לבד

your engel

New member
לבד ../images/Emo7.gif

אפ´חד לא מחובר לאי סי, אני לא מתקשרת לחברה שלי כי היא כועסת עליי, וסתם...תמיד אני לבד בחופשים. בנוסף להכל...לא מגיבים לי... יופי, הכל טוב ונהדר... שונאת את עצמי ואת החיים, שירן נ.ב. גלי אם את קוראת את זה בבקשה תיצרי איתי קשר, אני דואגת לך...

your engel

New member
אתם יודעים מה?..

אני ממש מרגישה אכן לא רצוייה אתם תמיד לא מגיבים להודעות שלי והיחידה שהייתה מגיבה לי הייתה גלי עכשיו גלי איננה ואני נשארתי לבדי למה אתם שונאים אותי?????

מאיה מ

New member
מקווה שזה מספק...

אומנם אני די חדשה פה בעסק, אבל אני פה בישבילך... אם זה מעודד בכלל...

Oceans Child

New member
שירנושקה מקסימונת...

לא רצויה????
לא ולא!
אני ממש מצטערת ילדה, שלקח לי זמן לענות לך. סליחה סליחה אני אוהפת כל כך אותך ילדונת קטנה, וגם כשגלי לא כאן, עדין פה בשבילך, ולא שונאים אותך כלל!!!! מה קרה? למה חברה שלך כועסת עלייך? ילדונת, את תמיד תמיד יכולה להתקשר אלי, אני אענה לך בשמחה, ואפילו אשתדל לשעשע אותך!! ואת תמיד מוזמנת אלי הביתה, נבלה לנו יחדיו. אם את רוצה, רק תגידי, ואני מביאה לך F-15 עד הבית לאסוף אותך!!
רציני עכשיו, אם את רוצה לבוא אלי או את הטלפון שלי, אני אביא לך בשמחה ואפילו אסדר את החדר שלי במיוחד בשבילך.

מ.ש.ט

New member
דייי.........

אל תבכי.......... אם את רוצה לדבר עם מישהו באס"ק אז 128062138 *לא יודעת מה לומר כי אני עכשיו בקטע של דיכאון* ..................................................................................................................................................................................................................

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
נכון, יקרה... ../images/Emo24.gif

לא כולם כל הזמן זמינים וגם טוב שכך... לא היינו רוצים שכולם יהיו צמודים כל הזמן למחשב, נכון? ובכל זאת, כשמרגישים לבד זה עצוב ולא נעים ורוצים מישהו לדבר... מקווים שמצאת, יקרה ושתחושת הלבד עברה לה מהר אנחנו איתך, יקרה מחבקים אותך תמיד ((((((((((שירן))))))))))

מאיה123

New member
אוי אני כל- כך מצטערת

שלא דיברתי איתך אתמול ואני מקווה שאת סולחת לי
. אבל אני כאן בד"כ ואני אשמח לדבר איתך כל הזמן. ואני מקווה שתלמדי לאהוב את עצמך, חמודה... וד"א גם אני דואגת לגלי היא בכלל לא באי סי קיו ובכלום... תעדכנו גם אותי...

את לא לבד !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

את בכלל לא לבד !!! אני מבטיחה להגיב לכל הודעה שלך ואם אני לא טועה כבר הגבתי לאחת ההודעות שלך אתמול פשוט לא הייתי כאן תקופה ארוכה ! אבל את לא לבד אני איתך ! אני איתך כי אני רוצה להיות ! עברתי על כמה הודעות שלך ובכול רואים עד כמה את חמודה ומקסימה !!! מתוקונת שלי אני איתך ואני בטוחה שגם כל השאר ! תמשיכי לכתוב בבקשה ! ורק שתדעי - גם אם אני לא מחוברת - אני תמיד איתך את יכולה לשלוח לי מסר ואני אגיב ברגע שאתחבר !!!!! אני תמיד אקשיב לך - מ-ב-ט-י-ח-ה !!!!!!!!!!!!!!!

למעלה