לא מצליח לפתור את בעית הפלאש ב-IE

no worries

New member
לא מצליח לפתור את בעית הפלאש ב-IE

שלום חברים* היו כבר בפורום מספר שאלות ותשובות בנושא אבל בכל זאת לא הצלחתי לפתור את הבעיה הנ"ל שמטרידה את אמחשב שלי (ואותי) כבר כשלושה שבועות. לא ניתן לראות קבצי פלאש בחלק מהאתרים, בדרך כלל ההודעה שמתקבלת היא: (הדוגמא הזאת היא מYOUTUBE): Hello, you either have JavaScript turned off or an old version of Macromedia's Flash Player. Click here to get the latest flash player. יש לי אקספלרר 6 SP2 וכמובן שכשאני חוזר לאתר של מקרומדיה ומתקין אני מקבל הודעה שהכל בסדר (כן, בטח בסדר...מה-זה בסדר!) ניסיתי אפלו להוריד את הסקיוריטי של האקספלורר למינימום, עצרתי את הפיירוול וכל שאר הדברים שאולי יכולו לחסום אבל לא עזר. מה שמוזר (לי בכל אופן) זה שכשאני מעתיק את הקוד של סרט הפלאש לעמוד html נקי, שם הקובץ כן רץ בצורה תקינה. תודה מראש על התשובות המועילות (אני מקווה) (* וחברות :) )

no worries

New member
תודה רבה לכל חברי הפורום!

תודה רבה לכולכם בזכות זה שהבנתי שאף אחד פה לא רוצה לעזור לי המשכתי להאבק ולעמוד על שלי, אמנם זה לקח עוד 4 שעות (מעבר למליוני השעות שכבר הושקעו) אבל בסוף בסוף הצלחתי לפתור את הבעיה. עכשיו הכל נפלא וכמו חדש ואפילו אני רגוע יותר ויכול ללכת לשחק טניס בשקט . שוב תודה לכולכם.

adia

New member
לא תמיד יודעים ואל תמיד מי

שיודע נמצא.אז בכל מקרה סבבה שהצלחת.אולי תשתף את האחרים בפיתרון שאם יבוא עוד מישהו הוא לא ייצא ממורמר כי לא ידענו.

no worries

New member
אני יודעעעעע

מה, אסור להיות קצת ציני? הכל טוב ואני לא כועס. בקיצור, לשאלתך: הפתרון היה להסיר את ה_______________________ לעשות ריסטרט ל___________________ למחוק את המידע על הגרסאות הישנות שב_______________ ולהתקין שוב את הגרסא ה_______________ (נא להציב במקומות הנכונים: מחשב / רג'יסטרי / חדשה / ישנה ) פרס לפותר נכונה : פלאש 9 עובד ותקין.

invisiblegirl

New member
אתה יכול בבקשה להסביר טוב יותר?

גם לי יש את הבעיה הזאת בIE, ואף אחד לא הצליח להבין למה זה. איך הצלחת?! הסקתי שיש לי בעיה בJAVA SCRIPT באופן כללי ואני עדיין לא יודעת איך לטפל בזה. התייאשתי מאינטרנט אקספלורר בגלל זה (ובגלל שלא פתח לי דברים כמו הוטמייל וכאלה - גם כן בגלל בעיה בג'אבה סקריפט), אחי התקין לי את הדפדפן MOZILLA FIREFOX והכל עובד פשוט פיקס, כל הדברים שלא נפתחו לי באקספלורר נפתחים לי בלי שום בעיה בפיירפוקס. אבל בכל מקרה אשמח שתסביר, אולי אוכל לתקן את האקספלורר.

no worries

New member
אז ככה תיקנתי את הפלאש שלי

כן גם אותי זה ממש עיצבן, עד שהיום החלטתי שאני לא יוצא מהבית עד שאני פותר. אני מקווה שזה יעזור גם לך: (מצב ההתחלה שלי היה שהכל היה מותקן טוב, הכל בגרסאות חדשות - אבל ברוב האתרים למשל youtube סרטי פלאש לא עבדו) 1. להסיר את ההתקנה של הפלאש להוריד את תוכנת ההסרה מהקישור הזה: http://www.adobe.com/cfusion/knowledgebase/index.cfm?id=tn_14157 לסגור את כל התוכנות - במיוחד הדפדפן - ולהריץ את המסיר. 2. לאתחל את המחשב (בעברית: restart) 3.להכנס בזהירות לרג'יסטרי ע"י regedit ל: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Macromedia\FlashPlayer\SafeVersions ולמחוק את התיקיה SafeVersions (ע"י קליק ימני עליה) 4. לאתחל את המחשב 5. להתקין שוב את פלאש 9 (מהאתר של אדובי/מקרומדיה, הלינק יופיע בכל אתר שאמור להציג קבצי פלאש) אצלי זה עבד. אם במקרה זה לא עובד בכל זאת, אפשר אולי לנסות לחזור על התהליך אבל להתקין בסוף גרסא ישנה יותר של פלאש - 8 או אולי אפילו 7. ב-ה-צ-ל-ח-ה

invisiblegirl

New member
תודה רבה! רק שאלה אחת נוספת

בשלב 3 אמרת להכנס לרג'יסטרי ע"י REGEDIT - מה זה? איך מגיעים לשם?

invisiblegirl

New member
אוקיי מצאתי

ועשיתי את כל השלבים ועדיין לא עובד לי הפלאש. כבר התייאשתי מהאקספלורר, לפחות הפיירפוקס עובד טוב... תודה רבה בכל מקרה!

no worries

New member
אם את לא מכירה - אל תגעי

אההה... אם את לא יודעת מה זה רג'יסטרי אז אני לא רוצה לקחת אחריות כבדה כזאת. זה החלק הכי רגיש במחשב, ועדיף שתבקשתי ממישהו שמכיר קצת יותר שיתעסק עם זה עבורך. אלא אם כן יש פה מישהו אחר שירצה לקחת אחריות :) היום נכנסתי לכאן לפורום בפעם הראשונה, אני לא ממש יודע מה עושים במקרים כאלה אבל כמו שאמרתי בהתחלה יש פה אנשים נחמדים , בטח יגידו לך מה לעשות.

למעלה