לא מצליח להתקין

azdavid

New member
לא מצליח להתקין

SQL SERVER כמו שצריך, כל הזמן אני מבל את החלון שצרפתי לכאן. הייתה לי בעיה עם הSQL SERVER אז לבסוף לקחתי החלטה להסיר ולהתקין מחדש, ולדעתי זו אחת ההחלטות הכי מטומטמות שלקחתי בחיים שלי, מערכת ההפעלה לא רוצה להתקין לו את הSQL SERVER בשלימותו מה עושים, כיצד מתקמדים מכאן??

azdavid

New member
כאשר אני עושה NEX

אז אני מקבל את המסך הבא הקיצר אין NEXT אני כמעט על סף פרמוט המחשב, ממש כמו ווירוס הSQL SERVER הזה כשמתקינים אותו, מה אי אפשר להסיר ולהתקין מחדש כמו כל תוכנה אחרת, למשל ACCESS מה עושים אין איזו תוכנה שמסירה אותו טוטאלית

©®

New member
בטוח שהסרת?

עשית restart אחרי ההסרה? ההודעה אומרת שלא בוצעה הסרה.

azdavid

New member
הסרתי הכול אחי, הכול

יותר מיזה ניקיתי את המפתחות לאחר מכן, עשיתי הסרה טוטאלית אבל אין בכול זאת, הוא מתקין לי לא הMMSQL בכול מקרה אני הולך למחוק שוב הכול ולאחר מכן על הגרסא החינמית של מיקרוסופט גרסת אקספרסס, נראה אולי שם זה יילך יותר טוב מקווה ואם לא אז אין מה לעשות אלה פורמט

©®

New member
אולי תקנה מחשב חדש

סתאם בצחוק.. איך הסרת? משהו נשמע לי חשוד ב"ניקיתי את המפתחות..."

azdavid

New member
הסרתי מי

הסר/הוספ תוכנה ולאחר מכן הלכתי לREGEDITE ומשם גם ניקתי כבר, זה לאחר שממש כבר התעצבנתי

azdavid

New member
חברים כבר התיאשתי

1 הסרתי באופן מסודר את כל ההתקנה הקודמת 2 עשיתי אתחול מחדש של מערכת ההפעלה 3 הודרתי את גרסת האקספרס ממיקרוסופט, הגרסה המלאה 4וזו התמונה שאני מקבל במהלך ההתקנה כמובן שהוא סימן לי באדום את הDATA BASE SERVIC למה??????????? מה עושים כיצד לפתור את הבעיה אני מטפל בה כבר מאתמול וממש ממש לא בא לי לפרמט את המחשב יש לי מליון דברים לגבות ולהתק

azdavid

New member
טוב המון תודות לאנשי המקצוע

אבל כנראה שאצל כולם הדברים עובדים ממש כמו שעון ואין כאן אנשים שנתקלים בבעיות מהסוג הזה אני הולך על פרמוט מחשב כנראה שאין ברירה

למעלה