לבחור בחיים!

מורני !

New member
לבחור בחיים! ../images/Emo24.gif

לפני כמה חודשים אמרה לי מישהי שאני למטה ואין לי סיכוי לעלות. כלומר.. אני אבודה. מה שהיא אמרה בעצם לי שכל המלחמה שלי לפני כן בטלה כי למעשה לא ממש נלחמתי להציל את עצמי אלא עשיתי בכאילו כדי שאלו שהיו מסביבי באותה תקופה יגידו - טוב היא מנסה, טוב היא תצליח - ולמעשה עבדתי על כולם. זה מה שהיא התכוונה באותו לילה שבו היא אמרה את זה והפכה בשניות לאדם מחוק אצלי. למה אני מספרת את זה לכם? לכל אדם יש סיכוי לצאת מהפגיעה. לצאת, להצליח, לחיות. לכל אחד. גם אם מישהו יגיד לכם שאין לכם סיכוי, גם אם מישהו יצחק על הניסיונות שלכם לצאת ולטפל בעצמך (מעטים ככל שיהיו) והכי גרוע - גם אם מישהו יגיד לכם שהוא יהיה שם בשבילכם ואז פתאום יילך (כי זה לא ניראה לו, כי הוא לא מצליח להתמודד, כי פשוט נשבר לך, כי אין לו כוח, כי הוא חושב שאין לזה סיכוי), לא משנה למה. תשימו לב שכל מה שכתבת בסוגריים מתייחס לאדם השני ולא אלייכם. גם אם יגידו לכם את כל הדברים האלו, ויגידו, ויעשו, ויפגעו כי ככה זה העולם, גם אז תהיו בטוחים בעצמכם שאתם בדרך הנכונה. אל תתיאשו מהאנשים שבאים לכם בדרך - כי כמו שהם באים הם גם הולכים. אל תתנו לאנשים שמסביבכם להרפות את ידכם. תהיו חזקים בתהליך הזה כי בסופו של דבר אתם נלחמים למען עצמכם. אם תתיאשו זה לא הם שיפסידו - אלא אתם ורק אתם. אז אל תתיאשו, גם אם מישהו איכזב, יהיה אחר שיפצה. העולם עגול ואני מאמינה שמה שאתה נותן ככה אתה מקבל ומה שאתה זורק לאחר מישהו ישלח אלייך חזרה. תילחמו למען עצמכם - ותצליחו. תאהבו את עצמכם, תזכרו את המטרה הסופית - להחלים. כן, אני מתייחסת לזה כאל מחלה, כל ההתמודדות הזו מזכירה לי התמודדות עם סרטן (אלף אלפי הבדלות) התאים המתים נמצאים בתוכנו ובמקום כימו יש לנו את ההתמודדות שמכאיבה גם היא ורק ההתמודדות תחייה את התאים המתים בתוכנו ומתוכה נוכל לחיות שוב. תחשבו על זה.. בלי סיוטים שמפילים בלי טריגרים שגורמים להתמוטטות עם שינה. למי אין פה בעיות שינה? למי אין פה בעיות בריאותיות? כל הכאבי בטן, ראש וכו´ שהם בעצם סיפטומים לפגיעה - לשתיקה שלנו, להרכנה של הראש מול הסערות שמתחוללות סביבנו. אל תתכופפו. תעמדו זקופים מול החיים ותטפלו בעצמכם. יש חיים אחרי הפגיעה אנשים שלי, ואפשר להגיע לשם. זה תהליך כמו כל תהליך אחר - קשה, לפעמים ארוך, מיגע - אבל משתלם. לא הייתם רוצים לכתוב הודעה עם חיוך? חיוך מתוך הלב? כן - יש פה הודעות מחייכות - אבל מיד אחר כך יש גם הודעות עם כאב של אותם כותבים שלפני רגע חייכו. לא מבטיחה לכם את האושר לנצח - אבל כן מבטיחה שלא יהיו התנדנדויות במצבי הרוח... פעם טוב פעם רע, כמו קרוסלה. עד לא מזמן אני האמנתי שעד כל חיוך שלי תרד גם דמעה כי שמתי לב שכל פעם שאני קצת מחייכת אני מייד אחר כך עצובה וכמה שאני יותר אחייך אני יותר אהיה עצובה. שנים לא חייכתי בגלל זה. זה הפחיד אותי נורא. היום אני מחייכת כשטוב לי, ובוכה כשרע לי - בלי קשר בין הדברים. רק כי אני בן אדם וזה טבעם של אנשים. אני שולחת לכל אחד ואחת ממכם באופן אישי חיבוק. לכל אלו שנכנסים רק לקרוא הודעות ולא מרגישים מספיק כדי לכתוב בעצמם, לאלו שמגיבים אבל לא מספרים, לאלו פה איתי ביחד שקוראים ומגיבים ומעודדים ותומכים. לכל אחד ואחת ממכם -
חיבוק שאני מקווה שייתן לכם את הכוח לבחור בחיים. אוהבת, אין לכם מושג עד כמה.

חיפושיט

New member
מ-ק-פ-י-צ-ה-!

יש לי המון המון המון מה להגיד.. אבל מה, אני כמו החרגול העצל, עם הנמלה והכל, רק שאני מקק, או חיפושיט.. נו טוב, הבנת את הכוונה!!, ואני הולכת לישון! אבל יש לי מה להגיד.. בנתיים רק להוסיף שזה עשה לי פשוט :) כזה, מכלמיני סיבות.. אה, והאנשים "האלו", שאמרו שאת אבודה.. טעו. הפסד שלהם..

רני......

אין לי מילים רק רציתי להודות לך על ההודעה(באמת שהייתי זקוקה לה...) את נקודת התקווה שלי כי כשאני מסתכלת עליך אני רואה מישהי שמצליחה ואוהבת ועושה רק לטוב לאחרים ואני בטוחה שגם לעצמך.... תודה.....

מורני !

New member
חבר´ה

כל אחד יכול להגיע לנקודה שאני נמצאת בה - תעזרו לעצמכם וזה יגיע. אני עבדתי קשה מאוד להגיע לאן שהגעתי ומה שאתם עוברים עכשיו - אין לכם מושג איך עברתי את זה ... דיכאונות.... התמוטטויות... העניין הוא לא להיכנע. גם לי קשה, גם עכשיו.. השבוע כתבתי הודעה מלאה בטריגרים. אבל.. יודעים איך להתמודד עם זה.. זה לא שובר אותי כבר. זה פשוט קורה. "התהילה שייכת לא לזה שמעולם לא נכשל, אלא למי שקם על רגליו בכל פעם שנפל" *** תודות לבלאגניסטית מ20 פלוס*** אוהבת!

פרפר ים

New member
לכולם! no triger...

אני פעם ראשונה בצ´ט הזה ומאוד התרגשתי ממה שכתבת. אני בטוחה שלא רק אני קיבלתי כוח מהדברים שלך, דברים של תקווה שבאו ממקום של מאבק ושל שמחה והכי חשוב-כבוד לעצמי! היום אני בחרתי בחיים, וזה אומר לחיות את הרגע, להיות כאן ועכשיו בשמחה של הרגע החולף. יש כוח עצום לקבוצה, למעגל ולחיבוקים. וכמו שאמר הקב"ה לאדם:"ונתתי לך את הטוב ואת הרע ובחרת בחיים"-אנחנו חייב/ות את זה לגוף שלנו ורק לנו יש את הכוח לרפא את שהיה.

רנצ´ו

כל פעם אני קופצת לבקר רק כדי לראות חדש ממך. אני גאה
וחוץ מזה, "למי אין פה בעיות שינה? למי אין פה בעיות בריאותיות? כל הכאבי בטן, ראש וכו´ שהם בעצם סיפטומים לפגיעה - לשתיקה שלנו, להרכנה של הראש מול הסערות שמתחוללות סביבנו. " אמממממממממממממ אז לי יש כל אלה ועוד יותר וזה לאו דווקא סימפטומים של פגיעה כפי שציינת...

נשמה-ריגשת אותי!!!

מורני,אני עכשיו בוכה.... ברוך ה´ אף פעם לא נאנסתי או משהו בסגנון אלב אני כ"כ מזדהה איתכם!(איתכם ועם אובדן הריון)(זה קרה לאחותי...)ואונס-קרה לחברתי הטובה.. ואני הכרתי את האנשים האלו כ"כ טוב וכ"כ כאב לי עליהם הלב.... אז מתוקה שלי אני כ"כ מעריצה ומעריכה אותך ואת כל האנשים הנמאצים בפורם זה מסיבות דומות לשלך-אנשים!!!!!! אתם האנשים החזקים פה.... וכמו שמישהי פה אמרה-אתם החזקים-אתם שהתגברתם!!לא אנשים שמעולם לא חוו נפילה ותמיד היו למעלה!!!!!! אני כ"כ מעריצה אותכם!!!!! ואל תדאגו אתם עוד תתגברו... ולך מורני-ריגשת אותי........

פרפר ים

New member
גם אני חדשה כאן,יחסית...../images/Emo131.gif

מורני, אני עוקבת אחרי ההודעות שלך ושל כולם כאן, ואני מרגישה שאני מזדהה עם כל מילה כאן. אני גם יודעת שיש לי הרבה לתרום ואני אפילו לא יודעת מאיפה להתחיל... אולי אספר לכם בקצרה על עצמי: בגיל 9 עברתי התעללות מינית, דבר שיצר אצלי דפוס חשיבה מעוות כלפי עצמי וכלפי גברים. מצאתי את עצמי משחזרת שוב ושוב את עברי בסיטואציות שונות עם גברים. חשבתי שאין לי את הזכות להגיד לא בשום תחום בעולם! וגם חשבתי שאלוהים כועס עליי ושאני אשמה בהכל. ברחתי לכל מיני תיאוריות רוחניות ודת, שחשבתי שיטהרו אותי. היום, בטיפול פסיכולוגי, למדתי להסתכל לפחד בעיניים ולהגיד לו שלום. ואני סולחת לגוף שלי שבחר להיות שם, עם טרינינג ורוד ושתי קוקיות,רחוק מהבית. אני סולחת לגוף שלי שקפא ולא זז ולשתיקה של שנים, כי רק חמלה והבנה יכולים לרפא אותנו.רק אהבה מביאה אהבה, אל תשכחו את זה! שלכם באהבה,פרפר-ים

למעלה