לא נעים בכלל...

לא נעים בכלל...

נכון שאנחנו כולנו אוהדי מכבי חיפה אבל בכל זאת קבוצה ישראלית באירופה .. אפשר לפתוח שרשור.. אז... לא נעים היום לבית"ר.. חטפו חמישיה בצ'כיה...(לא נעים לחטוף חמישיה.. מי כמונו יודעים... פעמיים חטפנו חמישיות השנה.. למרות שזה היה גביע הטוטו זה לא נעים..+ רבעייה מול אשדוד) אז לא להגיד מגיע להם אבל.. הם עברו שלב אחד וכל הכבוד להם על זה.. תסכימו איתי...

King TiEsto

New member
לא מסכים בכלל

וכמו שהם ידעו לצאת מהחורים שלהם ולצחוק עלינו שהפסדנו לרוזנבורג ולדנייפרו גם אני שמח שהם קיבלו תבוסה מקבוצה קיקיונית שלא ידעתי על קיומה עד היום . לא מגיע להם כל הכבוד שהם עברו בקושי קבוצה מאלבניה , זה פורום מכבי חיפה ולא פורום תשואות לבית"ר .

קבוצה קיקיונית?

אני מפקפק בזה שאם אנחנו נשחק נגדם ננצח.... בעונה האדירה של הפועל ת"א באופ"א ליברץ נעצרה ברבע הגמר רק ע"י דורטמונד (שהגיעה לגמר) ובדרך ניצחה גם את ליון ועוד 2 קבוצות גדולות לא זוכר אילו...

אפרופו דורטמונד

תזכיר לי איזה עוד קבוצה היא העיפה בדרך לגמר..

זאת הייתה ההשפלה מס' 2 של מילאן

הראשונה הייתה ההפסד המשפיל ביותר בתולדות המועדון להפועל ת"א... ההפסד השני הכי משפיל היה התבוסה 4-0 במשחק הראשון לדורטמונד שהעיף אותנו...

בעצם

ההפסד הכי משפיל היה ליובה לפני 2893214681745 שנה בתוצאה 6-1... אחרי זה הפועל ת"א ואחרי זה דורטמונד... אחחח איזו עונה איומה זאת הייתה... מקום 5 בליגה האיטלקית... הופעה משפילה באופ"א... אתנחם בזה שעד אז מילאן הייתה רק שם שאני אוהב, עוד לפני שהפכתי לאוהד מושבע שלה

King TiEsto

New member
יופי , אתה מדבר על לפני 4 עונות

כמו שבית"ר הופיעה עם 4 שחקני נוער ( ולא עם קבוצת הנוער כמו שכולם נותנים להם הנחות ) כך גם הקבוצה מצ'כיה שעדיין לא החלה את ההכנות לעונה הבאה . זו קבוצה שלא היתה אפילו בצמרת בצ'כיה בעונה האחרונה כך שזו קבוצה קיקיונית . מעניין שכל הפורום פה ממהר לסנגר ולפרגן לבית"ר חבל שהם לא מלקקים לנו כמו שאתם להם .

אני האחרון בעולם שיגן על בית"ר

גם אם בית"ר הייתה מפסידה 5:1 לריאל מדריד לא הייתי מגן עליהם. הם ביזו את המדינה, אני רק ביקרתי את מה שאמרת לגבי ליברץ, קבוצה קיקיונית הם לא...

King TiEsto

New member
הם כן

גם הפועל ת"א הגיעה לרבע גמר אופ"א ( וזה בכלל מפעל שבאירופה לא סופרים אותו כבר ) וגם היא קבוצה קיקיונית באירופה ובארץ !

בוא תשווה בין הפועל ת"א של אז לזו

של היום... קבוצה שמנצחת את מילאן, צ'לסי, לוקומוטיב ופארמה היא בחיים לא קבוצה קיקיונית... הפועל ת"א אז הייתה קבוצה מצויינת, ליברץ הייתה ברמה שלה... וליברץ לא נהיו גרועים כ"כ מהר, אחרת איך זה שהם הגיעו לאינטרטוטו?

King TiEsto

New member
בשביל מה להשוות

לפני ההצלחה החד פעמית שלהם באירופה הם היו קבוצה קיקיונית , בזמן שהם תפסו איזשהו גל של הצלחה חד פעמית כל אירופה הסתכלה עליהם קקבוצה קיקיונית והיום הם חזרו להיות קבוצה קיקיונית גם בארץ . אני לא מבין מה השרשור המטומטם הזה בא לומר ?

עם כל הכבוד

להפסיד לאיזה קבוצה שאף אחד כמעט לא יודע על קיומה ועוד לחטוף 5 גולים זה בושה אחת גדולה לישראל!

אני חיים שלי לא שמעתי על

רוזנבור עד שהוגרלנו נגדם ולא על דניפרוראבק האלה שאני עדיין לא יודעת איך קוראים להם ואפילו לא על מאלמו.. אז? זה הכל תלוי באיזה ליגות אתה מתעניין... לדעתי זו עדיין קבוצה מישראל שמשחקת באירופה ולדעתי ראוייה לסיקור כלשהו זה שלא משדרים את המשחקים שלהם כי זה אינטרטוטו גם מעצבן אותי אבל זה נושא אחר.. לא טוב לכם שפתחתי שרשור.. תמחקו אותו בסדר? יופי..

את משווה קבוצת אמצע טבלה

מאלבניה לקבוצה הכי מפוארת בתולדות הכדורגל הנורבגי,או לקבוצה חזקה מהליגה האוקראינית(שהיא ליגה מצויינת ד''א עם שחטיור וקייב)? אני לא אשם שאת רוזנבורג לא הכרת,אבל היא קבוצה די מוכרת באירופה,שלא נדבר על זה שהם יותר מוכרים מאיתנו. כל הקבוצות שבית''ר צריכים לפגוש עד סוף השלבים באינטרטוטו הם קבוצות שבישראל היו משחקות סביר להניח בליגה הלאומית או בתחתית ליגת העל. אין לי בעיה עם השירשור,אני לא מבין מאיפה הסקת את זה..פשוט יש לי בעיה עם בית''ר ועם העובדה שהיא עושה בושות.

Omri Sultana

New member
אני רק אוסיף בקשר

לדנייפרו. הליגה האוקראינית הרבה יותר עשירה וטובה משלנו, ואגב, הם לקחו מקום ראשון בבית שלהם, ואם אני לא טועה אפילו שאלקה הייתה בבית שלהם ולא הצליחה לעבור אותם.

King TiEsto

New member
זה שלא שמעת על רוזנבורג

קבוצה שהופיעה 9 פעמים בצ'מפיונס ב10 שנים האחרונות זה עצוב מאוד !!! זה שאת משווה בין רוזנבורג לקבוצה הקיקיונית הזו שקרעה לבית"ר את הצורה זה עוד יותר עצוב . זה שאת מספקת לאוהדי בית"ר תירוצים ע"ח ההפסד של חיפה לרוזנבורג זה הכי עצוב .

אם כל כך עצוב לך אתה מוזמן לבכות

אני לא אמורה להתעניין בכל ליגה בעולם וגם לא בליגת האלופות כל שנה וכל שלב!אם מתחשק לי אני מתעניינת אם לא, לא! אף אחד לא משווה בין רוזנבורג ל"קבוצה הקיקיונית הזו" אני לא השוותי.. רק אמרתי שלא שמעתי עליהם(הבנת הנקרא) ואני לא מספקת לאוהדי בית"ר תירוצים לא אמרתי אויי זה בסדר להפסיד כי חיפה הפסידו! פאק תפרגנו קצת! קבוצה שכולה שחקני נוער עוברת שלב המפעל אירופי (5 שערים כבש בן שושן-ילד בן כמה 18?) מה? קשה לפרגן טיפה? קשה להיות עם קבוצה ישראלית באירופה? לדעתי הם הביאו כבוד! נכון הם אכלו חמישייה אבל הם גם נתנו בראש בשלב הקודם.. תבוסה קטנה ושוכחים הכל? כוס אמק אני לא מבינה למה בכלל פתחתי הודעה כזו בפורום ש85% בו צרי אופקים ברמות שזה אי אפשר לתאר
(ולא.. זה לא רק ההודעה הזו!) לילה טוב שיהיה לכם.. נתראה-או שלא...

scarlett 1

New member
../images/Emo12.gifמה, ענבלי, לא שמעת על רוזנבורג?

אני מתפלאת שאת לא עוקבת אחרי השלבים של ליגת האלופות. דווקא הייתי מצפה שאוהדי חיפה יכירו את רוזנבורג. פשוט קצת מפליא אותי שזה לא מעניין אותך, אחרי הכל כדאי להכיר את השטח שאליו מכבי נכנסת. אבל בעקרון אילן ואבישי צודקים הפעם. באמת אין מה להשוות...

למעלה