לדעתי הפרדה מלאה בין ערבים לבין יהודים

אם אני הייתי ראש ממשלת ישראל

דבר ראשון שהייתי עושה זה לגרש את החרדים והשמאלנים מבני מינך. היינו מזמינים אותך למשרד הפנים ושוללים לך את האזרחות בצו מנהלי לשעת חרום בעקבות ההתנהגות שלך חוסר הפרגון שלך לציונות לאהבת ארץ ישראל. הייתי מדביק לך 30 סעיפים של שיתוף פעולה עם האויב ובגידה ופגיעה בביטחון אזרחי מדינת ישראל היהודים.
אחר כך הייתי מתפנה לטפל בערבים.

ע מזרחי

New member
אי אפשר

לא תוכל לגרש אותם ולכן אם אתה רוצה הפרדה זה אומר לוותר על יפו רמלה ולוד

הדרך פשוטה.

ט ר נ ס פ ר.
ניוד ערבים אל מחוץ לגבולות הריבונות היהודית והחלת הריבונות על כל שטח יהודה ושומרון.
יהיו מספר ערוצים להתפנות מארץ ישראל ממדינת ישראל עליהם אדבר עוד מעט.
אנחנו מתקרבים לנחיתה ועלי לכבות את המחשב.

פשוט וחלק.

השמאלנים אומרים אי אפשר אבל אפשר.
לישראל יש את כל הזכות לגרש ערבים מתחומה הריבוני.

העולם יתן גם יתן

יורופה גמרה להיות חלק מהלחץ המופעל על ישראל בגלל הבעיה האיסלמית שלה. היום היורופאים מבינים כבר מה זה מוסלמים ומה הסכנה.
אירופה עומדת היום בפני משבר קשה של להיות יבשת נוצרית או בעוד 20-30 שנה להיות יבשת מוסלמית.
יש להם בעיות קשות. ישראל צריכה לנצל את המצב ולהתחיל לגרש ערבים בשלב הראשון ערבים המעורבים בפגיעה בבטחון מדינת ישראל בסיוע לאירגוני טרור באגירת נשק ואמל"ח.
יש כל כך הרבה עבודה וצריך להתחיל אותה כבר עכשיו. צריך לגרש שמאלנים קיצונים חרדים קיצונים וכמובן ערבים.

אירופה לא תתנגד. כבר אז היא תהייה שקועה

בגרוש מוסלמים מתחומה. יכול להיות שבעוד 10 /נים 5 שנים תתחולל מלחמת אזרחים ביורופה.
מה שבטוח שהאיסלאם מוביל את עצמו לאקסטינשן.
העולם לא יתן לאיסלם לכבוש ולהשתלט עליו.

אפשר לצפות את העתיד במידה מסויימת

לפי חשיבה הנסמכת על עובדות.
אמרנו לכם אוסלו זה כישלון כי לא לקחתם גורם אחד במשוואה והוא הערבים.
בזמנו כשצעקנו ואמרנו אוסלו זה כישלון היינו במיעוט אבל היום אתה ושכמותך במיעוט. רוב הציבור הישראלי מתעניין יותר בצד הכלכלי חברתי שלו ולא באוסלו.
היום האג'נדה היא כלכלית חברתית.
לפני עשור יורופה הייתה הרבה יותר מעורבת בגועל הנפש הזה הנקרא תהליך השלום. היום כבר הרבה פחות.
אלה עובדות חביבי לא הזיות ובעיות נפשיות אחרות.

אתה מתכוון לעשות את זה בשלט רחוק ממיאמי?

אם אתה רציני תחזור לארץ ותנסה להשפיע על העם להצביע עבור זה.

מאין לך שהוא לא היה במיאמי? הוא מתאר דברים

שהתייר הרגיל לא נתקל בהם ורק תושבים מקומיים מכירים.

אם הבנתי אותך נכון אתה בעצם הסנונית הראשונה של זרם אדיר של יהודים ישראלים שהיגרו ויהגרו מפה?

האמת היא שכל עוד ומדינת ישראל

מתנהגת כפי שהיא מתנהגת עם ערביי ארץ ישראל לי באופן אישי אין מה לחפש שם.
סביר להניח שיש עוד הרבה ישראלים יהודים שמרגישים כמוני וחיים בגולה.
ויש סיכוי גדול שבעתיד המצב יהיה עוד גרוע יותר. לדעתי אתם ערביי ארץ ישראל מנצחים במאבק על האדמה ועל ההיאחזות בה.
לכן ביום שההכרה שהעם היהודי מאסד את ארץ ישראל ואת אדמתו לערבים ביום הזה יתחיל הטרנספר הגדול של ערביי ארץ ישראל החוצה ולפחות מיליון יהודים ישראלים לשעבר יחזרו בחזרה לארץ ישראל.

למעלה