לבעלי פייסבוק-הועלו 4 תמונות מקו אשקלון - ב"ש

מצב
הנושא נעול.
צוקרברג יכול לקפוץ לי...
הוא לעולם לא יכול לדעת כמה אנשים בדויים יש אצלו באתר. יש שם מיליונים בדויים עם פרטים לא נכונים. פייסבוק זו תעשייה דימיונית שלמה של שקרים ועבודה בעיניים. אני יכול לקרוא לעצמי חומוס בן טחינה ולהיכנס עם תיבת מייל שאני יכול לפתוח באלף אתרים שונים ולשוטט בין כל הצלוחיות בפייסבוק מבלי שאף אחד יידע את הזהות. לא אבין מה היתרון בפייסבוק בעת שמיליוני אתרים אחרים (מוסיקה) נותנים את מה שפייסבוק רק יכול לחלום עליו או מעבר אלייהם בצורה מסורבלת. שום דבר שם לא נוח ולא ידידותי ואיך אמרתי? מעניין לי את הביצים מה עשו אנשים שלמדו איתי בתיכון....את מי זה בכלל מעניין? אפילו פגישת מחזור לא הצליחו לעשות דרך פייסבוק כי רוב בני גילי לא אוהבים את הרעיון של פייסבוק שמחסל לך גם את הפרטיות בין היתר. אתרים חברתיים כאלה הם תרופה לכל המסכנים שלא מוצאים את האושר בבית.
בלה בלה בלה בלה......
איזה קדחן אתה אני מציע לך לכתוב כאן רק את דברים החכמים שלך ואת דברים המטומטמים תשאיר אצלך בקופסא

בועז ל

New member
בעמוד של רכבת ישראל
תשע תמונות מקו אשקלון-ב"ש באדיבות ר"י.
ייתכן שחלקן אולי מופיע בפייסבוק (איני יודע - איני שייך לז'אנר הפייסבוקאי) אבל בשל מספרן הגדול יותר, בטוח שכמה מהן אינן מפיעות שם. אז הנה הן לטובת אלה שאין להם פייסבוק. נפתח בתמונת התוואי מק"מ 0 ועד 2.0. תודה, דני, על התזכורת. מחכה לך הפתעה ממני בהמשך הערב.

eranfra

New member
תוואי העבודה בקטע שבין ק"מ 13.5 ל-14.5
עדכון לגבי הגשר בכביש 40
כביש 40 הוא כביש באר שבע- קרית גת -גדרה. דבר יפה ומעניין בנו גשר מדרום לצפון כאשר החלק מתחת לגשר מלא באדמה ,הגשר הוא כביש 40 מדרום לצפון ובשבוע הבא יסיעו עליו ,הוא מוכן . אחרי שיעברו לנסוע בגשר מדרום לצפון ,פשוט יחפרו מתחת לגשר בו הרכבת לאשקלון תעבור ,בנתיב מצפון לדרום צפוי להיות אותו דבר .

easylivin

New member
תמונה אחרונה: מעבר עילי בק"מ 18.9
ותודה רבה לר"י על התמונות הנאות וציון נקודות הק"מ שללא ספק ישרתו את ניקולאי בסיוריו על הקו.
אכן רעיון מצויין עם נקודות הציון.
תודה על ההשקעה, בועז. עשית גם לי קצת סדר בפרוייקט!

בועז ל

New member
בעמוד של רכבת ישראל
ויש סט נוסף שהגיע לשולחן המערכת
הנה תמונה אחת ממנו שמוקדשת לבוס של הקו לראשל"צ מערב, דני בוכמן. בהמשך, אעלה עוד כמה תמונות מהסט אם יהיה ביקוש
ולא פחות חשוב: אם לא אתעצל...

amit1270

New member
ויש סט נוסף שהגיע לשולחן המערכת
הנה תמונה אחת ממנו שמוקדשת לבוס של הקו לראשל"צ מערב, דני בוכמן. בהמשך, אעלה עוד כמה תמונות מהסט אם יהיה ביקוש
ולא פחות חשוב: אם לא אתעצל...
עזוב, לא צריך...
נראה לי שלא יהיה ביקוש לעוד תמונות, כמו שאין ביקוש לקו תל אביב-באר שבע.

מצב
הנושא נעול.
למעלה