לבנות המדיקל בהרצליה -סקר

סנונית 1

New member
לבנות המדיקל בהרצליה -סקר

לאחרונה אני קוראת כאן על הרבה מיקרים תמוהים שביציות לא שרדו, שלא היו הפריות למרות שהיו זקיקים יפים ורבים. אני פונה בבקשה לכל המטופלות המדיקל הרצליה אם זה בסדר מצידכן לפרט כמה ביציות היו וכמה והאם שרדו. נראה לי משהו מריח לא טוב במקום הזה. אני עומדת לעבור הפרייה נוספת שם וחוששת נורא. בהפרייה הקודמת שם היו 18 זקיקים שרדו שניים לא היו מוקפאים. תודה על שיתוף הפעולה.

היי סנונית!

שאבו לי 14 ביציות מתוכן הופרו רק 5 ונשארו רק 4 (אחד הפסיק להתפתח בן 4 תאים לטענתם), נשארו עוד 4 בני 8 תאים החזירו טריים לא נרלטו, נותרו 2 מוקפאים שהי אמורים להחזיר לי אותם הים ואז התבשרתי כי הם לא שרדו את ההפשרה!!!! איך זה יתכן?? משהו מריח לי לא טוב...

נועם@בת

New member
תרשי לי להעיר משהו

אני מנהלת את הפורום כבר הרבה שנים, ונחשפתי כבר לעשות סיפורים מזעזעים. חלקם פורסמו על גבי הפורום, וחלקם (הגדול יותר) סופרו לי במסרים, בטלפון או באופן אישי. תקלות קורות בכל בתי החולים. במחלקות ידועות של רופאים בעלי שם קרו תקלות או תאונות מזעזעות (החזרת עוברים של אשה אחרת, הפלת העוברים על הרצפה, או "סתם" טעות במינון גומרים שגרם לגירוי מפלצתי). להרגשתי, יש נטיה לספר בקול סיפורים על מדיקל סנטר. ראשית מדיקל הוא בית חולים פרטי, לרוב הרופא בעצם שוכר את שירותי המעבדה, אבל עובד באופן עצמאי בלי קשר לרופאים אחרים או לצוות. אני חושבת שסקרים כאלה צריכים להעשות בשיא הזהירות, ויש להתייחס לנתונים בתמונה כוללת. אחרת יעשה נזק למטופלות, וגם לבית החולים. נועם

סנונית 1

New member
היי נועם

לברור שלכל בית חולים ולכל מחלקה בבית חולים יש את הפאשלות שלה. אני בטוחה שיש סיפורים מאוד מזעזעים. את טוענת שנראה לך שרוצים לספר בקול על המדיקל זה גם מעלה שאלה. אני חושבת שנקטתי בשיא הזהירות הסקר שלי הרבה יותר זהיר מהסקר שנעשה על "ברטוב טוב או לא טוב" שם כל אחת אפילו שלא התנסתה בשיטתו הביעה את דעתה באופן חופשי דבר שגם יכול להתפרש כנזק לבנות ממחלקת הזרע, אבל שם שוב יכלו להביע דעות באופן חופשי. אני לפני הפרייה והייתי רוצה לשמוע מניסיונן של אחרות במקום כי בפעם האחרונה שהייתי שם קרו דברים שעד היום לא ברורים לי וגם לא רשומים בתיק שקיבלתי.

ניקה

New member
תשובות

בטיפול ראשון היו 5 זקיקים נשאבו 5 ביציות הופרעו 5 הוחזרו 2 הוקפאו 3 בטיפול שני היה אינספור זקיקים נשאבו 22 ביציות הופרעו 17 הוחזרו 3 הוקפאו 11 (האחרים נמצאו לא ראויות להקפאה ?) בסיסות שלישי הופשרו 4 סרדו והוחזרו 3 היום אני בשבוע 5+1 כך שעדיין לא יודעת כמה נקלטו חוץ ממספרין אלו אני מרוצה מהטיפול והיחס האחריות נחמדות תמיד זמינים נקי ומסודר

liati7

New member
ממליצה בחום../images/Emo23.gif

טיפול ראשון נשאבו 10 הופרו 8 הוחזרו 2 , נקלט 1 היום בן 10.5 חודשים
. הוקפאו 6 , 3 בני 2 תאים ו-3 בני 8 תאים.
טיפול 2 החזרת מוקפאים הופשרו 3 בני 2 תאים, שרדו 3 , הוחזרו 3 נקלטו 0 .
טיפול 3 הופשרו 3 בני 8 תאים , אף אחד לא שרד, החזרה בוטלה.
טיפול 4 נשאבו 7 נוצרו 3 עוברים לא טובים עקב זיהום בשחלות, החזרה בוטלה. בסה"כ מאד מאד מרוצה. האמברולוגית מאד מקצועית. השירות והיחס מעולים.

orlyakov

New member
אין לי חשדות

אני לא זוכרת כמה ביציות בכל טיפול אבל אני יכולה להגיד שבממוצע שואבים לי 20-22 ביציות ומתוכם מופרים בין 14-16. בכל סדרת המוקפאים שהיו לי והיו לי הרבה תמיד שרדו כל העוברים, ואף פעם לא חסר לי אף עובר ביציות. אני חוששת שחשדות שלך אולי הם הרגשה אישית שלך, אבל לא שלי. מצטערת, אני הייתי מממשיכה.

למעלה