לא משחקים ושברו את הכלים

לא משחקים ושברו את הכלים

כמה פעמים באמת חשבתם על התגובות שלכם/ן האימפולסיביות (יותר מעבר לפורום )? כמה פעמים באמת הרגשתם שאתם משתנים ורוצים לחשוב עוד צעד קדימה ועל מה שמילים יכולות לעשות? האם סוף סוף חשבתם עם עצמכם יותר מפעם אחת כמה חשוב לספור גם ביום שממש ממש מעצבנים אותכם/ן? לא פעם נהגתי כך לא פעם נהגו בי כך אבל היום אני גאה גאה בעצמי שלמדתי עוד צעד (לחשוב)..קדימה..

ספרתי עד 100 ../images/Emo6.gif..אלף

ונשארתי עם תגובתי המקורית שהיא
אההההההההההה

מודה באשמה

אני אימפולסיבית... אמרו לי: יעבור עם השנים. תלמדי להשהות, תלמדי לסנן מילים, תבצעי חשיבה על חשיבה.... לא רוצה! עובדת וחיה מהבטן. מפריע לי רוטנת... נעים לי אוהבת.

ואני בטוחה שאוהבים אותך ככה

כי זאת את ומי שחברך צריך ללמוד לקבל אותך עם הזמן אולי תרצי להשתנות מעצמך וגם את זה תאהב סביבתך

כמובן שאני מדברת יותר על זוגיות

אבל זה יכל להיות מתאים גם לכל מיני חברויות (הפורום אינו האישו כאן)

../images/Emo9.gif..הכל בגלל

"האהבה..הכל בגלל...
" תודה חמודה גם לי יצא לקרא אותך היום יותר ואת נעימה בהחלט! אדם לבבי ומפרגן!

על זוגיות את מדברת...

אמן בזוגיות הייתי מתנהג באימפולסיביות הרגילה שלי אז בטוח היו הדברים נראים קצת אחרת כי בזוגיות לפעמים קשה לי להוציא את מה שיש לי באמת בפנים וזו בטח סריטה מהעבר...כדי שלא יחזיקו את זה נגדי דפוק אבל אופטימי

כמה צדק בדברייך

יודע כמה אנשים הכרת כאלה בחייך ? אנשים כמוך.. אבל לא הגיע הזמן להפסיק להגיב מהבטן הזאת של העבר? אני חושבת (לפחות משתדלת) שאם לפחות אנחנו יודעים מהיכן זה בא צריך לגרש את השד הזה שלא ידביק שוב את הזוגיות הבאה. כי תגובות שאינן בונות יחזרו שוב בכל קשר.

טועים פעם טועים פעמיים..

עד איזה גיל מחכים בשביל לתקן? הרי כבר כתבתי יש הרבה כמוך או בדומה לך גם תפגוש נשים דומות לך ..אז? אולי לתקן יחד?

למעלה