לא מצליח לגלוש עם הנייד

maor78

New member
לא מצליח לגלוש עם הנייד

אני משתמש בויסטה המחשב מוצא את הראוטר שלי ומתחבר כביכול אבל רשום לי שיש גישה רק לרשת מקומית ושאני מנסה לגלוש זה לא נותן לי יש למישהו מושג מה לעשות?

maor78

New member
חברה אף אחד לא יכול לעזור?

אני דיי מתוסכל כי רק קיבלתי את הנייד וכבר יש בעיות כשאני מחבר את הראוטר פיזית לנייד עם כבל רשת האינטרנט עובד מצויין אבל כשאני מחבר עם הראוטר לנייח ומנסה להתחבר לנייד דרך האלחוט אין לי גישה לאינטרנט אלא רק לרשת פנימית (כנראה בין הנייד לנייח, אני לא מבין בזה הרבה) אם יש למישהו רעיון אני אשמח מאוד

cheif

Member
מנהל
נראה לי שאתה טועה

הנייד שלך כנראה לא מצליח להתחבר לנתב. זה יכול לנבוע מהמון סיבות, החל מ-DRIVER לא מעודכן או לא פעיל בנייד וכלה בהגדרות הרשת האלחוטית בנתב עצמו. בדוק במנהל ההתקנים אם הכרטיס מוגדר כמו שצריך. וודא שהכרטיס האלחוטי פעיל -- בחלק מהמחשבים יש מפסק פיזי שמנטרל אותו. תעלה גם פלט של Ipconfig /all מהמחשב שלך.

maor78

New member
לא מצאתי בעיה עם הדרייבר

בדקתי את הדרייבר והוא פעיל וגם לפי הווינדוס הוא המעודכן ביותר. יש לך מושג מה זה יכול להיות? הגיוני שזאת בעיה חומרה?

dudi4321

Member
אולי לא הבנת מה שרשם לך...

להריץ הפקודה IPCONFIG /ALL התחל חפש ולרשום את הפקודה. בXP התחל הפעל ולרשום הפקודה. את הפלט תביא לפורום לבחינה.

maor78

New member
הנה הפלט

עשיתי את זה עם המחשב שמחובר לראוטר בעזרת כבל מיותר לציין שלי זה לא אומר הרבה. תודה לכל העוזרים

dudi4321

Member
היכן שמחובר הפלט תקין כמובן

ואיך זה מהנייד הבעיתי?

maor78

New member
זה מהנייד

הבעייתי. כעקרון אם הכל פועל כשורה, צריך צריך להופיע אותו הפלט בשניהם?

dudi4321

Member
לא מכיר ניידים

אבל בחלק יש מפסק שמאפשר את החיבור האלחוטי. לפי הפלט: הוא לא מחובר כלל. בנוסף יש בו גם ipv6 שאין בו שימוש. ניתן להסיר את האופציה הזו מהכרטיס רשת.

maor78

New member
הווירלס דולק בוודאות

הפעלתי אותו דרך המפסק. בכל מקרה תודה רבה

למעלה