לא נכנסתי לפה כי נגמרו לי הכוחות..

לא נכנסתי לפה כי נגמרו לי הכוחות..

נמאס לי מהעבודה נמאס לי מהבוס נמאס לי שהילדה לא ממש רואה אותי נמאס לי שאני לא ממש רואה אותה נמאס לי שאני עייפה נמאס לי שאני מתוסכלת נמאס לי שאין לי מושג לאן אני הולכת נמאס לי שאני לבד אני יכולה להמשיך עוד שעה אבל נמאס לי.....

אושרת@@

New member
וווואאוווו מה זה כל הפסימיות הזאת??

איך לא יימאס לך אם תחשבי כך?????? לא רוצה לשפוט אותך כי אני לא במקומך אבל,,,, אם תנסי אולי לחשוב קצת חיובי, קצת לא הרבה,,,,, תראי שאפשר לקום בבוקר עם חיוך ועם קצת רק קצת אופטימיות! תראי בסה"כ המצב שלך די דומה לכולם,,, מהעבודה - גם לי נמאס
מהבוסית - פכככככ
הייתי שולחת אותה איזה שבוע לאפגניסטן עייפות - העניים שלי נפתחות רק בגלל הקיסמי שיניים ששמתי
מתוסכלת - פווופפפ יש לי שק תיסכולים שהחלטתי להשאיר אותו בבית
אין מושג לאן הולכת - בדיוק חשבתי מה אני עושה אחה"צ
ולבד,,,,,הייתי משלמת בכדי להיות כמה שעות לבד עם עצמי,,,, טוב,,,ברור שניסיתי קצת להעלות את מצב הרוח שלך ,,, ואין לי מושג אם הצלחתי,,,,,,,,, אבל תחשבי תמיד חיובי והכי חשוב,,,, תחשבי שאם היו שמים את כל הצרות של כל העולם בחבילה אחת וכל אחד היה יכול לבחור את מה שהוא רוצה אז,,,,,כל אחד היה חוטף את החבילה שלו כמה שיותר מהר שולחת לך מליון
ומקווה שתרגישי טוב יותר,,,,

betya

New member
היי פושפושית ../images/Emo24.gif

יש ימים כאלה, וזה עובר בסוף. אז קחי נשימה עמוקה (יש אוויר נפלא היום) חכי עד יעבור זעם - תמיד הוא עובר, ושום דבר לא קבוע. הכל תמיד בתזוזה. ולחשוב שאני הולכת להכניס את עצמי לאותו מקום........... ווווואאאוווווו (קריצה)
מחר יום חדש
(סתם בא לי)

T w e e t y

New member
פשושיתי יקרה ../images/Emo24.gif

בחיים יש יום אסל ויום בסל פעם אנחנו למעלה ופעם למטה אחרי כל עליה יש ירידה ,,,,,,שאני אמשיך עם ההתפלצפות
מה שאני רוצה להגיד, זה שזה מאוד לגיטימי להרגיש רע, אל תברחי מזה, כי רק אם תתני לעצמך לחוש את הזעם, התסכול והיאוש תצלחי לצאת ממצב חוסר האונים הזה. כשלא נלחמים, הפתרון מהיר יותר וקל יותר. ובדיוק כמו שאומרים, לזרום עם החיים, צריך לזרום גם עם התחושות. מה שאני יכולה לאחל לך, ואני באמת מאחלת לך מכל הלב,,,שתעברי את התקופה הזו מהר יותר ובקלילות. אני שולחת לך
של
והמון המון המון ברכות לשנה טובה יותר מתוקה יותר, ולהתגשמות כל החלומות הכי הכי כמוסים.

T w e e t y

New member
איזה מסכן הצבי צב הזה../images/Emo4.gif

יאללהההההה,,,,,,שעה הוא מנסה שהבובה שלו תחייך והיא לא רוצה
אאאאופפפפפ, אני מקווה שפשושית שלנו תחייך יותר מהר

גליה ש

New member
תרגיל בשבילך...

הנה לך הצעה: קחי ניר ועיפרון, ןתתחילי לכתוב תודות: תודה שיש לי עבודה תודה שיש לי עבודה תודה שאין לי בעל מעצבן שאף פעם לא נמצא כשצריכים אותו ורק מפריע כשאני חוזרת הביתה עייפה... וכן הלאה. רק את יודעת להמשיך תראי שתמצאי המון ותראי איך זה ישפר את המצברוח אם תעשי את זה ברצינות בהצלחה

איך יוצאים ממערבולת

אני מוצאת שמין מצב רוח כזה כמו שתיארת, הוא כמו מערבולת כמה שתילחמי בו, בסוף תישאבי פנימה ותטבעי אז מה עושים? כשהוא שואב, נחים ונשאבים פנימה כשאת במרכז המערבולת, בשיא שלה ממש בתוכה, בתחתית איספי את הכוחות ושחי מתחת למים - הרחק משם כשאת מספיק רחוקה, עלי למעלה וקחי אוויר את מחוץ לטווח ששואב פנימה מה הרעיון? כנסי פנימה עמוק אל תוך התחושות שימי בצד את כל האופטימיות והרציו הגבירי את התחושות ע"י הגברת כל דבר שקורה: איכלי את מה שעושה לך רע, לא בא לך להתקלח, אל תתקלחי וגם אל תחליפי בגדים השאירי את הבלגאן בכי בקול רם שני עד צאת הנשמה - או כמה שהבת שלך נותנת לך עד שלא תוכלי לסבול את עצמך אפילו לרגע אחד נוסף כיוון ששמרת את כוחותייך, כשזה בלתי נסבל מספיק, שנסי מותניים, התקלחי, החליפי בגדים, סדרי את הבית, קני לעצמך משהו קטן במתנה, הרימי ראש וצעדי קדימה בביטחון

יובל2

New member
פושפושית חביבה../images/Emo39.gif

אנחנו לא מכירות ואני לא יודעת כמה זמן את פה, אבל מנסיון שלי הכי טוב זה להיכנס לפה ולחלוק, התמיכה שתקבלי פה יכולה להוציא גם פיל מדאון רציני, וביננו מי לא מגיעה לתהום מידי פעם. יובלי

למעלה