לא קל לי - השרשור המקומי.

מצב
הנושא נעול.

בועז ל

New member
וואלה.

הוא של הרכבת, שים לב ללוגו של DB.
וואלה.

יחד עם זאת, ראיתי מקרים בהם DB מפעילה קווים

היי אנדי,
מדובר באוטובוס שמשרת את המבקרים העולים ל"קן הנשרים" בגרמניה. זה לא בדיוק קו שירות רגיל של אוטובוסים.
פרבריים (בני 4 ספרות לפעמים), במקומות בהם באמת אין הצדקה לקו רכבת, אפילו בגרמניה

סביר להניח שהקווים האלה מזינים בקצה הקו את הרכבת, אבל עדיין זהו שירות משלים, כמו השירות שאתה מתאר.

raminec

New member
אין קו רכבת לנק' היציאה של קו האוטובוס הזה.

פרבריים (בני 4 ספרות לפעמים), במקומות בהם באמת אין הצדקה לקו רכבת, אפילו בגרמניה

סביר להניח שהקווים האלה מזינים בקצה הקו את הרכבת, אבל עדיין זהו שירות משלים, כמו השירות שאתה מתאר.
אין קו רכבת לנק' היציאה של קו האוטובוס הזה.
לך תבין

Rubim88

New member
הקווים לא חייבים להזין את הרכבת

הקווים לא חייבים להזין את הרכבת
למרות שיש הרבה שכן. החברה המפעילה חברת בת כלשהיא של DB Regio Bus שהיא המפעילה הכי גדולה בגרמניה,והקו הזה הוא חלק מזכיון אזורי.

a3201

New member
שרשור יפה

לסיום...
האוטובוס של אנדי בגרסתו הבוהקת והמצוחצחת, כפי שצילם רמי.
שרשור יפה

מקווה שהעבודות יסתימו כמתוכנן .. ובעלי הרכבים לא להתעצל ולנצל גם את האוטובוס כשצריך ואין אפשרות לאוטו , בשביל זה הם פה לא!?

amit1270

New member
תודה רבה על הדיווחים

"שבתשתיות" נוטל חופשה ארוכה עד לקיומו של הסיור המאורגן הבא אי-שם בסוף אוקטובר. את מקומו יתפסו השבוע עדכונים קצרים מהזירה המקומית שלי ואוסף תמונות בלתי קשורות, שאני חייב להיפטר מהן.

בנוסף, אעלה עדכון קצר מהעבודות להקמת (?) הפרדה מפלסית במפגש 208 שברמלה.

כהרגלנו בקודש, לא נוותר גם הפעם על האוטובוס של אנדי. ידידנו אנדי העלה השבוע שרשור חוצלארץ מקסים ובו אוטובוסים איכותיים רבים, שאלה שאני מקדיש לו מדי שבוע נראים כעפר לרגליהם של האוטובוסים האמיתיים של אנדי. אי לכך, החלטתי להעמיד מולם צי שלם של "האוטובוסים של אנדי". אם לא האיכות אז לפחות הכמות.
תודה רבה על הדיווחים
לגבי רמלה - אני ממש לא מצליח להבין מה קורה שם ולמה. האם הפוליטיקה הקטנה חזקה מכל צורך אמיתי?

בועז ל

New member
לא תאמין עד כמה התשובה לשאלתך חיובית.

תודה רבה על הדיווחים
לגבי רמלה - אני ממש לא מצליח להבין מה קורה שם ולמה. האם הפוליטיקה הקטנה חזקה מכל צורך אמיתי?

amit1270

New member
ידוע...

ידוע...
ובכל זאת, עם כל ה(אי)כבוד לפוליטיקה קטנה ולפוליטיקאים קטנים, מדי פעם עולות בראשי מחשבות כפירה, שאולי בכל זאת יש מישהו שחושב גם על טובת הציבור... נו טוב...

משה343

New member

"שבתשתיות" נוטל חופשה ארוכה עד לקיומו של הסיור המאורגן הבא אי-שם בסוף אוקטובר. את מקומו יתפסו השבוע עדכונים קצרים מהזירה המקומית שלי ואוסף תמונות בלתי קשורות, שאני חייב להיפטר מהן.

כהרגלנו בקודש, לא נוותר גם הפעם על האוטובוס של אנדי. ידידנו אנדי העלה השבוע שרשור חוצלארץ מקסים ובו אוטובוסים איכותיים רבים, שאלה שאני מקדיש לו מדי שבוע נראים כעפר לרגליהם של האוטובוסים האמיתיים של אנדי. אי לכך, החלטתי להעמיד מולם צי שלם של "האוטובוסים של אנדי". אם לא האיכות אז לפחות הכמות.

ניקולאי

New member
תודה בועז על העדכונים מהשטח!

תודה בועז על העדכונים מהשטח!

מצב
הנושא נעול.
למעלה