לגג לחיות אני זקוקה לעזרתכם, ושאלה

GeJuFan

New member
לגג לחיות אני זקוקה לעזרתכם, ושאלה

היום קראו לי למטה להגיד לי שמצאו שני גורים קטנים הלב ירד במהירות כל כך מהירה לתחתונים שלי, אחרי שתי שניות הוסיף הילד שיש גם אמא ביותר מהר ממהירות האור הלב חזר למקומו
. ירדתי למטה אם אוכל רטוב ויבש, והראו לי את האמא והגורים, גורים כבר בני חודשיים וחצי מקסימום(איך אני יודעת אחד הם אכלו מהאוכל היבש שנית הם נראים די גדולים כבר). בכל מקרה ידעתי שהאמא נראתה לי מוכרת הייתי בטוחה לקצת זמן שהיא בעצם החתולה שחשבתי שנדרסה לי אז שראיתי את ההרגל הקטועה שלה והבנתי שזו חתולה אחרת שדומה. עוד פעם בכל מקרה, הגורים נראו די בסדר לא משנמנים די רזים אבל גם לא שלדים מהלכים. מה שגרם לי לחשוב שאולי משהו מאכיל אותם. בכל מקרה כשישבתי שם הופיע חתול זכר וראיתי שהאמא כלל לא חשפה לו שיניים, הגורים התקרבו עליו והוא אפילו לא ניסה לפגוע בהם כל מה שעניין אותו זה האוכל בקעריות(במיוחד האוכל הרטוב). אז ככה רציתי לשאול: 1) אני מעוניינת לעקר את הנקבה הזאת גם בגלל רגלה החצי קטועה, וגם למנוע התרבות לא רצויה, ובדרך אני מעוניינת לעקר גם את הגורים (אני חושבת שזה זכר ונקבה). האם בכלל אפשרי לעקר גורים בגיל של חודשיים וחצי?(כי אמרו לי שעדיף לסרס ולעקר מגיל שלושה חודשים, בינתיים אין לי בעיה להאכיל את האם והגורים). מה המחיר שלכם לסירוס ועיקור? והשאלה השנייה: האם זה טבעי שנקבה לא תנסה להרחיק זכר מהגורים שלה? כי חשבתי שאולי זה אבא שלהם או שפשוט בגלל הרגל שלה היא לא ניסתה לסלק אותו משם. או שאולי פשוט יש שם הירככיה בקבוצת הבנינים הזאת והיא נמצאת במעמד נמוך יותר מהזכר ובגלל זה לא ניסתה לפגוע בו? תשובות לשאלות יהיה נחמד בבקשה
.

לימור י

New member
תשובה רק לגבי הזכר

גם אצלי נקבות לא תמיד מסלקות את הזכרים מהגורים. לדעתי אם הגורים לא קטנים מדי והזכר לא מביע סימני תוקפנות אז הן לא עושות כלום. רק אם הוא היה מנסה לתקוף את אחד הגורים אז היא היתה מגינה עליו.

למעלה