לגבי תחנת ת"א דרום - שכחתי לעדכן

מצב
הנושא נעול.

elians

New member

התחנה הישנה ההיא בכניסה לתל אביב , זאת לפני ההגנה... הנטושה. השבוע עברתי שם בשעות הצהרים ערב.. וקלטתי מהכביש מנוף של מנופי אבי ככל הנראה ליד קטר שעומד שם.. מישהו יודע על זה משהו? פשוט עף לי מהראש ולא עדכנתי ישר שהגעתי הביתה

גם אני ראיתי

התחנה הישנה ההיא בכניסה לתל אביב , זאת לפני ההגנה... הנטושה. השבוע עברתי שם בשעות הצהרים ערב.. וקלטתי מהכביש מנוף של מנופי אבי ככל הנראה ליד קטר שעומד שם.. מישהו יודע על זה משהו? פשוט עף לי מהראש ולא עדכנתי ישר שהגעתי הביתה
גם אני ראיתי
וגם ראיתי מכונות מיתחת לגשר לחולון.....

עבודות ליד תחנת ת"א דרום

עבודות ליד תחנת ת"א דרום
בימים אלו מתבצעת בניית תעלה שאמורה להוות חלופה לתעלת נחל אילון בעתיד, התעלה החדשה מתחילה ממש ליד תחנת ת"א דרום, היכן שהנחל עצמו נכנס בין נתיבי הכביש וממשיכה לכיוון צומת חולון והלאה לוולפסון (גם בקטע שבין צומת חולון לוולפסון ישנן עבודות גם, ישנו אפילו שלט שבו גם מוסבר שעבודות הן למעשה במסגרת הכנת תשתית לרכבת לראשון לציון מערב) ולבסוף התעלה אמורה להתחבר לים באזו יפו. לפי מה שראיתי והבנתי, בשלב הזה מתבצעות העבודות על התעלה רק בקטעים המשותפים לתוואי הרכבת.

מצב
הנושא נעול.
למעלה