לא עוד אחד!
(ארוך)

לא עוד אחד! ../images/Emo7.gif (ארוך)

אני מתנצלת מראש שאני כותבת מתוך רגשנות והתקף הורמונים - אבל אמרו לי שעד חודשיים אחרי הלידה יהיו התקפי הורמונים - אז אם נותנים, למה לא לקחת?!? אחד הפחדים הכי גדולים שלי מאז שנכנסתי להריון היה שהתינוק יהיה העתק של יואבי. אתם מכירים אותי מספיק טוב כדי לדעת עד כמה שאני אוהבת את הילד שלי, אבל רציתי, בסתר ליבי, ילד בריא. אסף היה מהרגע הראשון ה"חויה המתקנת" של יואבי. ילד טוב ושקט (יואבי המסכן כל כך סבל מהרגע הראשון שהוא נולד), הכל התנהל על מי מנוחות. הכל היה קל (בחיי! אתם עדים שאני כמעט ולא מקטרת) וגם אם היה קצת קשה, זה היה עדיין יותר קל מהטיפול ביואבי. כשיואבי נולד הייתי נורא מדוכדכת (לא חושבת שזה קשור לתופעות הדיכאון אחרי הלידה, אני חושבת שזה קשור לחוסר הניסיון שלי כאמא) ומידי פעם - ביני לבין עצמי - אני שואלת אם הבעיות של יואבי אולי נוצרו כי לקח לנו זמן להתחבר אחד לשני (ושמישהו ינסה להפריד בינינו היום). עם אסף החיבור היה מיידי והיה לי ברור שהפעם הכל יהיה אחרת. לפני שבועיים שמתי לב שהעור של אסף מאוד מאוד יבש. הלכנו לרופאה שאיבחנה אסתמה של העור. גם יואבי התחיל ככה. בימים האחרונים שמתי לב שאסף לא כתמול שלשום. משתעל, מנוזל, חסר מנוחה, צורח יותר ועם עיניים בוהקות (אבל בלי חום). אתמול היה גשום אז לא הלכתי איתו לרופאה כי לא רציתי להוציא אותו מהבית. אתמול בלילה הוא הקיא ולא התעורר במהלך הלילה כדי לאכול. בסיטואציה אחרת הייתי שמחה (4.5 שעות שינה רצופות היו לי), אבל משהו שם לא נראה לי וקצת הפך לי את הבטן. הבוקר היינו במסיבת חנוכה של יואבי בגן. הילד כמובן היה כוכב! התרגשתי ממש עד דמעות! המסיבה היתה מושקעת כל כך והיה תענוג לראות אותו יושב, מנגן (בתוף, בקסילופון ואפילו עם "משולש") ושר. בסיום המסיבה נסעתי לקופ"ח. האבחנה? התחלה של ברונכוליטיס כשהרופאה אמרה לי את זה, קיבלתי פיק ברכיים והתישבתי. ככה בדיוק התחיל הכל עם יואבי... הברונכוליטיס שהפכה לאסתמה ומי יודע מה עוד טומנת בחובה. רצנו מהר לעשות אינהלציה וקיבלנו הפניה לשניידר אם תהיה החמרה או כמו שהרופאה אומרת "אם הוא לא יראה לך" (היא יודעת שאפשר לסמוך עלי שאני לא אלך סתם). אני יודעת שלמתבונן מהצד ברונכוליטיס זה לא נורא, אבל הפחד הנוראי הזה שהופך לי את הבטן שאומר לי כל הזמן - גם אצל יואבי זה התחיל ככה... ה' יודע עד כמה שאני אוהבת את הילד שלי. בחיים לא הייתי מוכנה להחליף אותו בשום ילד "רגיל" אחר. הילד הזה הוא האור של חיי. ואני יושבת כאן ובוכה כי ככה גם יואבי התחיל ואני לא רוצה עוד אחד אותו הדבר...

noriko

New member
מיכל יקרה!

רגע אחד בבקשה! מחלות חורף שונות כמו גם אסטמה של העור הן תופעות רווחות מאוד באוכלוסיה! גם לי תינוקי קטן שסובל מהן. אני מבינה שהחוויה הקודמת של סמיכות האירועים: מחלות החורף/עור והאיבחון של יואבי גורמים לך לחזור ולחוות את הקשיים ולדמיין את ההמשך המוכר. אין שום שום שום סיבה שזה מה שיתרחש! זה כמו שניסו לטעון שחיסון גיל שנה הוא גורם לאוטיזם - עד שהוכח כי הקשר היחיד הוא סמיכות הזמנים בין החיסון לאיבחון ראשוני ממוצע. נסי להימנע מתסריטים שליליים שאין להם שום הוכחה מלבד דמיון לעבר. אני באמת לא יודעת איך ומה בדיוק יהיה עם אסף ואני מאחלת לך ולו וליואב , שלא יהיו לו שום בעיות משום סוג. רק רוצה לחזק את ידייך ולהזכיר לך שאין לך סיבה קלינית לדאגה. נורית

מיכל מתוקה ../images/Emo24.gif

אל תכניסי לעצמך דברים לראש (ואני יודעת כמה זה קשה לא לעשות את זה...) החלמה מהירה לקטנצי'ק....

אמברון

New member
אוי, מיכלי ../images/Emo10.gif ../images/Emo24.gif ../images/Emo24.gif

הבנתי מקריאת הכותרת שזה הכיוון. לא יודעת מה לכתוב לך, אבל חכי קצת. נסי לחשוב חיובי (כמה בנאלי אבל מהמקום הכי אמיתי). אולי זו פשוט ברונכיט שלא מעידה על שום דבר אחר? מחבקת אותך חזק חזק חזק! ומתפללת בשבילך. אם רק תצטרכי, אני כאן - לכל דבר ועניין.

פרח 007

New member
../images/Emo24.gif

מיכלי, פחד הוא נבואה שמגשימה את עצמה. ברור לי שלא תוכלי להתעלם או להפסיק להשוות במידה זו או אחרת. תחשבי רק על טוב. מחבקת חזק.

Liaty

New member
היי מיכל ../images/Emo24.gif

תעשי טובה ! תחשבי חיובי .....תשתדלי..... נכון שאפשר להבין את הפחדים החששות הלחץ אבל עדיין נסי להיות קצת אופטימית וכולי תקווה שזו באמת רק מחלת חורף שתחלוף מהר !
לכולכם !

מאחלת לכולכם רק בריאות

הלוואי והפחד שלך לא יתממש. וזה מאד טבעי ההשוואות הללו בין הילדים - נכון שאסור להשוות אבל לפעמים לא שולטים בזה. מקוה שתהיינה בשורות טובות ומחזיקה אצבעות שלאסף התקררות וזהו. שרון

מיכלי ../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

כמו שכבר אמרו לך, הלוואי ותתבדי וכל החששות שלך יעלמו כלא היו.

גלי29

New member
מצטרפת לחיזוקים

תשמרי על אופטימיות כנגד כל הסיכויים ותחפשי את נקודות החיוב של התינוק הטרי אני בטוחה שיש מליון כאלו!!!!

שירי ל

New member
אוי מיכלי ../images/Emo24.gif ../images/Emo24.gif

אני לא יודעת אם באמת אפשר להסיק ככה ממחלה למחלה ומקווה מאוד שאספי
ילד בריא לחלוטין אבל אני רק יכולה לתאר לעצמי איך את מרגישה עכשיו ואת כל הפחדים עולים וצצים. אני מציעה בחום רב שתתפסי שיחה עם הרופאים ותבדקי עד כמה באמת זה איזשהו סממן לאותה בעיה - והכי חשוב - היום בדיעבד את כבר יודעת שעם יואבי הרגשת מהרגע הראשון שמשהו לא בסדר. מה אומרת האינטואיציה שלך? ובלי שום קשר - את רוצה שנבוא קצת להיות איתך"?

אין עוד אחד אותו דבר...

מיכל תהיי חזקה וזיכרי שכל ילד שמגיע אלינו מגיע עם המטענים שלו... אין אף ילד אותו דבר, גם חלילה מחלה היא אף פעם לא אותו דבר אצל אנשים שונים,תהיי חזקה ואופטימית,נבואות מגשימות את עצמן אז חישבי רק חיובי והכל יהיה בסדר בעז"ה יהיו רק בשורות טובות... הקטנים האלה גם כשהם גודלים הם משאירים לנו את הדאגות... תהיי אופטימית!!!רפואה שלימה ובשורות טובות...

מיכל יקרה ../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

ממש גרמת לי לצמרמורת בכתיבה שלך. מאחלת לכם המון בריאות. תשתדלי לחשוב חיובי למרות שאין ספק שזה קשה. מאחלת לכם שזו אכן "רק" התקררות ושאסף יגדל לילד מקסים ובריא. מה אומרת הרופאה? תתיעצי וגם אם קשה לך תנסי לחשוב חיובי. המון המון בריאות והרבה
ואם את רוצה משהו את מוזמנת להתקשר.

מיכלי....../images/Emo24.gif

האמת... אני כולי צמרמורות ממה שכתבת. ואת יודעת שכל ילד והגורל שלו. תחשבי חיובי זה עובד וזה חובה. את בליבי ואני מחזיקה אצבעות שאספי ירגיש טוב. תני לו נשיקה בשמי ויהיה בסדר. תגידי לא מאשפזים על זה עד גיל 3 חודשים?

הילהל

New member
יש לי רק ../images/Emo24.gif

אני לא מבינה כלום במחלות האלה, ולא בקשר שלהן למה שקורה עם יואבי. מאחלת לכם רק בריאות והנאה עם הילדים - ושהכל יסתדר על הצד הטוב ביותר.

למעלה