לא נעים לי להגיד, אבל.....

yaeli4

New member
לא נעים לי להגיד, אבל......./images/Emo5.gif

לקינוח, אחרי שאור גמרה להיות חולה ולהיות בבית חולים ולגמור אותי בדרך... גם אני חליתי. אתמול כבר אבל לא גיליתי לכם. חום וצמרמורות.. כיף אמיתי. בעעעעעעעעעע. בא לי כבר למות מזה. נשבעת לכם. תמיד אני צריכה כשהילדים גומרים להיות חולים, לקנח גם במחלה.... שיט, שיט, שיט. (יעלי חוזרת בזחילה מהמחשב למיטה.)

בום

את רואה מה המחשבות הרעות עושות לך.... קדימה יעלי עכשיו תרגילי חשיבה חיובית... נתחיל בחיבוקים..
נעבור לנישוקים..
לסיום אהבות
תרגישי טוב מתוקה,אני מקווה שזה יעבור מהר מהר,וזה רק צורך של הגוף לנוח מעט אחרי התקופה הקשה שגררה אותך למחשבות איומות.....

R a c h e li

New member
יעלי../images/Emo24.gif{יערית כותבת}

לא נעים לשמוע שזה מה שעובר עליך, זה משהו שקורה בד"כ אחרי הילדים ואני מקווה שתתחזקי ותבריאי במהרה כל העולם ואחותו מחכים לך

בריאות שלמה

ד"א לשבת ליד המחשב זה לא נקרא לנוח. כדי להבריא צריך לישון (ולחשוב מחשבות חיוביות , לחלום חלומות נעימים ולזרוח אל שאר העולם....
)

rolan

New member
לבריאות

יעלי יקירתי, ככה זה אצלנו האמהות... מטפלות, דואגות, רצות וגם חוטפות. את הוירוסים ומרעין בישין. תתחזקי, תבריאי ותחיזרי אלינו שמחה ומאושרת. קבלי ממני
ענק, בתוספת
מחשבות חיוביות - זה ממך

עלמה 3

New member
יעלינקה הרבה בריאות וקבלי ממני

חיזוקית לימים בריאים ושמחים ומלבבים

yaeli4

New member
תודה לכולכם, חמודים../images/Emo122.gif

קמתי הבוקר, עדיין לא בריאה בכלל, אבל מרגישה מעט יותר טוב. תודה על כל האיחולים, מקווה להחלים טוטאלית מהר מהר. נשיקות ושוב נסיעה נפלאה לעלמה ולנשם.

dafgol

New member
החלמה מהירה ../images/Emo140.gif

יעלי , מקווה שאת מרגישה כבר יותר טוב
שבוע נפלא ובריא

למעלה