לא רוצה...

לא רוצה...

לא רוצה , לא רוצה להתחיל את השבוע הזה ולא את הבא אחריו ושום כלום כל היום חושבת , מסתבכת עם עצמי, מסתבכת עם העולם . השיחות עם ההורים מחמירות וקשה לי עם זה קשה לי עם כל האיומים ושלא סומכים עליי לא רוצה להיות במעקב ושיבחנו אותי כל דקה ושנייה במהלך היום רוצה שיניחו לי רוצה שקט רוצה שיתנו לי לנהל את חיי הפרטיים בעצמי אבל הם לא מבינים כלום !!!!!! מה שבטוח שאני לא אהיה מסוגלת לכך והמצב רק ידרדר הם לא יודעים כמה אני פשוט צופה את העתיד הרחוק , לא רוצה את כל זה שיניחו לי לנפשי! אני במצב רוח רע , ומנסה לשלוט על הבכי אבל לא מצליחה .

מיתר25

New member
דובון חמוד

איך את רוצה שיסמכו עלייך, אם את גורמת לכך שאיי אפשר לסמוך עלייך???????? ההורים שלך דואגים. ויש להם מה לדאוג. לצערי, אני בין מעט מאוד אנשים בחייך שיודעת שהם צריכים לדאוג אפילו יותר. הם הרי לא יודעים שאת מקיאה.... תפסיקי ללכת אנטי. ראש בראש. ההורים לא נגדך, הם רוצים רק את טובתך!!!. ואם נדרש פיקוח, אז כן הם צריכים לעמוד על המשמר. שחלילה לא יהיה מאוחר... וסליחה שאני אומרת את אבל, עדייף שאת תזילי דמעה אחת עכשיו, מאשר שתבכי ותצערי כל חייך, על מה שאת מעוללת לגופך.! תגידי, אני לא דוגמה מספיק טובה, כדי שתתרחקי מזה כמו מאש??????? ועדיין לא הבנתי את הסירוב שלך ללכת לדיאטנית. מעניין, שגם לא מבינה את העקשנות הזאת שלך...
אחת שדואגת....

:)LEE

New member
דובונית../images/Emo23.gif

לא יכולתי לנסח את מה שאני רוצה להגיד יותר טוב ממיתרולה... כמו שהיא אמרה הדבר היחידי שההורים רוצים זה שיהיה לך טוב ולא משנה כמה תגידי שזה לא נכון את יודעת טוב מאוד שהמצב לא משהו ואולי באמת כדי שלפחות כרגע ההורים כן ישגיחו עלייך קצת יותר, הם לא רוצים את רעתך, הם רק דואגים ות´אמת גם אני...

Pure SilenCe

New member
גם אני לא...

אבל החיים ממשיכים להתגלגל ואם לא נתגלגל איתם אנו עלולות להתקע במקום והחושך ייפול עלינו אז בואי ננסה יד ביד קחי את ידי...

למעלה