לב של אישה

pazi66

New member
לב של אישה../images/Emo23.gif../images/Emo39.gif../images/Emo141.gif../images/Emo24.gif

הן מחיכות כאשר היו מעדיפות לזעוק הן שרות כאשר היו מעדיפות לבכות הן בוכות כאשר הן מאושרות וצוחקות כאשר הן עצובות הן נאבקות על מה שהן מאמינות הן עומדות נגד אי צדק הן לא מקבלות "לא" כתשובה כאשר מאמינות שיש פתרון טוב יותר הן לא קונות נעלים חדשות לעצמן כדי שילדיהן יוכלו לקבל אותן. הן הולכות לרופא עם חבר מפוחד. הן אוהבות ללא תנאי הן בוכות כאשר ילדיהן מצטינים ומריעים כשחבריהן זוכים בפרסים הן מאושרות כאשר הן שומעות על לידה או חתונה חדשה. ליבן נשבר כאשר חבר נפטר ואובדן במשפחה גורם להם צער אך הן חזקותגם כאשר חושבות שלא נישאר להן חוזק הן יודעות שחיבוק ונשיקה יכול לרפא לב שבור נשים באות בכל מיני גדלים,צבעים וצורות הן ינהגו, יטוסו, יצעדו, ירוצו או ישלחו אי-מייל על מנת להראות לך כמה הן דואגות . ליבה של אישה זה מה שגורם לעולם לנוע ! האישה לא רק יולדת היא מביאה שמחה ותקווה. הן מספקות חמלה ואידיאלים הן נותנות תמיכה מורלית למשפחתם ולחברים הנשים יש להן הרבה לומר והמון לתת מחבר לא ידוע תרגום מאנגלית שלי נכון שהאישה נפלאה

גאלה222

New member
wa wa wiwa - איזה שיר הלל ../images/Emo23.gif

הרבה דברים נכונים יש בתאורים האלה, פאזי, ומן הידועות היא שנשים הן המין החזק. בדיוק בגלל היכולות המתוארות. ובאותה מידה יש גם מיתוסים שלא מתיישבים תמיד עם המציאות... תארו לכם שגברים היו בהריון, המשק היה שובת גם בלי אמיר פרץ
בכל מקרה פאזי, ממליצה לך לברך כל בוקר: ברוך שלא עשני אשה, שכן העומס הוא גדול....
על הדברים

pazi66

New member
גאלה222 ידידתי אני חי עם../images/Emo23.gif

אישה מעל 43 שנים...ואם לא היתי מאמין בכל מילה שכתבתי לא היתי כותב. בלי האישה לדעתי הגברים היו על הפנים. מגיעה לאישה שיר הלל מאיתנו בכל הזדמנות. כמובן בכל דבר יש יוצא מהכלל. ואני מכיר לא מעט כאלה
, אפילו בסבבתינו הקרובה
אני לא מברך כל בוקר ברוך שלא עשני אשה אני מברך כל בוקר ברוך שיש לי אישה כזו

MAOR1924

New member
האישה הנכונה

אישה תמיד אישה לאהבה איה נולדה קשה להבנה כשאיה אומרת לא ל-מה איה מיתכוונת ??..

emmy5

New member
MAOR...למה היא מתכוונת ?../images/Emo6.gif

טוב לראותך שאתה מציץ בתוך הפורום ..

pazi66

New member
שלום יעלי, מאד היתי מעונין לדעת../images/Emo20.gif

מה הגדרתך לאישה האם הדברים שתרגמתי מקובלים עליך או את מסתייגת מהם. אשמח לקבל התיחסותיך

pazi66

New member
נסיון להעברת מצגת עם קול

אתם מקבלים הודעה שיש לכם קובץ להוריד תורידו אותו ולאחר ההורדה תפתחו אותו אם הנסיון הצליח תפתח מצגת עם מוסיקה..תנו למצגת לעבוד בעצמה

HAVA159

New member
pazi66 ידידי ערב טוב לך../images/Emo24.gif

עשית לי את הערב, ואת השבוע, בשיר שכתבת, ובמצגת ששלחת. אשרי האיש שיודע להאריך את הבריות, ובפרט את האשה. יש אנשים שצריכים ללמוד ממך, הארכה, מה היא. על מה כל התורה מבוססת, "ואהבת לרעך כמוך" ואז העולם יראה הרבה יותר טוב. המשך ערב נפלא לך פזי. אוהבת
חוה.

pazi66

New member
תודה חוה,מי שלא אוהב אותי../images/Emo10.gif

הערב זה בזק...עושה לי צרות צרורות עם קו האינטרנט....פעם עובד ופעם לא..יהיה טוב תודה נרגשתי ומרגיש את כל מה שכתבתי.

yaely2

New member
מנהל
אישה ../images/Emo140.gif../images/Emo66.gif../images/Emo68.gif

שלום כולם,
בין מיליארד הנשים בעולם, לבנות מכנה משותף לכולם זה עיוות המציאות. אני למשל אוהבת לדבר באופן דיסקרטי ומעדיפה לעשות זאת בארבע עיניים. מעריכה כל אדם המכבד את רצוני.

emmy5

New member
יעלי ,אני חושבת שהתשובה היתה חייבת

להיות לפזי ... האם כל כך קשה לכתוב את שמו? סתם תגובה אפילו על התרגום הנהדר שלו מאנגלית לעיברית .. את מורה ...בתור מורה את חייבת לתת מילה טובה לכל התלמידים שלך... על תיקחי את זה לרעה .. במסר את יודעת שאני לא כל כך אוהבת לכתוב בין כו לא עוזר

yaely2

New member
מנהל
מורה, אמא, וסופרת (כסף)../images/Emo82.gif

שלום לאמי שלום לכולם
תודה על הכבוד, אך פה בפורום אני לא מורה ולא אמא אין לי תלמידים גם לא ילדים פה, אני בערך בגילכם גולשת כמותכם וכולו סדרנית שירשורים. דעתו של כל אחד וצורת כתיבתו מקובלת עלי אם כי לא תמיד אני מסכימה, כי הרי כל אחד חושב אחרת. גם לי יש דעה ואני מביעה אותה בדרכי שלי. אני עדיין מעריכה את אלה שמכבדים את רצוני לפנות אלי אישית במסר. נ.ב אמי, כל הכבוד שקמת להגנת חברך.

pazi66

New member
יעלי הדבר הראשוני שמצפים מכל

אחד להיות זה בו אדם לכבד אחד את השני, להתיחס לכל אחד שווה ובכבוד. לדעת לקבל דעותיהם של אחרים אפילו אם לא מסכימים להם. לא לפגוע בנפשם, ברוחם ובכבודם של חברים בפורום. לא להתחבא אחרי מסרים אישים שאף אחד לא יכול לדעת מה תוכנם ואם הם נכונים או מוצדקים.

yaely2

New member
מנהל
19.4.04 עמוד 55 בארכיב נא לפתוח

שלום פזי וכולם, דבריך בדבר היות האדם בן אדם הרעידו אותי ולכן הלכתי לפורום בתאריך 19.4.04 יום השואה והגבורה (עמ' 55 למטה בארכיב) לראות כיצד זה מסתדר עם ההגדרה שלך. מזמינה את כל חברי הפורום לראות איך מסתדרת ההצהרה של האדם עם מה שהוא עושה בשטח

pazi66

New member
יעלי אם התיחסותך היתה

לדברים שאני כתבתי...למרות שלא ציינת את זה ונמנעת מלהזכיר את שמי כרגיל, תרשי לי לא לקבל את דעתך. יש המון משותף מהדברים שאני ציינתי, ברוב הנשים. הנשים הם המנוע בכל משפחה, יולדות, מגדלות, מטפלות בילדים, בבעלים, בבית במשפחה. הן גם עובדות בחוץ וגם בחזרם הביתה ממשיכות לעבוד ולנהל את שגרת חיי המשפחה. יש רק אחוז קטן מאד שיוצא דופן וגם לאותו אחוז יש לא מעט מהתכונות שציינתי. גם אינני יודע מדוע גם את היופי הזה צריך להפוך למשהו סודי, דיסקרטי ואפל. גם אינני מבין למה את מעריכה רק את האנשים שמכבדים את רצונך. עלי להבין שאלה שלא מקבלים את דעותיך לא צריך לכבד. אני מכבד כל אדם אפילו אם לא מסכים לדעותי. אני עדיין בדעה שכולנו צריכים לשיר שירי הלל לנשינו שתודות לכישוריהן היוצאות דופן מאפשרים לרובנו לתפקד, להתקדם בחיים ולהצליח וזאת לפעמים על ידי הקרבת דברים שלהן עצמן.

HAVA159

New member
yaely2 לילה טוב, בקשר לנושא "אישה.

יעלי, אני רוצה להגיב. את כותבת שאת מעריכה כל אדם שמכבד את רצונך, האם חשבת פעם שגם לכבד רצון אחרים, חשוב
יעלי, שמתי לב שמאז שפזי פתח את הקומונה, אף-פעם לא נכנסת ולו לאומר שלום.... למה חוסר הפירגון הזה, יתכן שהתגובה שלי לא מוצאת כן בעיניך, וגם יתכן שלא תמצאי לנכון לענות לי. אך מה שעל ליבי אני אומר. את בודאי מכירה את הפסוק. ואהבת לרעך כמוך. יעלי אוהבת
חוה

dani 123

New member
לילה טוב לכולם, ותשובה ליעלי

לא היה בכונתי להכנס למסכת היחסים המתוחים בינך לבין פזי, מאחר והויכוח הוא בכתיבה גלויה בפורום אני שולח זאת באופן גלוי אך ברצוני להדגיש כי: - להבדיל ממני, פזי מוכן להשקיע ממרצו ולתרגם מאנגלית ובנוסף הוא הביא את הקישור המקורי וגם על המאמץ הזה הוא מקבל ממך מקלחת צוננים, בתור מנהלת הפורום וללא קשר למסכת היחסים ביניכם הייתי מצפה למילה טובה ממך על מאמץ התרגום. לפי תגובתך נראה כי לדעתך, פזי כתב את עמדתו ביחס לנשים אנו יודעים כי עמדתו שונה לחלוטין הוא מעריץ את אישתו. חבל שלא הצלחת להתעלות מעל למסכת היחסים העכורה שביניכם לילה טוב לכולם ושבוע טוב

למעלה