לא סלב אם כבר אתה נכנס לקומונה של אלירז,תקרא

• פותח הנושא 2ani
  • פורסם בתאריך

2ani

New member
לא סלב אם כבר אתה נכנס לקומונה של אלירז,תקרא

את הדברים שאלירז כתב לבחור שנקרה אוהד, אולי זה יעזור לך מעט ואם לא אתה תמיד יכול לכתוב על האובבסיה שלך כלפיו ואולי הוא יענה לך, מה אתה אומר?

אין צורך שיכנס.הבאתי לו עם כפית לפה../images/Emo6.gif

אוהדו כאן אלירז שדה ו 14:03 | 19/07/10 קראתי את הדברים שלך ופשוט לא יכולתי שלא להגיב , אתה ניצחת!!! אתה תבין את זה סופית שתראה איך אותם "וויתורים" עושים אותך לבן אדם מאושר יותר תמיד אמרתי שברגע שאתה מרגיש את הפחד שמשתלט עליך ברגע שאתה נעול בתוך שלל עקבות מיותרות דווקא ברגע הזה כשאתה הכי סגור ובטוח בעצמך צא מתוך הקונכייה הטיפשית שרק בכח המחשבות האינסופיות שעטינו על עצמנו ותראה איך ברגע אתה הופך להיות הבן אדם העוצמתי שאתה, עלית על הסוד ויש בך את ההבנה לעשות בו תשובה ריגשת אותי והרגשתי את אותה הרגשה כשרואים סרט עם סצנה טיפשית ואתה מתבייש לבכות והדמעות חונקות בגרון ואז שיחררתי כי אחרת כואבת הבטן. אתה איש יקר יש בך עוצמות שבעצמך אתה לומד להכיר עכשיו גרמת לי אושר גדול ונתת לי זכות ענקית כי אחרי הכל אני לא החכם באדם כי אין אחד כזה אין נכון לא נכון אין צודק לא צודק כל סיטואציה בחיים אני מרגיש אני עושה בלי חישובים מיותרים כי הרי המחשבות שלנו זה מגדל קלפים ברוח אנחנו זוכרים מקרה אחד בודד מגיעים שוב לסיטואציה דומה וחושבים שכך נגן על עצמנו ואז מחשבה נבנית על מחשבה ואז עוד מחשבה..... ובסוף איך אותו בן אדם יבין אותנו זה כבר לא אנחנו אלו המחשבות מגדל קלפים ברוח....... שלך באהבה ופיגון ובהערצה אלירז

התמכרות

New member
האמת תגובה יפה מאוד, תביא גם את של

אוהד שיחלחל לעוד כמה גברים שגם לנו יש רגש שכדאי ומומלץ מאוד לחשוף אותו ומותר גם לנו לבכות וזה בסדר גמור.

הוא אמר על אחרים שהם אובססבים, שהוא עושה את

אותו הדבר. כל היום מדבר על אלירז, לא מדבר על אף אחד מהאח הגדול חוץ מאלירז.

smart ass1

New member
ככה זה שיש לב שבור.... יש קנאה שמתחלפת לזעם..

בלתי אצור......

חני156

New member
כל הכבוד לבחור..

וכל הכבוד לאלירז על ההתיחסות האישית... מה עוד אפשר להוסיף על אלירז
שלא נאמר? מקסיםםםם

למעלה