לא מתאימה לא מתאימה לא מתאימה לא מת

לא מתאימה לא מתאימה לא מתאימה לא מת

לא מתאימה לא מתאימה לא מתאימה לא מתאימה לא מתאימה לא מתאימה לא מתאימה משוגעת משוגעת משוגעת משוגעת משוגעת משוגעת משוגגעת מרגישה יותר מדי הרבה יותר מדי רוצה לא להרגיש דייייייייייייייייייייייייייייי רוצה להיות מניאקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקיתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת שונאת תעוללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללםם שונאת אותי לא מתאימה לא מתאימה לאמתאימה

ברלה25

New member
גם אני לא מתאימה לבית משוגעים הזה

כי אני נורמלית נורמלית נורמלית

אור שלי..

מתוקה את זוכרת את הרגע שלפני הסערה? את זוכרת את העלים והטיפות הקטנות שאחרי הסערה? את זוכרת את הכיף שנהנת? את זוכרת ? זכרון מתוק משאיר לנו הדבר הטוב הטעם המר בפה גורם לנו להתגעגע אליו שכבר לא טוב-אז רע אבל למעשה,אין רוע.. אני לא אגיד לך שהכל לטובה אני אגיד לך שהכל זו דרך בואי נחלק את העולם,שחור ולבן סבבה? העולם מחולק כל העולם הזה,הוא העולם שיש ואין אחד אחר כמוה פעם לבן,פעם שחור,פעם מגוון. והכל בסדר,שרע לך - זה בסדר - זה קורה- זה יקרה - תדעי! זה בסדר. שטוב לך - זה בסדר! זה קורה! זה יקרה! - תדעי! זה בסדר. אין לא נכון,הכל נכון! אל תחדירי שנאה לליבך , אל תקללי את עצמך הדברים האלו נועדו למטרה אחת תרגול,כמו תרגיל שרפה בסדר? במקום לצעוק על עצמך תעשי משהו שרק את יכולה לעשות בצורה הכי טובה ביותר תביני את עצמך תכירי בעצמך תטיבי לעצמך לא,אני לא אומרת סתם,אני לא משחקת בניגון חוזר אני לא הולכת לתת לך ביקורת,או הטפת מוסר אני לא אתן לך פקודות כי זה הכל החלטה שלך,זה הכל את ורק את ולא אף אחד אחר יודע אני יודעת שכל הרוע הזה עכשיו יוביל אותך למשהו טוב אני מיידעת אותך את יכולה לקחת את זה את יכולה לזרוק את זה מותר לטעות . מותר להצליח. מותר להיות את
ואת אחת הנשמות אשר מותאמות להצלחה בעולם הזה את שייכת לכאן , הרוע רק אומר שאת שייכת אם לא היה לך רע או טוב אז כנראה באמת לא היית שייכת אבל את כן .

באמת אין כמו ../images/Emo107.gif

אבל תמיד יש כלבה..
(לא קשור לנושא .) אני .. בע! בע! בע! אחיה. תודה כפרה עליך נשמה .

Sagit3

New member
יקרה,

כל כך עצוב לשמוע את הכאב שלך. הכאב העצום שלך נשמע היטב בתוכי. אני שומעת אותו. אי אפשר שלא להתייחס. את מתארת תחושות כל כך קשות ואיומות של אשמה. תחושות של נחיתות. של שנאה עצמית. התחושות האלה מעיקות עליך כל כך...... את מתארת שנאה וכעס על העולם כולו. כאילו, את נדפקת ואחרים שרדו. את נפגעת ואחרים בסדר. את סובלת ואת האחרים לעיתים זה מעניין ואולי לעיתים לא? עם תחושות כל כך קשים גם אני הייתי זועקת עד השמיים. אנחנו כאן. להקשיב. לתמוך. לתת כתף. לשמוע את הצעקה האיומה שלך. לשמוע את הרגשות הקשים כל כך. לתת להם מקום. תני מקום לרגשות הקשים שלך. הם לגיטימיים. תני להם ביטוי. אנחנו שומעים. אוהבת, שגית.

שגית ../images/Emo13.gif

תודה על התגובה המבינה והמנחמת. מרגישה יותר טוב היום. ולכן גם יכולה לכתוב במשפטים שלמים עם נושא נשוא ושאר חלקי התחביר. פשוט הרגשתי שאני מתפוצצת מרוב כעס. כעס בלתי נשלט, עצום, ענקי, שורף, צועק. כעס על כל העולם. לא תמיד בפרופורציה לפרובוקציה. ולפעמים כן. ואני לא רגילה. לכעוס על אחרים. מבהיל אותי. מה שעובר לי בראש מבהיל אותי. מה שאני מאחלת לאלו שאני כועסת עליהם מבהיל אותי. וזה דבר חדש. וזה קורה לאחרונה מדי פעם. ואני אף פעם לא הייתי כזאת. הייתי שקטה ונעימה וטובה ו"אי אפשר לדמיין אותך צועקת"... ואני כל כך נבהלת מהכעס ולא יודעת מה לעשות איתו, ולא מסוגלת להחזיק אותו, ואין על מי להוציא, ואז אני חושבת שעדיף שאני יכאיב לי, עדיף שאני יעלם מכאן, לפני שכל העסק יצא מכלל שליטה. ויש לי פסיכולוג והוא אומר שזו התקדמות. ועכשיו אני כועסת גם עליו...חה... תודה על ההקשבה, או הקריאה בעצם, כותבת לך ולעצמי. שיהיה המשך שבוע נעים, לכולנו.

אולי ?

אולי זה קשור לתרופות שהחלפת לאחרונה ?(סתם מעלה רעיון כי עוד מישהו שאני מכירה עובר לפעמים סרטים כאלו ונבהל מעצמו כשזה קורה) ואולי תיקני לך איזה שק איגרוף ? להוציא את כל העצבים ? כל כך מבינה אותך....את הקטע של להכאיב לעצמנו-מעולם לא הייתי מסוגלת להזיק לעצמי פיזית, אבל בנפילה האחרונה זה בהחלט עלה במחשבות-להכאיב, לפצוע, לראות דם, לראות משהו, לשכוח קצת מהכעס הזה ולהתמקד בכאב... בכל מקרה ממי - שמחה שאת מרגישה יותר טוב ומקווה שזה יישאר ליותר משבועיים. וזה בשבילך-אוהבת

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
לרבע עיגול

כול כך מכאיב לרבע עיגול ועיגול בכלל לא יכול להיות ריבוע . נראה שקשה לך כול כך לנסות, וגם מעייף מאוד... ואולי זה הזמן פשוט להתעגל ולהתגלגל לאט לאט, עיגולים טובים בתנועה... שומעים אותך, צליל נקי זורם ורוצים לדעת, סבתא יקרה, איך את מרגישה היום..

למעלה