לדהוז חברתנו היקרה והמקסימה

לדהוז חברתנו היקרה והמקסימה

יום הולדת שמח ומבדח תמשיכי להיות מדהימה חברה טובה וגם שטותניקית לפעמים
שתמיד תדעי אושר רב בריאות ושמחה. באהבה ממני האלמונית

דהוז

New member
תודה להלנה, איש החידות ואילנה

חיבוקים ממני אליכם! תודה מקרב
... אם תגיעו ביום שישי למפגש אולי בתמורה לאהבתכם אפנק אתכם בעוגה....

דהוז

New member
תודה! יקירתי! חיממת את ליבי...

שלצערי קצת קפא היום ולכן מהצהריים שכבתי במיטה.... אותות גילי המתקדם.... מקווה להתאושש מהר ולחזור ולנג'ס לכווווולם.

הלוווווו יש לך יום הולדת היום יאללה בלאגן

מה את הכי אוהבת? בא לך ולכולם לשחק אמת או חובה? תחשבי שאני חובשת כובע של ליצן על ראשי ושורקת לך בתוך האוזן כדי שתתעוררי אז קדימה למסיבה איפה חוגגים? תאמיני לי שאני נראית ומרגישה חולה ולמרות זאת מנסה להשאר שפוייה ובתוך השגרה אז אין הנחות קומי מהמיטה תיכף ומיד

דהוז

New member
תודה יקירתי, אבל רק עכשיו הצלחתי לקום...

נדחה את החגיגות לשנה הבאה, שאז יהיה יום הולדת עגול ביותר... אני לא כל כך גיבורה ונמרצת כמוך. כשאני כבר זוחלת למיטה זה סימן שממש רע לי... אבל ילדי היקרים +הזוגי הפתיעו אותי עם זר ורדים צהובים גדול , קופסת עוגיות מיוחדות בעבודת יד וחיבוקים! אז המון תודה (הי תשרקי קצת חלש יותר, יש לי מה זה כאב ראש!) לשחק תמיד אפשר. יאלל'ה תתחילי! (נדמה לי או שרק את ואני פה...?)

גם לי נמאס לדבר לעצמי לאחרונה כאן.... החלטתי

לקחת פסק זמן מהפורומים... שמחה בשבילך יקירתי שתמיד יפתיעו אותך וישמחו אותך

דהוז

New member
תודה מתוקתי, אבל אני מוחה!!!!

אם את לא פה, אין אף אחד פה!!!

גם לי היתה תקופה כזו

שראו רק את הודעותיי "בוקר טוב" ו"לילה טוב" עד שממש נמאס לי להתכתב עם עצמי ...והבנתי שלכל אחד יש את התקופה שפעיל יותר ותקופה שהוא פעיל פחות ולכן לכל אחד יש את הספייס שלו ולכתוב מתי שבא לו.

שביק

New member
יום הולדת, חגיגה נחמדת! המוני ברכות למזל-טוב!

רוב אושר, שמחה בלב והמון אהבה.
גדול משביק.

אבג דהוז

חטי כל מנסע פצק והכי חשוב: שתמיד תמיד תהיה לך רשת כי בלי זה.... מה כבר נשאר? יומולדת שמח!

דהוז

New member
יו, איזה ברכה מקורית!

עכשיו אין סיכוי שאחליף את הניק. תודה מקרב
!

דהוז

New member
לשביק, תיקי וזיו, tabali ואלי- תודות מה-../images/Emo23.gif

עם חברים וחברות כמוכם/כן אפשר להסתער
על העולם..

yasha31

New member
יומולדת שמח!../images/Emo212.gif../images/Emo210.gif../images/Emo79.gif../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif

למעלה