לבוש - יום ג'

SweetTemptation

New member
../images/Emo108.gif אני רציתי לפתוח ../images/Emo7.gif

היום השקעתי טיפה מעבר לקפוצ'ונים הנצחיים שלי
ג'ינס כהה כמעט בגרה ישרה חגורה שחורה גופיה בצהובננה-ורוד של פוקס..למעלה יש לה תחרה והכתפיות מתחרה וכתוב ROYALTY עם כתר קטן מעל
קרדיגן- סריג ממש צמוד שחור [נו מאלה שלא באמת סוגרים צעיף שחור סרוג ארוך אולסטאר שחורות [חרישה, אז מה?
] שרשרת פנינים צמודה לצוואר [בטח לא יראו אותה בגלל הצעיף
] עגילים צמודים של פנינה [עוד לא סופי..אני עדיין אלרגית וזה
] אה חח וטבעת עם פרצוף של ילדה עם שיער ורוד שיש עליה כתר והכל כזה עם נצנצים וזה...הכי פקאצי בעולם!

SweetTemptation

New member
../images/Emo108.gif תודה לכולן :]

הטבעת מאודם...לא יודעת לגבי סניפים אחרים אבל בסניף בירושלים בקינג ג'ורג' עדיין יש המון... והגופיה אכן מדהימה!כתרים זאת החולשה שלי עוד הרבה לפני שהם נהיו טרנדיים

רעות77

New member
וואי הטבעת באמת נשמעת יפה

נראלי לי אני יקנה בעיר איפה שאמרת.

../images/Emo62.gif../images/Emo41.gif אני.

ג'ינס כהה גזרה ישרה ללא שפשופים גופיית סבא לבנה עבה יותר מהרגיל סוודר ענק בצבע כחול-תכלת של יונייטד קולורס אוף בנטון קרוקס שיער פזור עם סיכותשיאספו את השוונצים תיק גדול של סנופי עבודה מה =\

חולה:/

אבל אני אולי בכל זאת עדו מעט אלך לביצפר,למה יש לי היום גם ספרות גם תושב"ע וגם תנ"ך.ובכולם שנה הבאה יש בגרות.פאק. בינתיים אני עם פיג'מה[מכנסיים לבנות של הנס,וסווטצרט גדול של גאפ כחול. נראה אם אני אלך לביצפר...

P i x i e s

New member
../images/Emo47.gif../images/Emo204.gif אני.. :)

יצא לא משהו. חולצת בצפר לבנה קצרה מעל ז'קט חצי-שלושתרבע של union bay בצבע תכלת שהשרוולים כמו סריג דק, יש קפוצ'ון והאמצע נראה כמו הריפוד של המעויינים במעילים. (קיצר, אצלם. P:) ג'ינס רנואר קצת מתרחב למטה אולסטאר שחורות עגילי כוכב צמודים לאוזן. אגב, חדשה. יובל, 15 וחצי, מתה על הפורום הזה.

RainbowL

New member
הממ אני.

סקיני אפור מזארה אולסטאר חומות חגורה חומה עם אבזם יפה וגדול :) סוודר די רחב כזה, תכלת. שמתרחב בשרוולים, והצווארון שלו לא צמוד לצוואר. מתחת חולצת פולו לבנה של בצפר, שאת 'הפולו' הוצאתי מחוץ לצווארון (מה שיוצא שרואים כאילו סוודר עם פולו לבן) סווצ'ר קצר באורך שהיה פתוח כל היום, (מעל הסוודר) בחום. בלי אקססוריז כי לא היה זמן בבוקר יצא נחמדיק :)

למעלה