לגבי שישי בערב - שימו לב

לגבי שישי בערב - שימו לב../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

בודקת 2 אפשרויות טובות למקומות בתלאביב (היות והמארגנים חורפים עדיין - עד הצהריים יהיו תשובות) נא הצביעו בינתיים - מי בעניין של בילוי מחר בערב - יום שישי - בתלאביב - דאנס באר (2 האפשרויות טובות ) - לרקוד לשתות וקצת להשתטות...יאלה ידיים - אני רוצה לדעת עם יש בכלל עם מי לדבר פה??
יאלה תצביעו מי בעניין - אני רוצה לדעת כמה להזמין בכלל!!! עידכונים בצהריים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bubble Girl 27

New member
../images/Emo221.gif../images/Emo122.gif../images/Emo206.gif../images/Emo101.gif

עכשיו פרשני את זה... באבל חולה צריכה סיוע דחוף... רחמים יתקבלו בברכה. זה נהיה רע כל שעה אני ממש נהיית חולה איזה שיט זה! אם אני מרגישה טוב מחר אז נראה לי שנבוא, כמובן מחכה לאישור של האיש שלי שבא לו גם.

tintong

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif../images/Emo25.gif../images/Emo25.gif

יותר טוב ! המרשם 3 פעמיים ביום

../images/Emo45.gif בריבוע

מתאים ביותר
ה-
שלי בעבודה
אני הגעתי הביתה
אין צדק בעולם אבל העיקר שיש אהבה
נבלה

נבלות:עוד לא נסגר...צ'מעו

משגעים תשכל היחצנים האלו. אז ככה - במקום אחד - אין מקומות יותר אני עובדת על לקבל תשובות מהמקום השני... ודנה התותחית מחפשת אופציה נוספת... אז תכינו תכניות גיבוי....עידכון בהמשך.

DANAQ32

New member
../images/Emo124.gifנעה.. לא לתלוש שערות ...

חבל, יש לך שיער יפה.
אבל אין אפשרות להזמין מקומות למחר איפה שתכננו, לצערי לא נותרו מקומות.
בפעם הבאה נדאג מתחילת השבוע לבילוי בסופ"ש.
חבר'ה מגיע לנעה הרבה תודה על המאמצים הרבים שעשתה.

למעלה