לב של אישה

offe

New member
רגע של חיוך לפני השינה ../images/Emo3.gif../images/Emo6.gif../images/Emo8.gif

פיה טובה אמרה לזוג נשוי: הייתם זוג לדוגמא במשך 25 שנה, ואני רוצה להגשים לכל אחד מכם משאלה. אמרה האשה: אני רוצה לטייל בכל העולם עם בעלי הנערץ. הפיה נופפה במטה, וכרטיסי טיסה הופיעו בידי האשה. ואז אמר הבעל: זה אמנם רגע רומנטי, אבל הזדמנות כזו מגיעה רק פעם בחיים. מצטער יקירתי, אבל אני רוצה אשה צעירה ממני בשלושים שנה. נופפה הפיה במטה הקסם ולפתע...הבעל הפך להיות בן תשעים... מסקנה - הגברים אולי נבלות אבל הפיות הן...נשים.

נֵנָה

New member
../images/Emo51.gif אופינקה ../images/Emo6.gif

זה בדיוק כך. אנחנו מטיילים למרחקים ולא שמים לב שגם מתחת לאף יש לנו מקומות כל כך יפים ששווים ביקור ... אגב, אם את מעוניינת, אני חושבת שגם בשבת הבאה יש שם הפנינג איסוף פקאנים. באות המון משפחות עם ילדים לחורשת הפקאן, עורכים שם מן פיקניק עליז, אוספים בעצמם אגוזים ומשלמים עבורם מחיר מוזל כמובן ... למזלנו, בסוף מהסיור, חזרנו בדרך קיצור ועברנו בדיוק ליד גדר החורשה. מאחר וחלק מענפי העצים בולטים מעבר לגדר, קטפנו שקית מלאה אגוזים נהדרים וטעימים ויצאנו מורווחים
כמו שנאמר "מים גנובים ימתקו"
אבל זו לא ממש גניבה, כי זה נעשה ביודעין ובפרהסיה, ובכלל לפי החוק מותר לקטוף פרי מענפים שבולטים החוצה לרשות הרבים ... נכון?
מצרפת צילום צידו האחורי של בית מפואר - מצד החצר - ששייך לאיזו משפחה עשירה שמתגוררת במקום (לא נראה לי שמהותיקים) לילה טוב
ושבוע נפלא לכולם

emmy5

New member
יעלי , היתי בטוחה שאת שומרת טינה

ללא רחמים .אני מאוד אוהבת את הפורום ואת כל ה חברות והחברים שבו ...המשיך להיות חברה בו ... יש לך עוד שם ברשימה השחורה אבל אני אוהבת צדק ..לפזי , אמרתי את מה שמגיע לו בפנים ... בלי בושה ..הוא רגיש יותר מדי...ואת בתור מנהלת ,צריכה לתת מינימום של יחס לטוב ולרעה ...מקווה לתקופה חדשה ..שבוע טוב

emmy5

New member
ננהל'ה יופי של תמונות../images/Emo24.gif

עושה חשק לבקר את המקומות .. תודה

למעלה