לא תופסים טוב את הפיטמה

לא תופסים טוב את הפיטמה

אחרי שעברתי כאבי תופת בפיטמות ושלפוחיות מגעילות, הבנתי שהחבר'ה לא תופסים טוב את הפיטמה. אני מאילת ואין כאן יועצות הנקה לצערי הרב! אני יודעת איך הם אמורים לתפוס (את כל העטרה) אבל הם תופסים רק את הראש של הפיטמה. יש לציין שהפיטמות שלי גדולות והפה שלהם (עושה רושם) קטן מידי. אני לא מצליחה לגרום להם לפתוח את הפה גדול יותר. למישהי יש איזה שיטה? אני כל פעם נאלצת לשאוב ולתת בבקבוקים עד שהפיטמות יחלימו. זה מתסכל בטירוף!!!!!!!!!!! הצילו!!!!!!!!!!! תודה.......

esti 47

New member
היי אמאלה

גם אצלי אחת מהן לא תפסה טוב את הפיטמה והכאיבה לי נורא. לאחר יומיים יועצת הנקה גילתה שהלשון שלה קשורה . מהרגע ששיחררנו את הלשון הכל הסתדר... אולי שווה לבדוק את העניין חוצמה, הם לא אמורים לתפוס את כל העטרה, אלא חלק גדול שלה . אני בהנקות הקודמות הייתי מגרה אותן בפה עם הפיטמה, לפעמים אפילו מטפטפת טיפות חלב על השפתיים שלהן והיה לפעמים לוקח כמה וכמה פעמים עד שהיו תופסים כמו שצריך את הפיטמה . צריך ללמד אותם ואם הם לא תופסים נכון את הפטמה, לשחרר בעדינות את הפיטמה ולנסות שוב עד שהחבר'ה שלך יתפסו טוב את הפיטמה. לדעתי רצוי לעשות את זה בהנקות נפרדות לא ביחד . מקווה שעזרתי לך בהצלחה

גם לי היו כאבים ופצעים

אומנם לא שלפחיות אבל אני זוכרת שפעם שאבתי ופשוט יצא לי דם עם החלב... תבררי דרך טיפת חלב אולי יש אחות שאומנם לא יועצת הנקה אבל מבינה היטב בנושא, ונסי גם להתייעץ דרך פורום הנקה ה'סטנדרטי' של תפוז, אולי יש שם מניקה עם נסיון שגרה באיזור ותוכל לבוא ולתת טיפים. מה שכן, למעט שאיבות לילדה בפגייה, לא הייתי שואבת במקום להניק מעולם, פשוט המשכתי להניק עם כל הכאבים (הייתי פשוט נושכת לעצמי את היד כדי לא לצעוק לילד באוזן בזמן התפיסה), מרחתי כמויות נדיבות של פיורלן ונתתי לציצים כמה שיותר להתאוורר חופשי.

צ26

New member
לי עזר שמן נבט החיטה

זה מה שהמליצו לי לפצעים בפטמות.

לפטמות פצועות מומלץ רק פיורלן או לנסינו

והכי חשוב - לתקן תפיסה. בלי תיקון תפיסה הפטמות לא יתרפאו.

איך לתקן?

יש לך אולי איזה טיפ איך לתקן את התפיסה? אני תופסת את הפיטמה באחיזת מספריים ומנסה להכניס אותה לפה שלהם, אבל עושה רושם שאו המפתח פה שלהם קטן מידי או אולי מעצלנות (?!) בקיצר הם לא תופסים מספיק שטח של הפיטמה והם מכאיבים לי בטירוף, ממש כמו סכינים בציצי. אשמח לטיפים (את הסנטר שלהם אני לא מצליחה להוריד למטה)..... מה לגבי משחת רפאל, לא מומלצת?

רפאל מאד לא מומלצת

יש בה חומרים שהקטנטנים עלולים להיות אלרגיים אליהם. לא מחזיקים את השד באחיזת מספריים אלא תומכים אותו. יש מצב שתוכלי להגיע ליועצת הנקה? הבעיה שהכי דרומית שיש היא בבאר שבע

וואו ממש לא ידעתי

איפה אפשר להשיג את המשחות האחרות שהזכרת? יש צורך במרשם רופא? לגבי יועצת הנקה, כאן מתמקדת הבעיה שלי, שאין אחת באילת... מה איתך? את לא יורדת קצת להתפנק עם המשפחה באילת?

מגיעה רק עד דרום ים המלח....

סורי - השנה כנראה לא נגיע לאילת. בפורים אנחנו במדבר יהודה... פיורלן אפשר להשיג בשילב ולנסינו - בסופרפארם.

reginal7

New member
שיטה שלמדתי

מיועצת הנקה בקופת חולים היא כאשר התינוק תופס את הפיטמה, ללחוץ לו בעדינות על הסנטר כלפי מטה וזה יגרום לו לפתוח פה גדול יותר. אחד הבנים שלי היה גם תופס רק קצה של פיטמה והשיטה עזרה לי מאוד. נ.ב. יש גם כאלה שתופסים יותר מדי טוב: בת של מטפלת שלי פשוט הורידה לה את הפיטמה בנשיכה (לא הייתי מאמינה, אבל ראיתי בעיני צלקת במקום פיטמה!!!!!!!!!!!!) אמא של איתי יוני שנולדו בהפתעה ב-10.09.07

למעלה