לגבי בקבוקי הנוזל הריחניים שהפכו

מיקלול

New member
לגבי בקבוקי הנוזל הריחניים שהפכו

לאחרונה ללהיט. קניתי מספר בקבוקונים, לבית ולמשרד ותופעה קצת מוזרה. אולי זה צירוף מקרים, אבל מהרגע שהבאתי את זה הביתה נהייתי חולה, אבל יתכן שגם נדבקתי מהבן שלי. יותר מפחיד, גיליתי שיש לי נמלים בחדר השירותים וכיוון שהוא לא כל כך בשימוש ,שכחתי בהם. אתמול, נכנסתי לשם ומצאתי ערימה של גוויות. בקבוק הרייחן , זה הדבר היחיד החדש שנכנס לשם לאחרונה . הקיצר, יש לי הרגשה שיש משהו בבקבוקים הללו, שהוא לא כל כך בריא. הנמלים כבר לא יכולות לדבר, אבל אני מקווה שאין שום דבר שדוגר אצלנו עכשיו. זה הזכיר לי ריסוס שעשיתי לג'וקים לפני 5 שנים בדירה בתל אביב, כל הבית היה גוויות. מישהו יודע משהו על המוצר הזה? בטוח יש מישהו שקרא משהו על זה

משתמשת בזה בכל חדר כמעט.....

לא נתקלתי בתופעה הזאת
מלבד זה, מכירה המון אנשים שמשתמשים בזה, ולא שמעתי תלונות. מעניין......

chili3

New member
רק אני לא מבינה על מה היא מדברת?

איזה בקבוקים אלה?

cr

New member
כן.. מאז ממוסטלת תמידית ורצה לרכוש

עוד....עכשיו אני מבינה למה....

hanchuk

New member
בקבוקים עם נוזל ריחני

וקני עץ (במבוק?) ארוכים. פותחים את הבקבוק ושמים את הקשים (העצים האלה נראים כמו קש לא חלול. זאת אומרת הם יותר גבוהים מהבקבוק) הפואנטה היא שטובלים את הקשים בנוזל ואז שמים את החלק שטבלת בחוץ וככה מתפזר הריח. כשזה מתייבש (הריח התאדה) הופכים את הקשים ושוב החלק הרטוב נהיה בחוץ. מה שיפה שבהתחלה הם עלו בין 50 ל 70 ש"ח והיום פתאום יש אותם גם ב 16. מעניין. האם הם עלו הרבה כי זה טרנד??

רחלילי

New member
רק אני לא התלהבתי?

קיבלתי כזה מתנה, הזדעזעתי כשראיתי אחרי כמה חודשים את המחיר. ריח מוזר. מקלות שתינוקות נהנים להוציא ולזרוק... הקיצר לא לבית עם חתולים ולא לבית עם תינוקות שובבים...

מיקלול

New member
פשוט לא לשים אותם בהישג ידם,

והריחות מגוונים, יכול להיות שמה שהרחת לא התאים לך. גם לי לקח הרבה זמן לבחור ריחות.

רחלילי

New member
כן זה היה ריח בירה או משהו כזה

מי לעזאז^&% ממציא ריח כזה? מילא וניל.... ואגב וניל מה שאני עושה לגבי וניל זה לקנות בקבוקון קטן של וניל ולטפטף כמה טיפות שלו על שקית שהכנתי שיש בה לבנדר מיובש. זה מה זה אחלה (רק שאני שוכחת לרפרש את זה ונזכרת רק פעם בעשור).

cr

New member
ברור שאסור שיהיה בהישג יד..

תינוקות גם עלולים לשתות...

יש כמה סוגים של נוזלים ריחניים....

אחד על בסיס אלכוהול. הריח חזק יותר{לא בהכרח מסריח יותר. אלא "מריח" יותר חזק},אבל מתהדא {ככה כותבים? מתהדא? או מתהדה?} מהר. בסיס אלכוהול. השני, על בסיס שמן. מריח עדין יותר,שמנוני,נשאר יותר זמן...אבל מריח פחות. השאלה לאיזה מקום צריכים את זה? אם למקום מסריח, אז עדיף את זה של האלכוהול. אם זה לאחד החדרים,או סלון כדי שסתם יהיה ניחוח נעים באיזור. אז עדיף את אלו על בסיס שמן. ו.....תמיד....במקום גבוה
{גם בחנויות,זה נמצא במקום גבוה}

3ונמיי

New member
מתאדה

עדיין לא מצאתי ריח שאוהבת. כולם מאוד חזקים. אנסה את השמן....

נסי, אולי , להחליף

את המקום בו את קונה אותם..... אני מעריכה שמקומות שונים מייצרים חומר מעט שונה, ולי יש הרגשה שהמקומות האלה שרלטנים הרבה פעמים. אני לא משתמשת בהם, כי הריחות חזקים ולא נעימים לי, אבל ראיתי אותם בכמה מקומות, שאלתי תמיד מי מייצר את החומר, ובכל מקום מסרו לי כתובת אחרת. אני בהחלט נוטה להסכים איתך לגבי סבירות רעילות החומר, ואם הוא מופץ בחדר, למה שנמלים לא יתפגרו ממנו? לעולם, לעולםםםם אינני קונה חומר כלשהו שיש לו תפקיד בבית שלי בלי לקרוא היטב מה הוא מכיל, ולנעול אותו במקרים מסוכנים.

למעלה