לגעת באושר בדיחה

לגעת באושר בדיחה

טוב , הרבה בטח יהרגו אותי על זה ויגידו מה את בכלל מבינה ,אבל תאמינו לי שאני מבינה המון ,הטלנובלה הישראלית הראשונה היא צחוק אחד גדול במובן השלילי ,היא לא מגיע לחצי מהרמה של הטלנובלות הספרדיות הברזליות ועוד ... בלגעת באושר המשחק מוגזם לא אמיתי ומוגזם בקיצור רואים שזה משחק לעומתם הטלנובלות כמו קפה בניחוח אישה או אני בטי המכוערת או בובה פראית ועוד ,חושבים שה באמת קורה שזה אמיתי שאין פה משחק אלה ממש "חיי היום יום" הם עושים את זה בצורה מושלמת שאתה פשוט לא מצליחה להזיז את ענייך מהמסך עד סוף הפרק . בלגעת באושר חוץ מנטע הבר אף אחד לא יודע לשחק משחק שיתאים לטלנובלה , היחידה שידעה לשחק פחות או יותר בצורה היא נטע הבר אולי בגלל שלהיות הרעה שיותר קל הוא שפשוט היא יודעת לשחק. בקיצור עדיך להישאר עם הטלנובלות שהיו עד היום . ומי שאומר מה היא מבינה אז שידע אני ראיתי כמעט כל טלנובלה שהיתה כמו ,המתחזה,בטי המכוערת,בובה פראית , אהבה אסורה.קסנדרה.אנטונלה.סלסטה ותמיד סלסטה.מריה מריה,רוסלינדה,דוגמניות 90 60 90,קטנטנות,קפה בניחוח אישה,צחוק הגורל ועוד...... אז תחשבו לפני שאתם אומרים

את צודקת ב-100% באמת הסידרה לגעת..

באושר על הפנים!!! אני האומנם ראיתי אותה (פעם ב...) אבל אני ראיתי אותה רק בשביל להסתלבט עלייה! כשעופרה (שרון דוראני) בכתה זה היה ניראה כיאלו היא צוחקת.. לא מספיק שהיא לא יודעת לשחק גם לשיר היא לא יודעת למי שלא ראה היא הופעה בתוכנית "שישי בטברנה" בערוץ-1 ואני חייבת לציין שהאוזניים שלי קיבלו שבץ! עם הקול שלה היא יכולה להעיר את המתים...רסססמי... הדבר היחידי שהיא מצליחה בו זה הדוגמנות כי היא אכן יפה.. אז לכל מעריצי לגעת באושר מצטערת לאכזב אבל מה שנכון נכון.. Love מעיין

שרון דוראני יפה?????????

ממש לא !!!!!! סתם עושים לה בייביליס כדיי לעשות אותה יפה, אבל אני ראיתי תמונה שלה עם פן, איכססס היא ממש מגעילה, גם גוף יפה אין לה, כולה עור ועצמות. נטע הבר למשל הרבה יותר יפה ממנה גם כשהיא בלי פן היא ניראת טוב, ויש לה גם גוף יפה, היא סקסית. ודרך אגב שרון דוראני לא יודעת ליבכות בכלל וגם להיתעלף היא לא יודעת. כל פעם שזה היה צריך להיראות כאילו אירית דוחפת אותה זה היה ניראה כאילו היא דוחפת את עצמה בכוח על הרצפה. רעות.

את לא היחידה עם הדעה הזאת....

עד היום לא שמעתי ולא ראיתי מישהו אחד שאומר שהסדרה של לגעת היא מוצלחת. ואף אחד לא אומר שאת לא מבינה או משהו כזה, כי הסדרה הזאת באמת בדיחה גרועה מאוד, במיוחד השחקנית הראשית שרון דוראני, עם אני הייתי המפיקה של הסידרה הייתי מטיסה אותה משם בבעיטה. היא בכלל לא יודעת לשחק, היא עשתה מעצמה צחוק. למרות שהייתה היסטריה כל כך גדולה על הסדרה הזאת והיו כאלה שלא יכלו להפסיד פרק (כמוני) כולם חשבו שזאת סדרה מטומטמת, כל ההיסטריה שהייתה עלייה זה רק בגלל שזאת הטלנובלה הישראלית הראשונה, אבל אני מקווה שבטלנובלות הישראליות הבאות הם יהיו קצת יותר טובות כי בסך הכל לומדים מטעויות, ואני גם מקווה שבסדרות הבאות גם יחליפו את השקנים ולא יביאו עוד הפעם את שרון דוראני ודן תורג´מן כי שנייהם שחקנים גרועים. שיביאו רק את נטע הבר. היא שחקנית מוצלחת ביותר. רעות.

לדעתי שרון דוראני.......

דיי יפה... אבל במשחק ובשירה היא ממש גרועה!!!!!! אגב הפן דווקא התאים לה... (לפחות מבחינתי).. Love מעיין

charmingirl

New member
צודקת ב100%

אי אפשר לשבת ולראות את הטלנובלה הזאת. זה פשוט משעמם בטירוף! ופשוט לא! למה אנחנו תמיד צריכים לחקות את המקור?? יש טלנובלות בספרדית, שהן המקור, ששם יודעיפ לשחק. ששם באמת אם קורה משהו עצוב אז לפעמים זה גם נוגע יותר מדיי ללב עד בכי. אני לא מבינה בכלל איך לגעת באושר הצליח

sigal@

New member
את כ"כ צודקת...

כשצפיתי ב"לגעת" בפעם הראשונה החלפתי ערוץ אחרי 5 דקות. נטע הבר שיחקה טוב ולא נראה לי שזה בגלל שתפקיד הרעה הכי קל אלא בגלל שהיא נכנסה עמוק לדמות... שרון דוראני תקועה בהבעה אחת ונראית כמו מטאטא מהלך על שתיים. ומה זה כל הקטע הזה שכל דוגמנית היום חושבת שהיא שחקנית, נכון, יש דוגמניות מוכשרות שיודעות לשחק אבל הרוב, כמו שרון, פשוט מנסות להישאר בשואו ביזנס בכל דרך אפשרית... ושמישהו יביא סנדוויץ´ לעפרה!

למעלה