לבנות הפורום, אחיות יקרות

לבנות הפורום, אחיות יקרות

מעניין מה דעתכן על זה. על אף שיצא לי לקרוא לאחרונה שאתן נוטות לחלות בהשפעת טיפול בחולים, אולי אפילו יותר מאשר רופאים אני חושב שלא צריך להתייחס לכתבה שבקישור יותר מאשר בהומור. הרי אף אחד לא יוותר כלכך בקלות על היחס החם והאוהב שאתן מעניקות מכל לבכן. ההערכה שלי למקצוע שלכן (בכלל ולוא דווקא בארץ) התחיל מגיל צעיר מסיפורים על אלו שעבדו בצל המלחמות, "פרל הארבור", "ויטנאם" ועוד... ולא שחסרו אצלנו מלחמות בהן אתן הוכחתן את אומץ לבכן ושלא לדבר על מסירות. כידוע גם מחלות הן סוג של מלחמות, ולא עלינו הן אינן חסרות. לא פעם עוברת במוחי המחשבה כמה שהעולם היה מפחיד יותר בלעדיכן, כך שכפי שכבר אמרתי (חשוב לי לחזור ולהדגיש) אתן עושות עבודה מבורכת, ולדעתי אתן ראויות לחשיפה לא פחות ממה שהאחיות בחו"ל מקבלות. רק שבארץ אם לשפוט את זה לפחות ממה שקורה באינטרנט, למעט אתרי ביה"ח וקופ"ח יש רק את הפורום הנכבד הזה. כך שהמנהלת שעומדת בראשו עושה עבודה נפלאה רק ש... אם יורשה לי להביע את דעתי, אני חושב שהיא צריכה לדאוג לפרסום של יותר סיפורים ולוא דווקא תמונות שיכולים להוסיף צבע. נכון שרובכן לובשות לבן, אבל אין לי ספק שאתן רב-גוניות וטוב אם כל אחת מכן תתרום בגבולות המותר משהו מעולמה להעשרת עולמו של החולה שהבריא ומכיר לכן תודה ורוצה להכיר את עולמכן קצת יותר.

למעלה