לב של אישה

emmy5

New member
פזי ,מזל שאני מכירה אותך..כל מה

שכתבת ...אפילו שלא פרי עטך .... מתורגם מהלב ...עם ערכה הבנה לאישה ..לב של גבר זהב...חייבים להכיר אותך ..כמוני ..בן טוב ,אבא טוב בעל טוב גם חבר אמיתי טוב ...
אחרת לא היתה בוחר נושא כזו מסובך ...אהבתי

pazi66

New member
אממי גרמת לי להסמיק../images/Emo9.gif,כן זה אני../images/Emo6.gif

תמיד חושב עם הלב
...

emmy5

New member
../images/Emo24.gifחוואלה , איפה את? את אישה

כלבבי . שעדיין לא מכירה אותך ...

maxima

New member
פזי...תודה על המצגת היפה../images/Emo140.gif

ותודה על שיר ההלל לאישה...

נֵנָה

New member
חונושקה ../images/Emo6.gif מה שלומך? אני מקווה

שהמצב לא רציני מאד ושהכל יעבור אחרי מנוחה של ימים ספורים. מאחלת לך רפואה שלמה
ומתגעגעת כבר לראותך בריאה ושמחה

offe

New member
ביתי וביתי חזרתי אליכם שנית ../images/Emo6.gif

שבתי לביתי וחזרתי לעוד ביתי הפורום: זה היה יום מענג במיוחד טיול היה מקסים ומשגע - מגידו - ציפורי- וסיבוב קטן בבית-לחם הגלילית. ארוחת צהריים בחיק הטבע. בדרך לשם - המון בדיחות ותהרגו אותי אם אני זוכרת. מזג האויר פשוט לפי הזמנה כמעט והשמש לא הגיחה מבין העננים. בריזה נעימה נשבה לאורך היום. היינו רק קבוצת חברים ונשבה גם בינינו אותה רוח נעימה. מה עוד צריך בחיים. צחוק, טבע, נופים, מוסיפים המונמון בריאות, ומרחיבים דעתו של האדם. המלצה: סעו וטיילו במרחבי ישראל. המשך ערב נעים ושוב תודה לכל מביאי אתרי התמונות. offe

נֵנָה

New member
איזה יופי אופי ../images/Emo6.gif למעשה גם אני

ביקרתי היום במושבה טמפלרית לשעבר. היינו במושב בני-עטרות שהיה פעם המושבה הטמפלרית וילהלמה שנקראה כך ע"ש הקיסר וילהלם שהגיע לארץ בזמנו ועזר לטמפלרים בארץ. סיפור הטמפלרים בודאי ידוע לכולם, אך הפעם היה מעניין במיוחד, כי שולבו בו סיפורים של תושבי המקום שסיפרו גם על ההתישבות של יוצאי הישוב עטרות שליד ירושלים אשר נחרב בזמנו ע"י הערבים ולכן נקרא שמו בני-עטרות. כמו-כן סיפורים יותר שנבעו ממחקרים אישיים, על היחסים של הטמפלרים עם הישוב היהודי בפתח-תקוה לפני ובזמן המלחמה. סיירנו בין הבתים הטיפוסיים שבחלקם נשארו מוזנחים כפי שהיו וחלקם שופצו לתפארת תוך שמירה על צביונם המקורי. ברגע זה אני מעבירה את הצילומים המעטים שעשיתי מהמצלמה למחשב ומקווה שעוד אספיק להביא אותם גם לפורום. קשה לצלם שם את רוב הבתים, כי אי אפשר להתרחק מספיק בגלל העצים והשיחים שמסתירים אותם, וכאשר מתקרבים קשה לתפוס את הבתים בשלמותם, אבל עשיתי מה שיכולתי ... הסיור היה מהנה והשתתפו בו למעלה מ-200 איש !!! שחולקו לשלוש קבוצות. למזלנו היה מזג אוויר מעונן ונעים וההליכה היתה בניחותא ובכיף... חזרנו הביתה מלאי רשמים ועם שקית מלאה אגוזי פקאן שנקטפו ישר מהעצים. בדיוק היום פתחו שם את עונת אסיף האגוזים וקהל רב של משפחות וילדים מילאו את חורשת עצי הפקאן ועסקו באיסוף האגוזים תוך בילוי משותף ועליז. כמה טוב להיפגש ללפעמים גם עם ארץ ישראל היפה והפורחת

maxima

New member
ננה...בני עטרות מקום יפיפה ועתיק

יש בו בתי מיוחדים אני נמצאת שם פעם בשבוע בתי מתגוררת במושב סמוך ונכדי לומד שם בבית הספר ויום אחד בשבוע אני לוקחת אותו

נֵנָה

New member
מסכימה אתך במאה אחוז ../images/Emo6.gif

ותביאי בחשבון שאנחנו סיירנו רק ברחוב הראשי המקורי ... מביאה לכם כמה צילומי בתים שצילמתי שם היום
מה שמאפיין את הבתים שלהם זה שרובם בנויים כמו שנהגו לבנות בכפרים בגרמניה - ההבדל העיקרי הוא שהם ניבנו מחימר ומאבני המקום. היה המרתף שחלקו הגדול שקוע מתחת לפני האדמה ובחלקו הבולט יש מסביב חלונות. מעליו קומת הסלון, המטבח וחדר האוכל ובקומה ההשנייה חדרי השינה ומרפסת עם מעקה ברזל. מה שעוד אפיין אותם הם התריסים שבמקור היו עשויים מלוחות עץ חלקים שיובאו מחו"ל וה"מענצ'אלאך" הקטנים שבעזרתם היו מחזיקים אותם פתוחים. הגגות בהתחלה היו שטוחים מאחר ובארץ אין שלג, אבל מאחר והם היו עבים וכבדים והיה צורך בתמיכה מסיבית נאלצו לבנות חדרים קטנים מאד ובחורף חדרו מי הגשמים שחיחלו לתוך החומר. לכן בהמשך הם בנו תקרות קלות יותר עם גגות רעפים שייבאו במיוחד ממרסיי. לרוב הבתים האלה היו צמודים לכיוון החצר גם בתי משק דו-קומתיים כאשר בקומה הראשונה גידלו את הפרות וכל משק החי ובקומה השנייה היה המתבן. משהו מיוחד שראינו בהמשך היה בית משק שקומתו הראשונה שקועה במקצת מתחת לפני הקרקע, ובעל המקום הסביר לנו שהסיבה היא כדי למנוע מהפרות לצאת מהרפת - כי הרי הפרה אינה מרימה את רגליה לגובה. והיו גם משפחות שנהגו להתגורר בקומה העליונה של בית המשק מעל קומת בעלי החיים. הכניסה למגורים היתה בעזרת מדרגות חיצוניות עם מעקה עץ או ברזל. מקווה שתהנו מהצילומים

emmy5

New member
אופינקה , טוב לראות אותך ולקרוא

את הסיכום על הטיול ..מקום מקסים ,מזג אויר מעולה ..אם היה לך גם חברה נעימה .. זה מקסים ..מאחלת לך הרבה טיולים בהמשך ..שבת שלום ..חיבוק לך ממני

yaely2

New member
מנהל
אופי כל זה בגלל שאחלתי../images/Emo73.gifמרתקים

pazi66

New member
../images/Emo51.gif למקסימה ולחונה,מצליח

מפעם לפעם להכנס למרות שקו הטלפון מת. ADSL עובד מפעם לפעם למספר שניות בלבד

emmy5

New member
פזי ,גם לך קורה שנפסק לרגע?

כל פעם נפסק לי לרגע את האי סי קיו ...חשבתי שרק לי .. אז צרעת רבים חצי נחמה ..

offe

New member
ג'ודי - ../images/Emo39.gif

בדרכנו עברנו ליד השלט "קרית טבעון" ויצא לי מהפה - אוי - יש לי פה חברה. זה פעם ראשונה שאני עוברת על יד שלט זה ומרגישה שבתוך המקום יש משהו שאני מכירה ומחבבת. אם לא נכנסת היום מרוב עייפות מהטיול שלך - אז בוקר טוב. בידידות offe

offe

New member
ננוש

אני מתיירת בצפון אני מתיירת בדרום ולא תיארתי לעצמי שיש מקום כל כך מעניין ויפה במרכז ז"א באותו סיור מרתק שהיית היום. היה נחמד לקרוא ולראות את חוויותיך. offe

למעלה