לא רוצה לשמוע על זה עוד מילה

מרסלו1

New member
יקירתי

את יודעת שאני מת עלייך, אבל הפעם ליכלכת.

magenta73

New member
סבבה. ליכלכתי. תתבעו אותי ../images/Emo8.gif

כפי שאמרתי, יכול להיות שלא קראתי הכל. וכן, הנושא הזה שיגע אותי קצת בימים האחרונים. ויכול להיות שקפצתי מעבר לפופיק. קורה. בכל מקרה אני לא יכולה, לדעתי, להחזיר הודעות מחוקות, אז לא בוכים על חלב שנשפך... לכלכתי, סבבה. סליחה ומחילה.

בדיוק! עלית על הנקודה

האנשים שישבו במשפט לא היו האנשים הנכונים. את צודקת. היתה פה תביעה שלא נעשתה שהיא כבר לא קשורה לגולשים אלא לזכויות שלהם. הייתי עסוקה בדברים אחרים, עזבתי את זה...אבל הנה זה שוב צץ ועולה. בקצב הזה את תשארי פה לדבר עם עצמך.

מרסלו1

New member
ההערה על התביעה לא במקום

לא מתאים לך. אם היית קוראת את השרשור היית מבינה שדיברנו בדיוק על התופעה הזו של ניכור באינטרנט. אני בכל זאת אוהב אותך.

אבל את שרשור המריבה השארת

למה למחוק שרשור פיוס כזה נפלא?! למה?! אני מתחילה להסיק את המסקנות שלי. היה פה נסיון לעשות שלום בית עם מישהי שאני מכירה גם צדדים טובים ויפים בה. חבל.

magenta73

New member
אני לא ראיתי פיוס... מצטערת...

אולי לא קראתי עד הסוף, זה כבר התחיל לשגע אותי. אתם מוזמנים להמשיך את הפיוס פה, אני גם אביא שמפניה ודובדבנים...

מרסלו1

New member
היה שם משהו פסול

עד שסוף סוף יש פה שיחה אינטליגנטית על החיים, על הרשת, על התנהגות של אנשים ולא שאלות בסגנון של "איזה סוג ציצי אתם אוהבים".........

magenta73

New member
אין לי בעיה, תנהלו דיון שכזה

בכיף, אבל לא כשמדברים ספציפית על אנשים שקבועים בפורום עם השמות שלהם ועושים אאוטינג וכן הלאה. וזה מה שהיה. זאת החלטה שלי, שיש בה כמה שיקולים נוספים. אני מבקשת לכבד אותה.

אני בטוחה שיש לך שיקולים משלך

נוספים...תמיד אותו סיפור. תהיו בפורום אבל תהיו קטנים. אם אתם יותר מדי 'תופסים פיקוד' ומראים נוכחות ואישיות - הלך עליכם. אני נמצאת בבלוג שלי למי שמחפש אותי. לפחות שם אף אחד לא דיקטטור עליי.

מרסלו1

New member
דיברנו על לא להקצין

אני מניח שמגנטה טעתה, לא היה שם אאוטינג או ציון ניקים ואני מניח שהיא הסיקה מסקנות מהנושא של השרשור.

מרסלו1

New member
עזבי.....

לדעתי תפוז פשוט לא ממש יודעים איך להתמודד עם הדברים האלה ולכן בטח מוציאים הנחיות "לירות בכל מה שזז". לא יודע מה הקטע עם ההודעה של חולמת....

מרסלו1

New member
לא הוזכר פה ניק אחד אפילו

בטח לא בהקשר שלילי, האיזכור היחיד היה שלי והוא אמר שאווזה היא אחלה.

למעלה