לא מרוצה מהחוזה שלך? יש פתרון

T Tonel

New member
לא מרוצה מהחוזה שלך? יש פתרון

שיחה בין א' (שחקן ישראלי ממוצע) לסוכן שלו: א: אני לא מרוצה מהחוזה שלי, רק 100,000$ לעונה, שחקנים הרבה פחות טובים ממני מרווחים פי 2. סוכן: זה כי הם השתמשו בטריק מה אתה חושב. א': איזה טריק? סוכן: נו כל פוץ משתמש בו אתה הולך קצת לחו"ל עושה קניות קורע ת'תחת באימונים מחרטט על שאיפות להגיע רחוק וחוזר לישראל עם חוזה גדול יותר והערכה רבה יותר. א': הערכה לא מעניינת אותי תכל'ס אבל יותר כסף ובכזו קלות, יאללה מה עושים? סוכן: טוב נראה איזו קבוצה חייבת לי טובה בבלגיה אני אברר בשבילך... א': אבל משעמם בלגיה לא? סוכן: אתה רוצה חוזה טוב יותר או לא? א': טוב נו.. הכי חשוב הכסף.. סוכן: אם אתה רוצה אני יכול לברר בשבילך ברומניה, המזג אוויר פחות טוב אבל יש שני בונוסים,אחד לא בטוח שתצטרך לעבור בכלל כי מניסיון שלי קבוצות רק שומעות הצעה רשמית מרומניה כבר מעלים לך ת'משכורת. וגם אם כבר עברת אז הבנות שם יותר יפות. א': טוב נו תבדוק גם שם, העיקר שאני חוזר מהר ומקבל ימבה כסף, החברה רוצה מרצדס ואין לי שום תכנון שזה יהיה על חשבון האאודי החדשה שלי... סוכן: אל תדאג זה עובד לכל ישראלי כבר שנים על גבי שנים. ראה את העניין כסגור. * אני ממש לא אומר שכל שחקן שיוצא לאירופה וחוזר אחרי חצי שנה/שנה הוא ככה וברור שפה הכל מוחצן. אבל רציתי להראות שיציאה של שחקנים לאירופה היא במקרים רבים פשוט בזבוז זמן מקצועי עבורם כי הם לא מגיעים מוכנים למה שמחכה להם שמה ולא תמיד בעלי רצון אמיתי להצליח ולהתקדם צעד צעד...

aviel931

New member
חזק ולצערי לרוב זה נכון

אם פעם רק שחקנים גדולים באמת היו עוזבים לאירופה, היום כל שחקן שני בן 23 שבקושי נתן חצי עונה טובה עובר לחול אוחיון יצחקי ורמוט מגרשווילי והרשימה עוד ארוכה.. וכן, לדעתי יצחקי טעה שנסע לחול למה עם כל הכבוד הוא נפצע המון ונתן בערך חצי עונה טובה ועוד חצי מצוינת... היה עדיף לו להישאר, לךקחת דאבל עם ביתר, וללכת לקבוצה חזקה יותר...

למעלה