לא צריך להפוך קוץ במדבר הכורדי למלכת המדבר

לכן אתה גאה באיציק קאלה?!

ומדוע אתם כל העת צריכים לומר "גאים" ממה זה נובע? אני כורדי

../images/Emo198.gifלמה צריך להגיע למצב בלפרק מעגלים

יאלה קדימה צ'ופי ושמחונה לעשות שולם שולם ודי לויכוחים המיותרים משה ממוקו - חאפלה כורדית - יאלה קולולולוששששששששששששששששש

hemiitz

New member
אם היית\ה כורדי\ה לא היית\ה שואל\ת

אציק קלה לא גאווה בשבלי אלה עלבון לכול בניי העדה, בעלבון אי אפשר להיתגאות ,

../images/Emo198.gifחימי אבל עדיין יש כאלה שאוהבים אותו

אבל זה לא משנה בואו לא נתדרדר עם הנושאים האלו הפורום מתבקש להגיע לסדר בליל הסדר - חג שמח!!

../images/Emo198.gifבואו סכם את הדיון הזה בלחיצת ידיים

כולנו בני טובים מאמינים בני מאמינים - כולנו חמולה אחת והשלום בא מתוכנו

Avigail levi1

New member
חבל שאתם מתדרדרים למעמקי התהומות

לוציפר דמון אולי במקום ויכוחים מי טוב מה טוב תלמד אותנו מהידע שלך מה לא חבל לבזבז את הזמן בלשון רע אני בטוחה שיש לך מה לתרום לכולנו מהכרות שטחית אני מבינה שאתה אדם מאמין קבל ואהוב את אחיך בדרך ארץ אל תפגע ותשפיל את זקני העדה הכורדית הם ראויים לכבוד אם הדסה טובה בלשמח אותם מה רע בכך אני בחורה צעירה ומאוד אוהבת את השירה שלה בבקשה תעצור את התדרדרות הלא מקובלת שלא תוביל לאי נעימות תודה

אגיב מאחר שאת מכריחה אותי

את נותנת לי מוסר?!,את לא מכירה במה מדובר,ומה שמעניין אותך זה השירה. אותי מעניין בראש וראשונה זה האדם כאדם. לבקשת עמנואלה איני מגיב אישית לפורום כתבי לי למייל ואשיב לך אישית. איני מבייש זקני עדה,ואיני מבייש כלל זקנים. ממליץ לך להזהר מן הצבועים. אל תתיראי מן הפרושים אלא מן הצבועים . זוכרת מי אמר לשלום ציון המלכה? .

Avigail levi1

New member
אני לא מכירה אותך ואני לא יודעת מה מסתתר

מאחרי כול מה שנכתב על הדסה ישורון באותה הדרך זחלת לנושא איציק קלה וכיבדנו אותך כחבר ואח בפורום מאיפה לי לדעת שמאחורי הכינוי שלך לא מסתתר לו איציק קלה בכבודו ובעצמו. פעם כתבת והגדרת את צמך כבחור ואז הייתה פה התבלבלות וכתבת שאתה אישה והיתה פעם שנכנסת בכינוי אחר כדי לבלבל אותנו וכאילו יש לך כוח מעוד אנשים איך אני יכולה לתת בך אימון כשאתה כותב דברי הבל הבלים וסוחט מאיתנו כדי שנלך שובי אחריך שום דבר לא ממונע ממך ברגע זה לבקש סליחה מהדסה ישורון והפורום שנפגע אישית ממבול של כיתבה לא ראויה ומכובדת הראה את פרצופך האמיתי כדי שהפורום יחזור ויחזיר את האמון בך.

למעלה