לא מתבייש! אבל בורות מחרידה

לא מתבייש! אבל בורות מחרידה

משום מה איני מצליח "להמציא" את תוכנת המסנג'ר במחשב. כבר לאחר הדף הראשון בו אני מתבקש ללחוץ על "הבא", מופיעה תגובה לפיה אין אפשרות להמשיך. מה צריך לעשות? אגב, שאלה 2- מה הכוונה במילה "מקוון"?? תודה על הסבלנות/סובלנות...

asaphxiix

New member
לא הבנתי בדיוק מה זה "להמציא"

אבל כעקרון זה לא מסובך - להוריד קובץ התקנה של התוכנה (חפש MSN Messenger באתר www.download.com) ולהריץ אותו - תוכנת התקנה פשוטה למדי. אם התוכנה אומרת לך שאין אפשרות להמשיך אז זאת בעיה ותצטרך להגיד לנו בדיוק מה היא אומרת. מקוון = אונליין. בדרך כלל הכוונה היא "מחובר לאינטרנט".

נכנסתי ואני בשלבי הורדה

לאחר שלחצתי על download now האנטי וירוס שלי התחיל לצעוק. האזהרה ברורה ואומרת שקובץ מסוג זה עלול להזיק למחשב, כך שאמשיך רק אם אני נותן אמון במקור. האם אני נותן אמון במקור? תשובה ושאלה נוספת- ב"להמציא" התכוונתי ל"להפעיל בפעם הראשונה" (נשמע יותר טוב?) ש= אם מקוון=online מה הכוונה בחיבור לא מקוון. פרדוקס משהו

הרשתי לעצמי להמשיך (טעות?)

כאשר הגעתי לחלון של "תנאים לשימוש", שמתי לב שהיכן שצריך לסמן שאני מסכים מסומן דווקא ...שאיני מסכים. ברוב המקרים כאשר מגיעים לחלון כזה הסימון מראה דווקא על ה-"מסכים", כך שרק צריך ללחוץ על "הבא". נראה חשוד קצת לא? להמשיך??

palmor

New member
קודם כל לשתות כוס מים ולהרגע הכל...

בסדר תסמן שאתה מסכים בדרך כלל אין זיופים במסנגר ואתה יכול להיות רגוע ותמשיך בהתקנה

למעלה