לא תאמינו ....

IULLY24

New member
לא תאמינו ....

הפורום הזה הניב משהו מיוחד במינו . הבן שלי והבן של גלילאה יחד , ותקשיבו טוב : אותו גדוד אותה פלוגה אותה מחלקה אותה כיתה אותו חדר מה אתן אומרות על זה ??????????????????????????????? שבת שלום , יולי

Rainbow100

New member
מאמינים גם מאמינים...

הפורום הזה הניב פגישת אמהות בכותל... הניב פגישות של בנים בקורסים... הניב קשר, דאגה וחום בין בנים ממחלקות שונות... הניב קשר בין אמהות דואגות לבנים לוחמים... הניב פגישות בין בנים "אי שם" במקומות פורחים... מאמינים לגמרי וזה היופי שפה
שבת שלום

אכן משלימות../images/Emo8.gif

הרבה מידע, בעקר אני מקבלת את המידע.. גדול , הגילוי הזה מלפני כחצי שעה לא מוריד לי את החיוך מהפנים. הא יולי איזה אץ יפה יש לנו ואנשים יפים.. תודו. קשת איך הסתיים הגיבוש של האדום? שבת מקסימה ויפה

Rainbow100

New member
קודם כל הוא סיים את הגיבוש וזה

כבר היה ראוי וקבל המוןןן הערכה,- הרבה מאד פרשו במהלך הגיבוש ולא סיימו. היה... לא קל...
, מאד לא קל ואפילו קשה. כשהוא התקשר ביום חמישי שמעתי בקולו את השמחה על שסיים. הוא הגיע בשישי ובעיקר השתדלנו לפנק אותו. מחר בבוקר חוזר ללבוש מדים

ע ו מ ר 4

New member
יכול להיות??

שאני מכירה ממש מקרוב את הארבע השורות הראשונות ממש ממש טוב? אמא קשת....
דעי לך שעד היום שצרחכה להגיד משהו שקשור אליך זה מתחיל עם "אמא של....שפגשתי בכותל בהשבעה (של מנומרי ד.) או באיזו שיחה עם ה
"אמא של ע...זוכר?.....מהימים שהיה אתכם בבילוי לעת ליל(בילוי?!)...נו....אמא של ע שהיה איתך במכי"ם, שפגשתי בהשבעה בכותל בהשבעה של מנומרי" כל פעם אותו סיפור שאני מתחילה והם כבר יודעים בע"פ...אבל ככה את מוגדרת אצלנו. ומי שחיפש את אמא קשת....היא תופיע רק בצאת השבת
ומה עם אמא דורני שנסעה אל מחסום אחד לחלק כל מיני דברים טובים...ופגשה ילד עם חיוך הכי משכנע ארץ................................יוד של אמא איריס!!!

ruthi26

New member
אהלן עומר, שאלה לי

מי זו אמא קשת? והאם הבן שלה גם מנומר?

ע ו מ ר 4

New member
"זו חידה ותשובה לה יש"

עיסוק ליום ראשוןןןןןןןןןןןןןןןןן הציצי למעלה למטה ....יש אמא קשת? פשוט ונוח יותר לכתוב "אמא קשת"

דורני

New member
מאמינה ביותר, זה מה שקרה לי עם שריונאמא

היא כתבה כל מיני דברים שמאוד הסתדרו לי עם הבן. באיזה שלב כתבתי לה במסר והסתבר שהם ישנים באותו חדר באותה מיטת קומותיים. ארץ קטנה עם שפם

מאקי

New member
מאמינים.. ישבנו בהקרנה הזאת...

ואיזה כיף... קבוצת תמיכה...שזו בעצם היתה כוונת המקים ... פרחים גם לנו היו מפגשים הזויים די מקריים.. ואם אינני טועה גם היה בן של מישהי מכאן שהיה בפלוגה של יוד...

Rainbow100

New member
יוווווווו מאקי. צימררת אותי עם הקישור הזה...

כמה זמן עבר מאז אותה פגישה ההיא של הבנים שלנו אי שם. אין ספק ארץ ישראל היפה והטובה זה כאן!!

קרוסלה

New member
נאמין גם נאמין, כי גם לנו היו כמה סיפורים

מצחיקים מהפורום: בפורום גלשה גם (לא רואה אותה לאחרונה) וונילה שבנה היה עם בני באותה סוללה. גולשת כאן גם אילת שהיתה מפקדת שלי בצבא. ומקרה אחד מצחיק של אמא שסיפרה שהיא בלחץ כי צריכה לשלוח משהו לבסיס הטירונים בדרום דחוף ובדיוק באותו יום החלטנו להפתיע את הטורקיז ליום הולדתו ונסענו בדיוק לשם ונפגשנו איתם באמצע הדרך כדי לקחת את הפריט. מה שנקרא באמת "ארץ קטנה עם שפם"....

בטח שמאמינים הבן שלי הרי היה המפקד של הבן של

טנצר,ובעקבות הפורום נסענו ביחד לבקר אותם.

ruthi26

New member
איזה כייף לכן

אני גיליתי כי הבן של שושנה הוא מ"מ במנומרים, אמנם לא בפלוגה של הבן שלי, אבל זו גם סוג של אחוות מנומרים אתן יכולות להחליף כל הזמן מידע אחת עם השנייה, שזה נהדר לכשעצמו, מבלי שהחיילולים יגידו שאתן דאגניות..

למעלה