לדעתכם אודה... =)

i am violet

New member
לדעתכם אודה... =)

אז ככה... בהנחה ומדובר במערכת יחסים רצינית- יותר מ-3 שנים... ומגיעים לשלב הזה בו צריכים ללכת ביחד לחתונות של החברים אחד של השני... במידה ובן הזוג/בת הזוג, מבקשים ממכם לא להגיע לחתונה, כי הם רוצים להשתכר ולבלות עם החבר'ה בלי שהם יצטרכו לדאוג ולחשוב על שום דבר אחר.. הייתם נעלבים...?

אולי קצת

אבל מצד שני, אכבד את רצון חברתי להיות בקשר עם ידידיה. אנסה לברר אתה, למה חשבה שאתי תדאג. זה שאמרה שהשהות אתי תדאיג אותה, נשמע קצת מעליב ולא לעניין.

הייתי מודה לו ../images/Emo3.gif

אבל זה כי אני בדרך כלל ממש לא נהנית מאירועים כאלה... זה נשמע לי הגיוני שמדי פעם הוא ירצה לבלות עם עצמו ועם חבריו גם בלעדיך... אני לא יודעת מה סדר היום שלו אבל יש תקופות שבהן סדר היום של כולם כ"כ לחוץ וצפוף שהמקום היחיד שבו כולם פוגשים את כולם אלו אירועים מהסוג הזה ובמצב כזה הגיוני שהוא ירצה לנצל את הערב עד תום. זוהי דעתי בכל אופן

i am violet

New member
בתגובה לשניכם... וקצת רקע לבעיה...

לא במטרה להחמיא לעצמי יותר מדיי, אבל אני טיפוס חברתי ואין לי בעיה חתקשר עם אנשים חדשים ובכלל... הבעיה עם החברים של החבר היא שאין לנו כל כך שפה משותפת.. אנחנו מדברים, אבל לא יותר מדיי כדי שאני אהיה איתם בקשר מעבר לפגישות עצמן.. חבר שלי אמר לי שהסיבה שהוא לא רוצה שאני אגיע, היא בגלל שהוא יודע שאני לא אמצא את עצמי כל כך שם, ושהוא יצטרך כל הזמן לדאוג לי ולוודא שאני בסדר... ובעיקר חושש שאני אעשה סצינת העלבות או משהו כזה.. (לא יקרה, אבל צריך להציג את הטיעונים שלו כמו שהם) מאוד נעלבתי מהעניין והוא גם יודע מזה, חוץ מזה שזו התחתונה הראשונה של אחד החברים שלו, שזה קצת העלה את רמת ההעילבות שלי...

ולדעתך הוא צודק או לא?

כתבת בעצמך שאין לך שפה משותפת עם החברים שלו וסביר להניח שזה יוביל בפועל ל: - הוא נהנה, רוקד, שותה ומבלה עם חבריו בעוד שאת יושבת בצד מול השולחן עם פרצוף חמוץ/ מתה משעמום/ בדכאון מתקדם. - הוא יושב איתך בשולחן כדי לא להשאיר אותך לבד בזמן שכל החברים שלו נהנים, רוקדים, שותים ומבלים ושניכם מבואסים וחמוצים. האם האופציה שבה את באה ומנטבת את החברותיות שלך לרחבה למרות שאת לא מתחברת לחברים שלו אפשרית? או שאולי האופציה שבה את יושבת לבדרך ולא מתמרמרת? אם כן אולי כדאי להגיד לו את זה, אבל תהי כנה כי אני לא חושבת שהרבה אנשים (אני למשל) יכולים להנות בחברה שהם ממש לא מתחברים אליה או מישיבה לבד בצד... אני הולכת עם חבר שלי לאירועים כשאני -יודעת- שהוא יושב איתי ולא קם לרקוד כי אני לא מהמשתוללות על הרחבה ואני פשוט לא מבינה מה יש לי לחפש שם לבד, כבד עדיף שהוא ילד לבד מלכתחילה.

i am violet

New member
בטח שהניתוב לרחבה אפשרי..

מה שמעצבן הוא שהוא +1 שלי לא משנה מה... וזה דיי מעליב שזה לא הדדי... אני גם לא רוצה שזה יהפוך עכשיו למשהו קבוע ואני לגמרי ינודה מהאירועים החברתיים של החברים שלו..

februarygirl

New member
תראי ...

נשמע כאילו הוא באמת לא רוצה לגרור אותך למקום שאת לא תהני בו... והוא באמת רוצה לתת לך תשומת לב וחושש שהוא לא יוכל גם להיות איתך וגם עם החברים.... אני במקומך הייתי מנהלת איתו שיחה מה זה אומר על העתיד ביחד...

i am violet

New member
השאלה היא...

מה יקרה אם הוא יתן לי תשובה של "לא יודע מעכשיו..." או "יכול להיות שכן ויכול להיות שלא" משהו מתחמק כזה... זה יהיה עוד יותר פוגע ומעליב, ויבהיר לי שלא מדובר במשהו חד פעמי..

februarygirl

New member
אז עדיף להתמודד עם משפטיםכאלו עכשיו ולא ...

ולא לדחות את העתיד לבוא... אם הוא יגיד לך שזה יהיה משהו קבוע אז השאלה היא מה אתם עושים ביחד...

אוגלה

New member
הסיבה שלו נשמעת לי מאוד הגיונית

ודווקא ממש לא מעליבה. הוא יודע שאת לא תהני שם יותר מדי, והוא כן רוצה להנות. מה הבעיה בזה?

ESenJi

New member
לא חושבת שיש ממה להיעלב

בקשר זוגי, לכל צד יש את החבר'ה שלו - אלה שהוא מרגיש (/ה) הכי בנוח איתם. בתגובות הנגללות ציינת שאין לך שפה משותפת עם החברים שלו וזה הגיוני לגמרי ולגיטימי. סביר להניח שביציאות שלך איתו עם החברים שלו, את באמת מרגישה לא בנוח וכנראה שגם רואים את זה עליך. זה קרה גם עם החברה של אחד מהחברים הטובים שהיו לי, שהייתה עושה סצנות צומי כל פעם שהוא יצא איתנו, כי לא הייתה לה שפה משותפת איתנו והיא נורא נעלבה שהוא מקדיש לה פחות תשומת לב. ככה זה בחיים, אין מה לעשות. אגב, אותה בחורה גרמה בסופו של דבר לניתוק הקשר של החבר הטוב איתנו (ומדובר על חבר קרוב מזה 6 שנים) בגלל שהיא רצתה לבוא איתו לכל המפגשים שלנו ופשוט עשתה אווירה לא משהו בכלל. אני חושבת שעצם זה שהחבר שלך העלה את הטענה הזו צריך לתת לו קרדיט גדול מבחינתך. הוא מנסה למנוע מצב של התנגשות עולמות והעכרת אוירה, במה שאמור להיות המאורע הכי שמח של חבר שלו. אין טעם להתבכיין על זה שאת "עול" כי את לא - אם הוא לא היה אוהב אותך הוא לא היה איתך 3 שנים. פשוט כנראה שאת מייצרת "עול" חברתי כשאת נמצאת בחברת החברים שלו, בגלל חוסר השפה המשותפת. את יכולה להיות הכי חברותית בעולם, אבל אם זה לא זה זה בחיים לא יעבוד. קחי את ההצעה שלו ותזרמי איתה - תני לו להינות עם החברים שלו בראש שקט ולחזור מבסוט ואוהב אליך. אני בטוחה שהוא לא היה עושה לך סצנות היעלבות אם היית הולכת לבד לחתונה של חברה שלך מהחברות הקרובות שלך, אם הוא היה יודע למשל שכל מהות השיחה שלכן זה הורדת שיער בלייזר ולקים (דוגמא קיצונית כדי להסביר את המצב). אם את חושבת שיש לך ממה להיעלב, כנראה שאת לא בוטחת בחבר שלך מספיק כדי לאפשר לו להתרחק ממך מעט ולהשתחרר עם החבר'ה שלו. קחי אויר וחייכי - יש לך חבר טוב. כל כך טוב שהוא מסוגל לזהות בעיה בסיטואציה מסויימת ומנסה לפתור אותה. היה לי חבר שממש לא התחברתי לחברים שלו. לא משנה כמה חברותית הייתי וכמה חברותיים הם היו, פשוט לא הייתה לנו שפה משותפת. בסופו של דבר הוא ביקש ממני לצאת איתם בלעדי, כי הוא לא רוצה להרגיש לא בנוח לידם ולדאוג לי כל הזמן. הוא צדק ב-100 אחוזים. בקיצור, אם את באמת נעלבת מזה שהוא לא רוצה לשים את שניכם בסיטואציה לא נעימה, סימן שמשהו לא נכון ביחס שלך למערכת הזוגית שלכם (לדעתי זה נובע מחוסר ביטחון שלך בו).

אייבורי

New member
הייתי מתבאס רצח

לגלות שאני סוג של אבן רייחים על צווארו. מצד שני, מעולם לא נתקלתי בבעיה הזאת, תמיד רצו שאני אבוא לבלות איתם

אם היא הייתה סוג של אבן רייחים על צווארו

הוא דווקא היה רוצה לענוד אותה, לא? (אם נלך עם הדימוי שלך).

אייבורי

New member
רק אם

הוא מזוכיסט או מרים משקולות מקצועי רוב האנשים אוהבים תכשיט קל ולא אבן כבדה. אני חושב שבנות זוג לפעמים שוכחות שחלק גדול מהזוגיות זאת חברות טובה וכיף. אם הוא מרגיש שהוא לא יכול להנות איתה, זה בעייתי נורא למרות שלפעמים זה בסדר לעשות כיף לבד או עם חברים. יענו קניות זה לעולם לא כיף ואל תגררו גברים למסעות קניות של נעלים

חחח כעקרון אתה צודק

אבל כשנמצאים בחו"ל אין לכם ברירה אלא להגרר למסעות קניות של כל מיני! הכי מצחיק, שהגבר בסוף קונה יותר מהבחורה! התחלפו התפקידים... היינו לא מזמן, הוא קנה יותר ממני. בשלב מסוים הרגשתי שנמאס לי, נחנקתי מחנויות הענק, לא מצאתי את עצמי, אז עברתי לעזור למצוא לו בגדים וטפו טפו הוא חזר עם מלתחה לחורף ואני עם 3 זוגות מכניים ו-2 ג'קטים (שלא לדבר גם זה שהוא קנה נעליים, הוא זוג אחד ואני שניים). בסך הכל הוא קנה יותר בגדים ממני, אבל אני פוצצתי את המזוודה בקרמים

אייבורי

New member
תראי

אני לא רוצה להדאיג אותך אבל הייתי שומר על הכריות בבית. [מה נסגר עם גברים היום, פעם היו חוזרים עם WII או איזה אנדרואיד מדליק, היום חוזרים עם קרמים ומכנסים]

חחחח אל תבין לא נכון

הוא סבל מאוד כשנכנסתי לחנויות של קרמים, או של נעליים. הרבה פעמים קבענו להפגש במקום מסוים אחרי חצי שעה, או זמן אחר (והוא היה בלי שעון, זה היה הכי מצחיק!) הקרמים הם שלי חחח. בקיצור, הייתה איזו חנות אחת שנכנסו אליה, ושם הוא נתפס. עשה את הקניות שלו ב-2 חנויות. אני באלף חנויות להרבה פחות פריטים
וגם אחרי שקניתי הייתי נכנסת שוב להריח ולבחון.

אייבורי

New member
../images/Emo9.gif

רק בגלל זה, המציאו חנויות גאדג'טים נקמת הגברים הם נקראו פעם אבל חשבו שזה בעייתי מבחינת שיווק, אז ויתרו על השם.

אני דווקא מאוד אוהבת גאדג'טים

אני בבית על תקן טכנאית מחשבים, מכינת אוכל מורכב ומתמרחת בקרמים חחח

למעלה