לא רוצה לייאש אף אחד אבל שלשום התפרסם

פי 10 מארס

Well-known member
לא רוצה לייאש אף אחד אבל שלשום התפרסם

שהמניה הכי טובה בישראל נתנה 93 אחוז בשנה שלמה ומה הסיכוי שמישהו החזיק את המניה המסויימת שנה שלמה מול עשרות מניות שנחתכו 70 80 אחוז ? שואף לאפס יחס סיכון סיכוי כזה זה פשוט בדיחה כמו משחק בינגו בבית אבות שזוכה בפרס ראשון מקבל עוגיה לטבול בקפה. אני במקומכם הייתי מוכר את המניות. זה לא זמן לבורסה מה עוד שהשוק בארה"ב נראה לא טוב.
 

קלקוליה

New member
נכון! יש כבר תקופה ארוכה פרקת נפוצה.

הוירטואלים שבפורום לא יודעים זאת והלא וירטואלים מסתירים זאת. רק פרקת צעקה, וגם היא התפרקה. זה בגלל שננס עצבן אותה. היא עשתה פעולות חפוזות, ונמחקה! זו דעתי, אבל שתענה בעצמה!
 

קלקוליה

New member
תראו למשל מה קרה להגאי בשנת 1929

הבן אדם בין הטבים בתחומו אם לא הסגן של הסגן והוא עצמו הצהיר שטחנו אותו ב5M מה שמעניין הוא שכולם שותקים חוץ מפי 10 המלך כל הכבוד על השמן ועל השם ועל השן יעזור
 

פי 10 מארס

Well-known member
אנשים מחזיקים שיקים של חברות גדולות

אין להם מושג אם יקבלו רבע או חצי או כלום הממשלה מסרבת להתערב במשבר האמון בשוק ההון באופן רגולטורי מה שיפגע ביכולתן של החברות לגייס כספים .
 

פי 10 מארס

Well-known member
שר האוצר אינו מתקשר עם הזולת

ואין לו מילה של מסר ברור להרגעת המשקיעים או תכנית מסודרת לייצוב הספינה המתנודדת הוא פשוט נעלם ואין איש יודע היכן הוא.
 

פי 10 מארס

Well-known member
הציבור במתקפת חורמה צודקת נגד הטייקונים

והם מתחילים להוזיל את הסלולרים , הקוט'ג , הנדלן מפטרים עובדים ומתייעלים אלה שפוטרו , מצטרפים גם הם למחאה החברתית ומנסים למכור את דירות היוקרה שקנו , כיוון שאינם יכולים לעמוד בתשלומים את כספי הפיצויים הם דורשים בדחיפות ומאלצים שוב את המוסדיים לפדות כספים בשוק המניות מי שיש לו קרן השתלמות נזילה גם הוא דורש את הכספים ומאין יקחו קרנות ההשתלמות את הפיגיונות הכבדים ? מהבורסה המקרטעת ומהאגחים הרקובים.
 

קלקוליה

New member
מה זה מאין ייקחו? באבטיח יש גרעינים?

יש! אפשר לעשות מהם גרעינים? אפשר! אז מה השאלה הדיבילית הזאת? חסל חסם ונתחסם
 
למעלה