לא רק סלייר נאצים!

MetalSinagouge

New member
חחח..

למורה שלי להיסטוריה קוראים זיווה רייך והיא גם עושה תנועה מהסוג כשהיא מבקשת שקט.

saffron83

New member
רייך זה שם נוראי

כנראה היא צאצאית למישהו מהרייכסטאג הגרמני. והתנועת זיג הייל עוברת אצלה בגנים חחח...

שם עוד יותר נוראי זה שיקלגרובר

(מבטאים Schickelgruber) - זה השם משפחה של אבא של היטלר :p

Acripela

New member
כולכם עושים מבחן בהיסטוריה בימי

בימים אלו מה?! לא נורא! גמאני..! חיחי... רייכסטנאג הגרמני.... פשש איזה זיכרון.

Acripela

New member
אתה אבל לא כתבת על הרייכסטנאג

או איך שלא כותבים את זה... גאוני.. אז במה אתה עושה מבחנים.. או שאתה לא עושה? אתה פשוט בן אדם מאגניב שכמותך?

saffron83

New member
יש לי זכרון של פיל...

אני קוראת את הביוגרפיה של היטלר עכשיו. לצורכי הנאה בלבד להתעלם מהעובדה שזה היטלר הוא דווקא היה בנאדם די משעשע

HellsAngel

New member
מה את עוד עושה בזמנך הפנוי?../images/Emo123.gif

עושה לנג צ'ה לחתול שלך?

saffron83

New member
אני דווקא עושה פילאטיס

בערום חלקי. אני ממליצה לך בחום גם לנסות במיוחד עם סלייר ברקע ולנג צ'ה הם להקה די סימפטית וחבל שאין לי חתול אני אלרגית...

HellsAngel

New member
הדברים שאני אוהב לעשות עם סלייר../images/Emo123.gif

ברקע. *תכיני את עצמך, זה הולך להיות קטע בסגנון ג'ים מוריסון* כשסלייר ברקע, ולא איכפת לי מהווליום אני נותן לשד המלחמה להישתלט עלי, הכאב הופך לדבר זניח, האש הופכת לדבר אירוטי והאדרנלין פועם לתוך אונות המוח. אז נוצר לך רצון להרוס, לשרוף, לכבוש. והעולם ניראה כמו כדור תופת בידייך. לא צריך אלכוהול, לא גראס ולא אלאסדי, הם לא נותנים את אותה התחושה, רק אתה והיצר הקדמון של החיה שבך, שהדבר היחיד שיכול לרסן אותו זה ההגיון הבריא ואיכפתיות מן הזולת. כמו אורגזמה.. War-gasm ***** אומנם זה נישמע כמו דיבור נגוע לפריק בן 15 שרק עכשיו גילה את המטאל ותרופה נגד אקנה, אך עדיין זה די מביא סיבת נגד לעשיית פילאטיס תוך שאני שומע סלייר
*ולא זה שיש עכשיו סרט ביוגרפי על ג'ים מוריסון בערוץ 4 מאחורי גבי, הוא לא נתן את השפעתו למה שאמרתי*

saffron83

New member
פיוטי ונוגע

רק שלא תגמור כמו גי'ם מוריסון אני מניחה שאתה אומר לא לסמים (ילדים, תמיד תגידו לא לאנשים שמציעים לכם בולים של קיפי בן קיפוד! מניסיון...)

אבל אתה הגבת לי

אז אני מניח שכנראה לדעת לשרשר זה מסובך מדיי. אני לא עושה, לשמחתי הרבה סיימתי תיכון. אבל לצערי הרב גם התגייסתי לצבא.

למעלה