לבעלי ניסיון

Taltul74

New member
לבעלי ניסיון

איפה אפשר למצוא דילים לחופשת סקי לסוף שבוע ארוך? כי ממה שאני רואה ברשת ואצל סוכני הנסיעות מדברים על 6 לילות לפחות.

alonaski

New member
סופ"ש מהארץ בד"כ מוכרים לאתרים

כמו טורקיה או יוון! איזו חברת נסיעות מוכרת אותם - זאת לא אדע להגיד לך... אבל אם תכנס לאתר: WWW.IFYOUSKI.COM תוכל למצוא שם סוגים שונים של דילים כולל סופ"שים!!! ולהזמין מהם דרך הנט!
בהצלחה! נשמח לשמוע מה מצאת ולאן הזמנת!

Taltul74

New member
נחמד אבל לא

הכיוון הכללי לא הייתי ספציפי בהודעה,טעות שלי
התכוונתי יותר לבולגריה אוסטריה או כל מקום אחר לא יקר מלבד תורכיה יוון וכו'. אבל אני בכל זאת אציץ בלינק אולי בכל זאת. בכל מקרה אשמח להמלצות נוספות.

BorderGuy

New member
נראה לי

שעדיף לך פשוט לצאת עצמאית... הסוכנויות מטיסות רק לשישה לילות מכיוון שזה לא משתלם להם סופ"ש, אז עדיף לך להתארגן עצמאית

yaircarel

New member
הבעיה בעקרית היא מחיר הטיסות

הכי טוב זה לארגן לבד. זה הכי זול והכי מתאים. תחליט על מדינה שבא לך. כנס לאנט של אתרי סקי ופשוט תזמין. נוח, מהיר ומנסיוני אין בעיות.

roeelevanon

New member
עזרה

אנחנו גם שלושה-ארבעה י"בניקים (גילאי 17-18) רוצים לצאת לסופש ארוך במזרח אירופה. (או אפילו שבוע שלם אם זה יצליח לצאת במסגרות ה-2500 שקל). אין בעיה לארגן לבד אבל הבעיה היא למצוא איזה אתר מזרח-אירופי שאנחנו באמת יודעים שהוא טוב (סנובורדיסטים, לא ממש מתלהבים ממעליות דראג שיש שם הרבה). יש מישהו שיכול לאזור בנושא? או לתת איזה לינק מועיל?

למעלה