לא תקיפה מינית אבל-

אני101

New member
לא תקיפה מינית אבל-

טראומה מינית. הייתי אצל בחור מסוים שהיה מאוד קרוב אלי... היינו פעם אחת ביחד לפני (לא שכבנו). באתי אליו 3 שבועות אחרי הפעם הזו, רציתי שנצא, נלך לסרט... אחרי חצי שעה שדיברנו הוא פתאום כיבה את האור, שם דיסק ממש חזק והתחיל לגעת בי... הפסקתי את זה מיד והוא נרתע. אבל מאז יש לי פחד מבנים. אולי הבחור הבא כבר לא יירתע. המגע הזה עושה לי צמרמורת. זה היה לפני יותר מחצי שנה וזה לא עוזב אותי- יש לי פשוט פחד נוראי מאינטימיות עם בנים, אפילו בנים מהמשפחה שלי וחברים ממש טובים. אז זהו, הוצאתי את זה. אני אשמח אם תגיבו... ותעוצו לי עצות איך להשתחרר מזה.

דווקא כן תקיפה מינית...

הי אני, לא חייב להיות אונס מלא כדי שדברים שאדם עושה לך יוגדרו כתקיפה מינית. גם מגע מיני בלי הסכמה הוא תקיפה ויכול להיקרא בחוק "מעשה מגונה", עבירה לכל דבר. אבל מה שקובע הוא ההרגשה שלך. את בהחלט מרגישה שקרה לך משהו רע, שהותקפת וזה אמיתי. מה את יכולה לעשות? עוזר לדבר על כל מה שעברת באותו ערב, מה הרגשת, הפחדים, המחשבות, מה רודף אותך עד היום וכו'. את יכולה לבחור לך פורום לעשות את זה, יש כמה פורומים לנפגעי תקיפה מינית, גם כאלה השייכים לאתר מקום וגם אחרים. את יכולה גם לחייג 1202 למרכז הסיוע לנפגעות תקיפה מינית ולדבר עם מתנדבת. הם אמורים לענות 24 שעות ביממה. כמו כן, את יכולה להגיע הערב לשיחה אישית באתר מקום. העיקר, לא לשתוק יותר. זה בהחלט לא עוזר לצאת מזה.

למעלה