לא קשור לחיים אבל...

The girl of L

New member
לא קשור לחיים אבל...

חלמתי שפיגו מת

The girl of L

New member
אין סיבה מיוחדת

בדר"כ שאני חולמת יש לי חלומות ממש מוזרים ולא קשורים... אין לי שום דבר נגדו.. חס וחלילה שלא ימות!! לא מאחלת את זה לאף אחד

The girl of L

New member
אמממ לא

פשוט אני אגיד לך...נראה לי שחלמתי עליו בגלל שאתמול באירוויזיון הנציג של קפריסין אאני חושבת...הזכיר לי את פיגו קצת.. אבל למה שהוא מת???!! באמת אין לי מושג

The girl of L

New member
וואי נכון!!

התבלבלתי בין פיגו ואלוויס??!! (נראה לי נדפקתי מרוב הסטוריה)

O n y X

New member
חחחח

באמת הזמר של קפריסין-סטאליוס קונסטאנטאס (נראה לי) דומה לו קצת, וגם הוא כדורגלן (אייל גולן-הגרסה הקפריסאית).

חחחח רק חבל שהוא שר שיר גרוע../images/Emo60.gif

ד''א יש לי חבר שאוהד בני יהודה והיה אתמול במשחק והוא ראה את חזי שירזי רץ לאוחנה כמה דקות לפני האדום ועשה לו סימן עם היד ש...אני הולך להרוג אותו כול עוד אני יכול...וזה לא הזיז כול כך לאוחנה שהראש שלו כבר נמצא בבית''ר. ד''א מספר אנשי עסקים שתומכים בבני יהודה הם גם תומכים כלכלית במכבי ת''א בכדורסל. מה שמראה לא יהיה להם בעיה לתת למכבי ת''א כדורגל את האליפות

O n y X

New member
ומה עם אייל צור?

שופט ישר והוגן. אני שמעתי שאנשים אמרו (לא רשמי) שהוא מאמן כושר בבית ספר לכדורגל של מכבי ת"א...ושהוא אוהד מכבי ת"א וכו'....

אני יכול לאשר לך שזה רשמי

הוא היה מאמן בקבוצה שבן דוד שלי שיחק(באזור) הקבוצה שיכת למתנ''ס שמקבל חסות ממי???? ממכבי ת''א כדורגל!!

O n y X

New member
ואיך הוא בתור מאמן?

אולי כדאי שיעשה שינוי מקצועי ויילך להיות עוזר מאמן של קלינגר (זה מה שהוא עשה אתמול...) אגב, גם אצלנו בעיר יש בית ספר לכדורגל בחסות מכבי ת"א...

למעלה