לבעלי נתב edimax 6215rsg!!!

rokey33

New member
לבעלי נתב edimax 6215rsg!!!

שלום לחברי הפורום, כבר כמה שבועות שיש ברשותי את הנתב הזה ואני התחלתי לעשות עליו סקירה שאמורה להעלות לאתר הפורום,אך בינתיים עצרתי אותה לאור 2 בעיות שנתקלתי ע"י שימוש דרך הנתב הזה. 1-כאשר שרת קבצים פועל,מחברים אליו הארד דיסק חיצוני שיושבים עליו קבצים בעברית,הנתב הופך את השמות של לאנגלית בצירופיפם שונים. 2- לאחר שמנגנון qos מופעל,הנתב נתקע ולא מגיב . *אני עדין מחכה לתשובה של פיקוק לשתי בעיות אלה. ------------------------------------ רציתי לדעת האם לעוד משתמשים שיש ברשותם את הנתב הזה,נתקלו באותם בעיות כמו שלי??? --קושחת נתב מספר 2.15. ------------------------------------------ --באופן כללי,חוץת בעיות אלה הנתב בסדר גמור ושרתי ftp ומדפסות אמינים ולא עושים בעיות. --חיבור יציב לרשת הכבלים. --שיפור יחסי בטווח של הרשת אלחוטית בגלל שבח אנטנה 4Dbi. -32 מגה זכרון פנימי--ז"א שיפור יציבות הנתב למול הרבה קונקשים בו-זמנית ברקע. שורה תחתונה: בכזה מחיר שהוא מתומחר כיום(390 ש"ח)..בהחלט השקעה לא רעה,לאור הפו' שהנתב מציע.

aquas

New member
אני מתכוון לקנות את הראוטר

אני מבין שהתרשמת ממנו , אבל אתה אומר שיש קצת בעיות. אתה חושב שאני צריך לחכות עד הבירור?

rokey33

New member
ת:

אם אתה מתכוון להשתמש ב-qos או שאתה תשתמש בשרת קבצים ,אז כן..

למעלה