לגבי עזרה לבעלי-חיים במצוקה

התהוות

New member
לגבי עזרה לבעלי-חיים במצוקה

הינה מכתב שקיבלתי, בתמורה למכתב ששלחתי שבו שאלתי איך אוכל לעזור. סיפרתי גם שיש עוד אנשים שאיתם אני לומדת קונג-פו, שרוצים לעזור כמוני אך לא יודעים איך... פניתי לאגודת "שב"י": התשובה שקיבלתי: היי אלכס מה שלומך? אני שמח לקרוא את ההודעה שלך. סתם רעיון, מה דעתך שאני אשלח לך קופת תרומה של הארגון שלנו לשים במועדון הקונג-פו ואנשים יוכלו לתרום כסף? אנחנו ארגון התנדבותי וכל תרומה כספית יכולה לעזור כמובן. מעבר לזה, אני אשמח לשלוח לך גם חומרי הסברה שלנו שתוכלי לשים במועדון שלך ובכלל לחלק ולהפיץ אותם בכל מקום בקרבת ביתך (לוחות מודעות, בתי ספר, חנויות וכו'). מעבר לכך אנחנו עושים דוכני הסברה ברחוב כמעט באופן יומיומי בת"א ועכשיו גם מתחילים באיזור ירושלים (מאיזה איזור את?) ביום שישי הקרוב אנחנו נערוך אירוע של חלוקת אוכל צמחוני חינם לאנשים ברחוב ובנוסף דוכן הסברה (זה יתקיים ביום שישי ברחוב שיינקין בת"א - ליד הגינה - החל משעה 12:00) אנחנו עכשיו בשלבי הקמה של צוות חינוך ובקרוב נתחיל לערוך הרצאות בבתי ספר. משהו מהדברים האלו נשמע לך? בכל מקרה את מוזמנת להשאיר את מספר הטלפון שלך ואני אחזור אלייך ונדבר על איך אפשר לעזור לבעלי-חיים. שיהיה לך יום טוב, קובי ברק, שב"י

Talia E

New member
../images/Emo51.gif ../images/Emo23.gif

אשמח לקבל חומר הסברה שלהם - מעולם לא שמעתי על האגודה הזו או על פעילותה

התהוות

New member
תראי,

דיברתי עם בחור בשם קובי מהאגודה, הוא אמר שהוא ישלח לי חומר... אני יכולה לתת לך, או שאם את רוצה ממש כמות אז את יכולה לפנות אליו (אל האימייל שפירסמתי פה בשרשור)

למעלה