לא תאמינו מה ראיתי היום!!!!

patishh

New member
לא תאמינו מה ראיתי היום!!!!

היום אני נוסע לתומי בכפר יונה, עשר בלילה אני רואה ליד בית פרטי מכונית זרוקה. לא סתם, אלא סיטרואן. ויזה. חסרת גג. 4 דלתות בלי גג. זרוקה. יצאתי מהמכונית כמו טיל והתחלתי להביט בחשיכה בויזה חסרת הגג. הסתכלתי, הסתכלתי, עד ש... ראיתי שכן יש לה גג! הוא פשוט לא מחובר לויזה ויושב לחוד על הקרקע לידה! העברתי את אצבעותי והרגשתי את הברזל שנוסר, יש להגיד, בקפידה רבה. היא נראיתה ממש מדהימה! יאמי יאמי... טוב אני לוקח את כל הדברים שאמרתי לגבי גגות קבריולט. הי אתה שרצית לעשות סובארו DL גג נפתח... יאללה קח מסור תתחיל לעבוד. דיהטסו שרייד? גם כן מותר. כשהסתכלתי טוב טוב בגג ראיתי שאין בו קורות אורך... הוא סתמי! לא מועיל! למה לסחוב אותו? מעניין אם הסיטרואן עברה טסט; אם מכוניות שניסרו את גגן עוברות טסט בכלל... שמעתי שדווקא לסיטרואנים מסויימים ניתן להוריד גג ולא לפגוע בקשיחות הרוחבית של האוטו... זה נכון? וואי היא הייתה פשוט פצצה... ועוד משהו עוד מעט באה הדה שבו החדשה... היא תהיה הרפרודוקציה החמה ביותר בשוק לדעתי! גאונית...

שי ©

New member
צריך גג ועוד איך

קח לדוגמא שתי חתיכות קרטון שמודבקות למעלה בצורת "ח". לגוף כזה יש סיכוי לעמוד על שולחן. לעומת זאת, שתי החתיכות ללא הדבק למעלה (צורת "ו ו") בחיים לא יעמדו. ואגב, באזה"ת של כפר סבא זרוקה לה ביאנקי A112 קצוצת גג. שי

ועוד אחת, במצב רעוע למדי...

ראיתי בעת שהותי בשטחים, באזור קריית ספר (ביישוב ערבי, מפורקת במגרש נטוש).

צביקוש21

New member
פיאט אונו קבריולט..

חבר טוב שלי שחזר לאחרונה מאיטליה היה מוכן להישבע שבאיזה סימטה קטנה באחת העיירות הקטנות של איטליה הבחין בפיאט אונו קבריולט! עד כמה שידוע לי לא יוצרה אונו קבריולט אלא אם כן יוצרו כמה בודדות. האם יתכן שיש אונו קבריולט?

שי ©

New member
ריטמו, לא אונו

ואפילו יש כזו בארץ. ואגב, המילה היא קבריולה, לא קבריולט. שי

צביקוש21

New member
זה היה אונו!

חבר שלי אמר שגם הוא חשב כך בהתחלה ולכן בדק... זה היה בוודאות 100 אחוז אונו

redroze

New member
אנשים פשוט מפגרים . . . . .

למה ??? למה לקצוץ את הגג ??? מה הוא עשה לך רע ???????????? אחד ממועדון החמש פשוט הוריד את הגג של השברולט בל אייר שלו, אני מצלצל אליו (הוא מוכר אותה) והוא אומר לי או שאתה מזמין גג מחו"ל (שאין דבר כזה) או שאתה ממשיך להפוך אותה לקבריולט, אני שתקתי כמה דקות, פשוט לא היה לי מה להגיד לבנאדם, לא ידעתי מה להחליט אם הוא מטומטם או מפגר, איך חותכים גג למכונית כזו, צריך לחתוך לו את הראש או את הרגליים בשביל שירגיש מה הוא עשה למכונית המהממת הזו . . . . redroze, רגע של עצבים . . . . לנשום, לנשום . . . נרגעתי

צביקוש21

New member
טריומף נטושה שראיתי

אתמול בלילה הייתי ברעננה בחצר בנין של רחוב החשמונאים 23 אם אני לא טועה. בקיצור בחצר של הבנין בחניה שמורה מתחת לבנין עצמו עומדת טריומף קבריולט משנות ה 50 או ה 60 שלפי הערכה ראשונית שלי עומדת במקום מספר שנים ! יש לה כמה פנסים שבורים וסמלים חסרים . כמו"כ המצב הפנימי שלה על הפנים. שאלתי את אחד השכנים שעבר במקום של מי הרכב והוא אמר לי שיש בקומה הראשונה איזה אישה מבוגרת והרכב שייך לבן שלה שלפי דבריו הוא משוגע או דפוק או משהו כזה, בכל אופן בעוד אני מתבונן ברכב עברו במקום עוד מספר שכנים ושהבחינו שאני מתלהב מהרכב ממש התחננו בפני שאני אקח את הרכב משם. הרכב מוזנח וזקוק לשיפוץ רציני. אגב הבחנתי בחלון הקדמי (אחרי שניגבתי כמות רצינית מאד של אבק..) במדבקה של חברי מועדון החמש. חובה להציל את הרכב ! השכנים סיפרו שהרכב עומד במקום כמה שנים לפחות .

redroze

New member
../images/Emo124.gif אההמ . . .צביקה !!! ../images/Emo124.gif

בא לך לצאת לעוד סיבוב ?????? הטריומף נשמעת לי משהו נדיר מאוד שדורש בדיקה . . . . חבל שלא עלית לדירה לבקש מס´ טלפון של הבן בשביל שנוכל לדבר איתו . . . . מה קורה עם הפונטיאק ???

צביקוש21

New member
אז למה מחכים?

בשמחה וברצון! רק תעשה טובה... את הסיבוב הבא נעשה בצהריים ולא רק בפ"ת!

רעם 23

New member
מכוניות בלי גג לא עוברות טסט....

מכוניות בעלות גג נפתח מצוידות במערכת בטיחות נגד התהפכות, כמו כן מצוין ברישוי שהרכב הוא קונברטבל. מזמן ניסיתי להפוך חיפושית לפתוחה, מיותר לציין שהיא לא עברה רישוי. תחשוב... אחרת כל שמוק היה מנסר את הגג, יענו הוואנה.

be_roo

New member
LOL מערכות נגד התהפכות

אתה חושב שגם בשנות ה-70 וה-80 היו מערכות כאלה במכוניות עם גג נפתח

patishh

New member
בכל מקרה הגג החסר ממש ממש מתאים

לסיטרואן ויזה. חבל שזה לא היה אורגינלי ככה..

למעלה