את הדברים שרשמת

ושוב זה לא מספיק בשביל לקבל ויזה לארץ ישירות מהשגרירות הישראלית
אלה חייבים להראות סיבה מוכחת שיש לה למה לחזור לתאילנד
ועבודה שכיר לא יעזור כאן אלה אם יש לה עסק עצמאי או נכסים מוכחים.

בכל מקרה הוא יהיה חייב ללכת לשגרירות ולהוציא בקשה לויזה בשבילה
כי למשרד הפנים פונים רק לאחר סירוב (ככה היה בעבר)

yossi123456

New member
האם יש מצב לקבל סירוב

ורציתי לדעת אם היא יכולה לקבל סירוב האם גם זה אפשרי?

nobodyproblem

New member
להביא את חברתי התאילנדית לארץ נשמע הרבה יותר

נעים.
כמו כן היא תחשב כתיירת לכל דבר. תצטרך לעשות/יעשו בשמך דרך משרד הפנים בישראל. תצטרך להביא מספר ניירות והצהרות. לשאלתך אם יש סיכוי שיסרבו? סיכוי גדול שכן...משרד הפנים לא אוהב את הרעיון שתאילנדים/ות מגיעים לארץ.

yossi123456

New member
תודה על התשובות!

להביא את חברתי התאילנדית לארץ נישמע לי יותר ארוך חחחח בכל מיקרה חשבתי על זה בהתחלה....

prizman

New member
כל מה שכתבו לך נכון,

אנסה לעשות לך קצת סדר בדברים.

עליה לגשת לשגרירות בבנגקוק ולבקש ויזה, השגרירות תסרב ותיתן לה פתק, הוא חשוב, שמור אותו.
יפנו אתכם לסניף משה"פ שאתה רשום בו.
לשם צריך לגשת קרוב משפחה מדרגה ראשונה, הורים, אחים וכד' עם הדברים הבאים, תשתדל להביא הכל,
אם יש משהו שאין לה תשאל כאן. אולי גם אשכח משהו אז הוא יופיע בדרישות משה"פ שתקבלו או שיוסיפו
כאן עלי.

מכתב שלך שמפרט את הקשר בינכם, תקופה וכו' כולל תמונות שלכם יחד ע"פ ציר הזמן. ציין את העובדה
שאתה עובד בתאילנד וצרף מסמכים לכך.
כל דבר המעיד על כך שהיא מתכוונת לחזור לתאילנד. עבודה קבועה, ילדים אם יש והורים, בעלות על קרקע
אם יש (צ'אנוט), רכוש נוסף וכל מה שאתה יכול לחשוב עליו.
תעודה על מצב משפחתי/רווקה/גרושה/אלמנה.
תעודת יושר.

את כל הניירת הזו עליה להראות לפקיד בשגרירות, הוא יאשר אותה ואת זה שלח למשפחה לתהליך למשה"פ.

*יתכנו שינויים קטנים מעת לעת, השגרירות כרגע די חברותיים. משה"פ בתלות בסניף.

*יתכן שתידרש להפקיד ערבות בישראל להבטחת חזרתה.

כמובן שסירוב יתכן אבל לא רואה סיבה לכך במצבכם. תתחיל קודם בתהליך ותראה.

כל הסיפור יכול לקחת שבועיים אבל גם חודשיים אז סבלנות.

yossi123456

New member
לפי דעתי יהיה לי סירוב

מבחינה כן יש לה הורים בתאילנד ולהורים יש קרקע. אבל אבא של עבר תאונה לפני כמה שנים והוא משותק והוא לא יכול לעבוד ועכשיו כל המשפחה של בחובות-זה דבר ראשון דבר שני-אני בן 24 עובד בעגלות והיא גדולה ממני ב-10 שנים אני חושב שבארץ יחשבו שהיא משתמשת בי כדאי להגיע לארץ ישראל ואז לברוח ממני לעבודה בארץ ודבר שלישי-היא כרגע עובדות כמלצרית

אלו הם הסיבות שאני חושש שאני אקבל סירוב,האם באמת יש מצב לקבל סירוב בגלל זה

nobodyproblem

New member
תהיה אופטימי ואם לא תנסה לא תדע

יש כ"כ הרבה גורמים והגורם מספר 1 הוא איך הפקידה במשרד הפנים קמה בבוקר.
כשאני התחלתי את התהליך (וזה היה לפני שאני ואישתי היינו נשואים) רציתי שהיא תבוא לביקור, סירבו לי מחשש להשתקעות. הצעתי שאני אתן להם ערבות, סירבו גם. הפקידה שאלה אותי למה אני צריך להביא מישהי לפה, חסר פה בחורות?
לעומת זאת, אני מכיר בחור בן 30 שהביא בחורה בת 45 (גם מתאילנד), אז ככה שהחוק הוא לא החלטתי אלא הוא גמיש.

בעייה . זה לא צ'ק וגמרנו

גם אני אלמן חשבתי לייבא אישה מתיילנד . אבל בשביל בילבול מוח כזה גדול זה בעייה גדולה . נאחל הצלחה לבחור

prizman

New member
הייתי מציע לך לנסות,

אין לך או לה מה להפסיד מזה.

את מצב חשבון הבנק של ההורים שלה אף אחד לא יבקש ממך אם כי במידה והם היו עשירים
בהחלט היה כדאי להראות את זה.
את מסמך האדמות שלה המשפחה שווה להביא, זה יכול לעזור, ממילא במשה"פ לא מבינים בזה כלום.
אם היא עובדת במקום שנותן תלושי שכר, להביא אותם זה יעזור. אם זה מקום שלא נותן תלושים
אז לבקש מכתב מהמעסיק כולל פרטיו ופרטי העסק, בהרבה מקרים יתנו גם במקומות האלו.
אם לא יתנו, להסביר שוב למשה"פ שככה זה בתאילנד, יש מקומות שלא נותנים תלושים.
לעניין העבודה שלך, היא לא חוקית אם אני מבין נכון. הייתי מציע לך לנסח את זה קצת יותר בעדינות
למשה"פ. אם החברה שמפעילה את העגלות האלה יסכימו לתת לך מכתב שאתה עובד שלהם בתאילנד
מה טוב, אם לא אז תמצא איזו הגדרה למה שאתה עושה.

בכל מקרה, תנסה.

forglemmigej

New member
ומה אתה חושב

אתה רוצה לקשור את חייך איתה, כמה זמן אתם מכירים בכלל שאתה כבר מביא אותה לביקור, מי ישלם את הוצאותיה ואת כרטיס הטיסה. אתה מתכון לחזור לתאילנד אחרי הביקור. האם תגורו אצל הוריך כשתבוא לביקור האם עדכנת אותם בנושא.

yossi123456

New member
כן אני רוצה לקשור את חיי איתה

קדום כל כן עידכנתי אותם בנושא. אני מכיר אותה כימעט שנה(10 חודשים) וגם היא עובדת יש לה כסף משלה לא הרבה אני מביא את רוב הכס...אין לי בעיה לשלם את כרטיס הטיסה וכן ברור שאני מתכוון לחזור לתאילנד אחרי הביקור...

forglemmigej

New member
אחלה אם כך אין שום בעיות

רק תברר שאין לה איזה ילד בכפר שסבתא מגדלת..

למעלה