לבחור שאני יוצאת איתו כבר חודש וחצי

לבחור שאני יוצאת איתו כבר חודש וחצי

אני בנאדם מיני. אתה פחות. מה אני אמורה לעשות עם כל החרמנות? נמאס לי לעשות ביד!!! אני צריכה את זה לפחות פעם ביומיים... אחרת אני מתה. למה אתה לא כזה? איך אתה מסוגל להעביר איתי ערב שלם בלי לשכב? איך ? איך ? איפה הזין שלך? איפה?? אני בנאדם חם. בנאדם של מגע, של ליטוף, של נשיקה.... אתה פחות. אתה קר ממני. אתמול בלילה ליטפת לי את הלחי בעדינות. כן, אתה מסוגל. כל כך ריגש אותי שנגעת בי ככה. למה אתה לא עושה את זה יותר? אני צריכה את המגע שלך. אני צריכה את הנגיעה, את הנשיקה, את הזין. נמאס לי לעשות ביד ולחשוב עלייך. לקבל את הדבר האמיתי פעם בשבוע. נמאס. אתה לא מבין כמה שאני צריכה את זה. כנראה שאנחנו לא מתאימים. ועוד אני שוכבת רק איתך. קולט? אין לי ביום שאני לא רואה אותך תחליף וגם ביום שאני כן איתך... אין לי. אין כזה דבר. פעם ראשונה בחיי. אז מה עכשיו? שבוע יבש עובר עלינו. לא עשינו את זה שבוע. ש ב ו ע ! אלוהים, אפשר להשתגע. אתמול בלילה ליטפתי אותך כשישנת, ועמד לך. הייתי מתה שתתעורר. אוף. יאללה תתעורר!!!

המממממ,

הממממממ רק רוצה לומר לך ש.....למה את כל כך משתוקקת ליחסי מין איתו? את מדברת על שני דברים שונים על מיניות של אדם-זה שהוא לא זקוק להרגיש אותך 24 ביממה את מדברת על כך שהוא לא איש של מגע עדין ורוך את מדברת על כך שאת לא מסוגלת להעביר שבוע בלי מין או קיי..... אז.... א-אולי זה כי הוא דווקא מאוד מאוד אוהב אותך.והוא לא זקוק לגמור כדי להרגיש את זה.והקשר הזה הוא ברמה מאוד גבוהה ורוחנית אצלו.הסיפוק שלו מלהיות על ידך,לחבק אותך....? ב-האם הוא לא מחבק,לא מלטף?אולי זה מפחיד אותו? ג-אולי תשאלי את עצמך למה את כל כך זקוקה למין...ז"א-אין לי שום דבר נגד מין,אבל....למה זה קריטי?הרי אהבה לא מסובבת על זה.והוא עושה איתך אהבה-זה סימן שהוא אכן נמשך אלייך.... אז מה אם לא "עשיתם את זה" שבוע?! תחשבי על החיוך שלו,על הריח שלו.... תתמקדי בצביטה בלב,בפרפרים בבטן-לא ברטיבות התחתונים...... תני לו את הזמן שלו..... אז שבוע שלא עשיתם אהבה.... עשי איתו אהבה במבט...... ותדברי איתו על זה,תאמרי שזה חסר לך זה חסר ל כי זה מין או שזה חסר לך כי את חוששת שהוא לא נמשך אליך וזו תחילת ריחוק? תבדקי למה זה כל כך עקרוני לך...... למה קשה לך בלי זה......

למעלה