לא מרגישים שזה חג פורים ככה אמרה

לא מרגישים שזה חג פורים ככה אמרה

אורחת שהגיעה אלי הביתה היום. אורחת מאושרת, שמחה עוסקת בבורסה-בשוק של כסף, חסר רגשות. במהלך שיחה לימודית, פתאום נשמע קול אקדח קפצונים, ואז אמרה אותה בחורה יו פורים היום אפילו לא מרגישים, אמרתי לה כאינסטינג כן יש במדינה הרבה עצובים, שאת החג בכלל לא חווים. ברגע הראשון חשבתי עלינו, על כל אותם פיגועים שקרו רק בחודשים האחרונים, על כל אותם תאונות שקרו רק בשבועות האחרונות, כמה עצב יש במדינה, כמה עצב יש כמעט בכל משפחה. אך עדיין, ולמרות הכל-שמענו את אותו אקדח קפצונים, כלומר למרות הכל יש את מי שמצליח להמשיך קדימה ולחגוג וזה מה שאני בכל אופן רוצה ממנו ללמוד. כן לחפש בכל הרע, בכל העצב, בכל הצער את יריית החגיגה ולא יריית ההצדעה לעוד חלל. טוב מה קישקשתי -סתם פתאום ישבתי לי רגע מול המחשב, אחרי שכל היום קפצה עלי חרדה רפואית-כי לצערי צברתי בתקופה אחרונה ידע רפואי רב מידי, במצבי וכל דבר שאני שומעת בטלויזיה שיכול לקרות לאדם במצבי כבר הפחד תוקף אותי וכל הסיפטומים מתפתחים.אז המחשב מעסיק אותי שאפסיק לחשוב.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
נשמה יקרה...

דווקא אפשר לראות שהמחשב לא מעסיק אותך כדי להפסיק לחשוב, כי את משתפת אותנו בהמון מחשבות, וכולן פרי עבודה מאומצת ונאה של מוחך... אבל יופי שהמחשב והאינטרנט עוזרים לך להתמודד עם מחשבות רעות...

רוח יקרה

אינני בעל מקצוע בתחום זה אבל בשיחות עם המטפל שלי שממנו אני מחזיק אז רצוי לא להפנים כלום לטוב ולרע פשוט לדבר על אפילו עם קצת כואב ולא כמוני שעד היום אני מנסה להסתיר את העובר עלי וזו כמובן טעות מצידי ועל זה אני משלם מחיר יקר חופש חופש אז דברי על הכאב כאן בפורום או כתבי במחברת כמוני או עם אנשים קרובים מאוד לא קל לחיות עם כאב ושוב אני אומר יש לי משפחה אוהבת ותומכת אבל עדיין אני לבד שלך י

אפשרית

New member
מומחה בתחומו אמר לי פעם...

``אם דיבורים לא היו עוזרים.אז לא הייתי מתפרנס מזה``...לתשומת ליבנו.. לדבר לדבר ולדבר.....

למעלה