לא רואים דופק

izikהיחיד

New member
לא רואים דופק

היתה לי הרגשה לא טובה הלכתי לבדוק היום דופק הרופא לא רואה מחזור האחרון שלי 11.3 החזרת עוברים 1.4 בטא ראשונה 13.4 69 בטא שניה 15.4 173 29.4 אולטרסנד ראשון 29.4 שק הריון ללא דופק ואני בוכה ולא מפסיקה הולכת ברחוב כמו מפגרת ורק בוכה הרופא אמר לי תבואי בעוד שבוע בדיוק אולי נראה דופק עם הוא לא ראה עכשיו אז בשביל מה לבוא עוד שבוע איך אני יעבור את השבוע הזה שאני כול היום בוכה האם משהי עברה גם את זה ובסוף ראו דופק תודה מנעמי
 

מתוקית12

New member
נראה לי מוקדם להספיד

לפי מה שרשמת, את בשבוע 6 . יש מיקרים שעדיין לא רואים דופק בשבוע זה. אל תבכי,תהיי חזקה ואופטימית,למרות שאני מבינה שזה קשה. אבל בהחלט יש מה ללכת שוב בשבוע הבא. מחזיקה לך אצבעות, ומקווה ששבוע הבא תקבלי בשורות נפלאות.
 

izikהיחיד

New member
מתוקית 12

תודה שאת מעודדת אותי אבל קשה לי מאוד ואני בוכה כול הזמן
 

אלה 2

New member
אני גם יכולה קצת לעודד

בהריון הראשון לא ראינו דופק בשבוע 6 רק בשבוע 8. וב"ה הדופק הזה היה אתמול בין שנתיים
 
../images/Emo24.gif מוקדם עדיין להספיד!

לפי החשבון שלי את היום רק בשבוע 6+1, לא אצל כולם נצפה דופק בשלב כל כך מוקדם.
 
בקשר לדופק הכנסי....

אני מצרפת לך דף עם הסבר על שבוע 8 בהריון תקראי ותראי שרק אז ממליצים ללכת לבדוק דופק. אז אל תכניסי את עצמך ללחץ מיותר, אם העובר בסדר בעוד שבוע שבועיים תראי דופק, ואם לא אז אל תחשבי על זה בכלל כנראה שמשהו לא היה תקין וראי את זה כדבר טוב שהגוף שלך דחה. יש אנשים שבכלל לא יודעים שהם בהריון בזמן זה.......!!!! מאחלת לך שאכן תראי דופק בעוד שבוע או שבועיים בינתיים היי רגועה וחשבי על דברים אחרים.
 

izikהיחיד

New member
ציף וצוף

תודה לך אבל לאעושים אולטרסנד בשבוע 7 וצריך לראות דופק
 

dimylka

New member
מנסה לעודד

חברה יקרה שלי, משתתפת כאן בפורום, המלאכית בדרכים שבוע שעבר שבוע 6 לא ראתה דופק והיום בדיוק שבע שבועות נצפה דופק תקין ובייבי קטן אז בהחלט תשמרי על אופטימיות כי הכל עוד יכול להיות ומאמינה ששבוע הבא תראי דופק פועם ואז כל העצב יהפוך לאושר ובנתיים מחזיקה לך חזק חזק אצבעות לסוף מאושר.
 
הנה אני...שבוע 6 זה מוקדם

גם הטכנאית וגם הרופא אמרו לי שזה מוקדם... לפחות שבוע 7 אז בינתיים הסירי את הלחץ
 
אל יאוש!

גם אצלי ראו דופק רק בשבוע 8, והרופא כבר התחיל לדבר על אופציות שלא הייתי מוכנה לשמוע עליהן. היום אני בשבוע 18+0, והכל תקין. דרך אגב - כשזה קרה פרסמתי הודעה בפורום פוריות והמון בנות הגיבו גם כן על דופק בשבוע 8, כולל אחת שסיפרה שראו דופק רק כשהגיעה לגרידה... אם את רוצה, נסי לחפש שם (הניק שלי היה מודאגת7). אותי לפחות זה הצליח לעודד! מחזיקה לך אצבעות!
 

לים07

New member
לי קבעו דופק כמעט בשבוע 7. מחזיקה לך |ë&

לדופק מהמם בשבוע הבא.
 
למעלה