לא מצליחה לשאוב את הכמות שהנסיך אוכ

Ellaa

New member
לא מצליחה לשאוב את הכמות שהנסיך אוכ

שלום חברות אני אמא של אורי, בן כמעט חצי שנה, נולד 3 קג', עכשיו כמעט 8.5 אני מאוד וותיקה בעניין השאיבות, לאחרונה עשיתי קצת הפסקה (אני בחופש ומעדיפה להניק, ונותנת בקבוק רק כדי לשמר את ההרגל לנסיך). אתמול שאבתי ב 12:00 בצהריים, אחרי שהנסיך אכל ב 08:00, ויצא לי רק 60 מל', ןגם זה אחרי עזרה למשאבה (ע"י סחיטה ידנית תוך כדי שאיבה) בעוד שאורי אכל 180 מל' חלב מופשר. ואפילו לא מיצמץ... אז זו לא פעם ראשונה שזה קורה, וזה מדלדל לי את המאגר הקפוא וגם מלחיץ מאוד. אני יודעת שצריך להשתדל לשאוב בבוקר, אבל מה לעשות שאני מחוץ לבית בצהריים או בערב. זה משתנה בהתאם לנסיבות. אני שואבת במיני מדלה, שחזרה מהשרות והיא תקינה, ויש לי בבית גם את הלקטינה של מדלה ואיתה אני יכולה לשאוב משני הצדדים בו זמנית, אבל אתמול זה לא עבד. מקווה שלמשהי יש פתרון כלשהו, או איזה רעיון אלה

דלית 3

New member
ברוכה הבאה

אני לא מהשואבות אבל מקפיצה לך למומחיות ק פ י ץ ק פ ו ץ

מה כבר ניסית?

שאיבה בשעות קבועות... יכול להיות שהגוף כבר לא רגיל. אם את יכולה, תשתמשי בלקטינה. תשתי שתי כוסות מים רבע שעה לפני שאת מתחילה לשאוב, ותאכלי משהו - עדיף מתוק (אבל לא מאוד מתוק). ומה שאצלי עובד, מסאג' עם מים חמים במקלחת לפני השאיבה. מנוחה לפני השאיבה גם עובדת, לכן שאיבות הבוקר יותר מוצלחות. ושאלה לי - איך יש לך בבית לקטינה? אני מחפשת לשכור אחת לתקופה שאהיה בארץ כדי לא לסחוב איתי את הפאמפ אין סטייל הענקית...

Ellaa

New member
תודה על העצות

אני אנסה אותן בקרוב לקטינה אפשר לשכור אצל דוריס, יועצת הנקה טל. 7394537 03 או בארגון "יד שרה" נסיעה טובה אלה

למעלה