לא קשור.. אבל אשמח לעזרה

הילית111

New member
לא קשור.. אבל אשמח לעזרה

היי לכולם, בחתונתנו לפני כמה חודשים שמנו על שולחנות האורחים מצלמות חד פעמיות כדי שיצלמו בארוע (גימיק די נפוץ בחתונות). יש לנו 28 מצלמות חד פעמיות שאנו רוצים לפתח. מאחר ואלו מצלמות חד פעמיות אנחנו לא יכולים לדעת כמה תמונות יש בכל אחת וכן כמה תמונות שרופות וכד' כי זה לא דיגיטלי שאפשר לבחור מה לפתח ומה לא. זה בעייה כי בוידאו של החתונה ראינו שהרבה אנשים צילמו סתם תמונות את הנעליים שלהם וכד' או שנתנו לילדים לצלם סתם תמונות וזה באסה לשלם על התמונות כאלו.. הייתי מאוד שמחה לקבל המלצה על מישהו או חנות (באזור המרכז /השרון ) שיוכלו לפתח במחיר טוב את המצלמות האלו.. ומה עושים עם תמונות שרופות וכו' האם גם משלמים עליהם? נשמח לקבל הצעות מחיר במייל - [email protected]

psa

New member
הילית מז"ט, אני מציעה שתפני גם

לפורום צילום. אגב, הרעיון מאוד יפה ...השתתפתי בחתונה ששמו מצלמות על כל שולחן.

../images/Emo26.gifבשלב ראשון תפתחי רק את ../images/Emo36.gif

הפילמים,, תתבונני היטב בנגטיב ואז תחליטי לפתח רק את מה שנראה לך

magd a

New member
סתם שאלה. למה שחתן כלה יפזרו

מצלמות ויוציאו כספים מיותרים בעידן הדיגיטלי? בחתונות אצלנו, בני משפחה צעירים מביאים מצלמה דיגיטלית. ויום לאחר החתונה שולחים לחתן כלה את הדיסק והם בוחרים את התמונות הראויות להם.

הילית111

New member
אז ככה

כן אבל מדובר על 28 מצלמות לא נראה לי שבכל חתונה יש 28 אורחים עם מצלמות ברור שהיה עדיף לשים על השולחנות 28 דיגיטליות אבל מה לעשות זה לא בתקציב... בכל אופן כל שולחן מצלם ומקבלים תמונות שבחיים לא היית מגיע אליהם באופן אחר .בכל זאת הצלם הרגיל והוידאו רוב הזמן מכרכרים אחרי החתן כלה... כל החברים שעשו אמרו שזה מדהים. גם אצלנו הקרובים הביאו דיגיטלי וצילמו לעצמם זה בכלל לא קשור לחד פעמיות ביי

magd a

New member
לא התכוונתי שתפזרי מצלמות.

הבנות שלי צילמו להנאתן בחתונה משפחתית. הכלה אהבה את התמונות ומאז מבקשים מהן בכל חתונה להביא את הדיגיטליות שלהן. שהן בד"כ קטנות ולא מכבידות על אף אחד.למורת רוחם של הצלמים. שפעם היתה להם בלעדיות. התמונות מדהימות ומיוחדות. כי הצלם לא מכיר את כל המשפחה ,המבוגרים מעיזים יותר מולן ועושים להן פוזות... צודקת, הצלם מתרכז בחתן כלה והוריהם.

למעלה