לבד...

tiptipon

New member
לבד...

זה קורה לי יותר מדי פעמים בזמן האחרון, אני קם בבוקר (או צהריים) מסתכל לצד שמאל במיטה וקולט ששוב אני לבד. אני כבר לא מחבק אף אחת בלילה לא מנשק או מלטף. אני לבד. וזה מתסכל וכואב במיוחד שכל העולם חי לו בזוג ורק אני לבד. ואני יודע שזה בעצם מבחירה הלהיות לבד, ועדיין זה הכי קשה בעולם - אני כל כך מתגעגע לקצת חום ואהבה, למישהי שאוכל לנדנד לה בטלפון במשך היום, למישהי שאהיה איתה בערב, נאכל ביחד, נראה טלוויזיה, נקשקש קצת לפני השינה ואז נתמלא בתשוקה שתתפוצץ בעשיית אהבים מטורפת. אני מתגעגע לזוגיות. אוף.

israel or

New member
נוגע ללב

השתוקקות לזוגיות אבל לפעמים ("הגעגוע חזק מאהבה" ההשתקקות חזקה מהזוגיות אני חושב שכבר כתבתי שכמו שהאהבה מתחילה בתוכנו כך גם הבדידות תסתכל לצדדים כמה משתתפים בפורום מחפשים כמוך למלות את חור הבדידות? כמה מיתוכם כן עם בן זוג? ואפילו נשאוין.. ילדים.. משפחה! אבל עדיין חשים לבד יש לי אמרה סינית עתיקה שאומרת: כשנפסיק לפחד מהלבד תהעלם הבדידות... תחושת הבדידות קשורה (לפי דעתי) לאהבה וקבלה עצמית אם אני מקבל את זה שאני האדם הכי נפלא בעולם אז מה יש לי לפחד מהלבד? הרי הלבד זה אני! אשה צדקת: אמרה פעם לאן אתה רץ? המהות היא בך! טוב תודה לך והרבה הרבה בהצלחה! אור ואהבה.

יפה כתבת

מילים יפות ונכונות כל כך כתבת. בדידות היא מצב נפשי בראש ובראשונה.

בטוחה שיש עוד כמוך , אני גם רוצה

רוצה את האיש לצידי שילטף ויאהב אותי שילחש לי בטלפון אני מתגעגע אליך רוצה את מי שישן לצידי ואקשיב לנשימות שלו לזה מתגעגעת הכי הרבה להצמד אליו שהוא ישן לחוש את החום שנפלט מגופו ואותי מחמם הייתי שם , במשך 10 שנים של חברות נוצר מצב שלא יכול היה להמשך הקשר ואני כבר 7 שנים מרגישה שהמיטת נוער שלי ריקה למרות שהיא בקושי מכילה אותי ((מיטה צרה 70 סמ בלבד) ומחפשת את ההרמוניה של איש שיחה מאהב ומאוהב אדם שלא צעיר בגיל (מחר אני בת 48 שנים לא חודשים ) אדם בוגר שיודע לאהוב , גבר פנוי לא נשוי נמאס לי לגנוב אהבות לרגע קט והמון זמן לבד על הכר .

הולמס 30

New member
היי טיפטיפון

אני רוצה לספר לך נירה (שם בדוי) חברה טוב שלי. לפני שנתיים פיטרו אותה מהעבודה ובמשך חמישה חודשים היא היתה מובטלת. היתה מבואסת ומוטרדת כל הזמן למרות שיכלה להחזיק את עצמה עוד כמה חודשים. אני אמרתי לה: "נירה, תחגגי, תבלי, תנצלי את הזמן הפנוי, סעי לסיני, אפילו לחו"ל קטן. צאי לטיולים בארץ, סעי לבקר את חברייך הפרושים בצפון ובדרום. והיא בשלה, מדוכאת , מחפשת, כאילו בלחץ מוצאים עבודה. ואז היא מצאה עבודה (די מעפנה, אבל עבודה) ומרגע שהיא החלה לעבוד היא החלה לקטר וליבב אודות הזמן האבוד. אודות החופש שתם ולשא נוצל. ואז כמובן אמרה לי את המלה השנייה שאני הכי אוהב לשמוע צדקת . מה אני אומר לך בעצם? אני קמת מכיר אותך כאן מהפורום. אתה זוגי, אתה חמוד ואתה בונבון. אתה תמצא זוגיות שוב - אני יודע. אבל אם אתה לא רוצה להצטער כמו נירה, (מה שיכול במקרה של זוגיות לקלקל) על הזמן האבוד, תנצל את הלבד כמה שאתה יכול. צא, שתה, תתחיל עם בחורות, תתחיל שוב. שלא תמצא עצמך בזוגיות המיוחלת ותאמר לעצמך:" שיט, למה לא ניצלתי את הזמן של הלבד?". אתה יודע, זוגי לא תמיד יכול לשבת בבר עד 3 לפנות בוקר ואז להחליט שבא לו חומוס באשכרה. שלא לדבר על מעבר לזה...

הולמס 30

New member
הגהה

לספר לך על נירה חברה טובה ולשא = ושלא קמת = קצת <הולמס הסובל ממחסור בשעות שינה (חרא תירוץ, אבל מה עדיף? להודות שאני דפוק) >

tiptipon

New member
הולמס יקירי...

אתה ממש צודק, אני לא נח על שמריי, אני מבלה ויוצא, ועושה חיים ומנצל את הזמן שלי עם עצמי. אבל אני פשוט לא יודע להיות לבד (ומעדיף שלא ללמוד) - אני אוהב את הביחד וזה מה שאני רוצה. כל כך רוצה שממש מדגדג לי להתקשר לאקסית (שלא הייתה לי טובה בכלל). אבל אני מאמין שהזמן יעשה את שלו ושבסוף הכל יסתדר על הצס הטוב ביותר. וחוץ מזה - הערב יש אצלי חפלה שאולי תביא את המזל לנבחרת - אז לפחות לא אהיה לבד. נ.ב התמונה בשבילך...

הולמס 30

New member
סיינט צ'ה

אהבתי. תרגיש טוב <הולמס מת על זה גם בלשון הווה "אתה ממש צודק", אחחח. עונג ממשי"

ה../images/Emo107.gif שאהב אותי סיפור על שינוי

נסעתי צפונה לבקר איש שעבר ניתוח בגב, ידיד יקר שלי אצלו בבית גדל כלב ענק , כלב שהוא הציל אותו בזה שלקח אותו אליו . בגללו לא נסעתי לבקר אותו בבית אלא בבית החולים. אני חתלתולית לא כלבה ממש לא , לכן מתחברת יותר לחתולות אבל מרחוק. אפילו את הארנב שאחותי גידלה בקופסת קרטו , בו לא נגעתי בידים , יכולתי לחוש את העצמות, זה עשה לי פחד נוראי וצמרמורת נוראות . אז סמרטוט השטיפה זרקתי עליו , ככה החזרתי אותו חזרה לקופסא שלו . מזלי שלי , שהגעתי אליו שיחררו אותו מבית החולים והוא בקש בואי תהיי איתי בבית, אולי אצטרך עזרה ביום הראשון בבית. ותכננתי לישון אצל זוג חברים שגרים בצפון . כך שהייתי מאורגנת לשהייה בצפון למספר ימים . מה נעשה עם הכלב ?, שאלתי ,אני אשמור עליך הבטיח,גדול עליך, צחק . הגענו הביתה הוא נכנס שם את הכלב במרפסת ,וסגר את הדלת . הכלב הריח אותי ונבח ,ישבתי המומה ,הוא פקד עליו לשתוק , שנרגעתי,הוא הכניס את הכלב לידו וליטף אותו הכלב כמו ילד נרגע ונדם לאט לאט הוא התקרב אלי , והכלב איתו ,שאלטף אותו ברכות שלי. הכלב מאולף , נשמע להוראות האיש . נעם לי ללטף אותו , בשלבים ולאט לאט ,יצר האיש קשר ביני לבין כלבו , בערב ישן הכלב לידי ואני שהייתי בביתו יומיים , הכלב הזה היה צמוד אלי כל הזמן . כל בגדי קבלו את ריחו של הכלב , הבן שלו התרעם ,למה הכלב בא אלי ? הוא הרי הכלב שלו , הוא קרא לו אבל הכלב נשאר לידי מבקש ליטופים . הוא הניח את ראשו על רגלי מבקש לטיפות , אני אוהבת ללטף אז ליטפתי. בזכות הכלב הזה אני הצלחתי להתגבר מהפחד שהיה לי מכלבים כל חיי . הוא יישן היה לצידי ,בימים ששהיתי בביתו של האיש . נעמה לי מאד החברה של הכלב ,העיניים שלו שדרו אהבה ועצב . לי שאף פעם לא התקרבתי לחיות ,הייתי צועקת אמא ומתעלפת מפחד מאז לאין שאני הולכת הכלבים באים לבקש ליטוף במקום לתקוף ולנבוח עלי מה שהיה קורה לפני הנסיעה שלי צפונה . אמא תמיד היתה צריכה להגן עלי,היתה מגרשת את הכלב שאני מתחבאת מאחוריה גבה .משקשקת מפחד ורועדת . כיום אני מדברת אל הכלב בקול רך ,מבקשת ממנו בעדינות, ללכת הצידה לתת לי לעבור וזה עובד כל פעם מחדש .

שיר69

New member
תפסיק להתעסק בזה

אתה חושב על זה יותר מדי, זאת הבעיה. לא רק אתה לבד בעולם הזה. יש הרבה אנשים שלא חיים כרגע בזוגיות (אני למשל, ועוד 10 אנשים שאני מכירה, רואה? אתה לא לבד) זוגיות זה כיף ונעים ונחמד - נכון. אבל במקום לבזבז זמן בלחשוב על כמה שרע לך לבד, תנצל את הזמן הזה לדברים מהנים יותר. תהנה מהלבד שלך. תצא, תבלה, תשתה, תרקוד, תזיין, תלמד, תקרא ספרים, תראה סרטים - תעשה כל מה שאתה רוצה ואוהב לעשות.. אין לך ברירה אחרת. האישה שלך עוד תגיע... אתה נשמע מותק אמיתי, באמת. יהיה טוב

למעלה